Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ujszeru Honda Optimate 3+ tolto.
10 000 Ft
+36302052666
Jaj mááááááááááááááááááááá! Csak napok kérdése!
Köszi
majd a jövő héttől...
Na de Milka!!! Még nem eladó.
Szép!
Mi az ára?
Én már jó pár éve Eneos-t használok minden masinámba!
A lényeg a viszkozitás az előírt,vagy annál jobb legyen!
Ha nem pancsolt, (tesco gazdaságos) akkor közúton mindegyik tudja,amit tudnia kell.
Köszi. Igen én voltam de rám is dudáltál a buszból.
Nagyon szép a motor. Ma láttalak 2x is,először az Aidinger lámpánál,másodszor a Motoboxnál. Grat a géphez.
csak ha kiöntöd a flakonból.... nekem a repsol a kawasakinál jött be anno, a honda inkább a motul 5100-t és a fuchs sylkoline pro 4-t szerette, azzal szép lágy volt a váltó is.... de ez is jó bele. ártani nem árt, majd észreveszed, ha durvább a váltó stb vagy nem, lehet ezzel lesz jobb
Sziasztok! Ez a olaj jó az xx be?
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni egy xx fejidom tartó konzol beszerzéséhez. Ha valakinek van elfekvőben vagy van ötlete honnan lehetne beszerezni azt szívesen venném.
Ricsi és sugó bontót már megjártam.
Szép napot mindenkinek!
Köszi
Nagyon szép,grat hozzá!
Köszi
Hú papám!.Gyönyörű masina!
Köszi
Ismét csak gratulálni tudok, nagyon rendben van a gép néztem én is anno, mikor az X11-t vettem, azután az X11 mellett döntöttem, szubjektív okok miatt...
Most már olyan amilyennek én is szeretném. Rendszám oké, mentem vele egy kicsit és kurva jó gép. Nyomatékban nem szenved hiányt majdnem xx. 117NM.
Uraim! Honda VFR kormányt keresek az XX-re ha esetleg valaki tud segíteni, tisztelettel megköszönöm.
Fehér holló!
Szevasztok! Lassan itt a tavasz. Vagy csak szeretnénk. Kezdem lassan felkészíteni a motort a szezonra. Ha valakinek volna elfekvőben vfr kormánya, akkor megköszönném, ha szólna.
Még további ilyenek:

"Én csak így tudok vakolni!"
"ennyire tudok hegeszteni"
Villanyt szerelek, igaz néha ráz, néha meg nem világít máskor nem tudom lekapcsolni, stb, stb stb...