Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Elképzeltem pár szakmában ezt a mondatot.
“Hát én így tudok házatépíteni”
“Én így tudok hajat nyírni”
“Ehetetlen? “Én ilyet tudok sütni”
“Nem annyi? Hát én így számolok”
És még lehetne sorolni.
Mégis mit akarnál??! Nem elég , hogy fizettél érte, még legyen jó is??!! Mert Nektek az Isten sem tud a kedvetekre tenni!!?
A hely nem volt rosz, csak a mester.
Kicsit az embernek olyan érzése volt amikor festéket kevertetett mintha megsértettem volna azzal hogy fel kellett állnia az újság mellől. (És ez nem egyedi észrevétel) dehát ez volt közel.
Mondjuk azóta nem voltam nálluk.
Rossz helyen voltál... én is voltam ilyenen is, de mivel fényezgetek is, már itt is kitapasztaltam mit hol érdemes, meg milyenek
Én mentem szinkóddal, igaz bordó szín, de amit ki kevertek köszönő viszonyban sem volt az eredetivel. Persze ez csak fényezés után derűlt ki.
Mikor visszamentem kérdezni hogy esetleg valamit nem lehetne e tenni annak érdekében hogy közelebb legyen az eredeti színhez:
A mester széttárta a kezét” mi ilyet tudunk keverni
kimérik rosszabb esetben
nekem még átírni sem kell :)
Az élet túl rövid ahhoz, hogy minden tipust kipróbáljak. De azért jó úton haladok. Velem csak jól járnak az átiró irodák.
Óóóóóóóóóóóóóó még nem ismered! Meszinél ez sima ügy! Úgy is mondhatnánk nála ez nemzeti sport!
ha addig megmarad... nem valószinű
Értem, akkor tavasszal várom a beszámolód :)
Semmi különös nem történt. FJr ment és a Honda jött ennyi.
Köszi, akkor tavasszal várom :)

Egyébként mi motivált, hogy az FJR-t lecseréld? Egy tudatos, felépített érvrendszer mentén váltottál, vagy csak simán emóciók alapján?
Köszi. Hátha az idő engedi akkor megyek majd vele és tudlak tájékoztatni.
Szerintem a feliratnak külön nem lesz meg a színkódja a moccon. :( Csak a fényezésé!
Szép a vas gratulálok :)
Anno amikor váltottam az XX mellett ilyenben is gondolkodtam, de akkor árban sokkal fentebb voltak az 1300s-ek, így még ülés próbáig sem jutottam el.

Mesélsz néhány gondolatban, miben más az XX-hez képest? Nem akarok váltani, elégedett vagyok a kisrigóval, csak a kíváncsiság hajt :)
na ezért tünt el a kékség :)
Igaz nem XX de legalább Honda
Szia, a karbonok megvannak még?
valahol rajta van. Ülés alatti vázon. DE service manulaban biztos benne van a helye. Vagy rákeresel google color code cimszóval és tipus meg évjárat.

Már ha eredeti színű
Sziasztok! Fekete X11-m van, a tankon van egy piros honda felirat, hogy tudnám kideríteni ennek a színkódját?
Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni, hogy nincs e elfekvőben vkinek egy domború CBR matricás jobb oldali törött oldalidom?
Sziasztok! Par aprosagom meg megmaradt. Ha valakit erdekel irjon.
Sziasztok! Par aprosagom meg megmaradt. Ha valakit erdekel irjon.
Ez meg egy másik csak XX-es!
XX TALI IDÉN IS! :)
Tavalyi nagy sikerre való tekintettel (a rossz idő ellenére is),úgy gondoltam idén is megrendezzük az XX-talit!
Helyszín szintén a Balaton lenne,de lehet hogy a Balaton egy más részén. Időpont 2019.07.13 szombat!
Többi információ még kitalálás alatt,csak gondoltam idejébe szólok