Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Beindult a cbr125.fw.hu fóruma. A videók részleg holnap készül el. Akik szeretnének szerepelni az oldalon azok küldjék fényképes rövid bemutatkozásukat (mint itt az igazolvány) a fepi3@freemail.hu címre. THX!
Hello bano!
Én a gyorsulását még nem mértem,erről én sem találtam adatokat!
Én 100 - 110km/h-ás utazósebességgel szoktam menni.
www.fortismotors.hu ott 699 e Ft
Megy az 100-al (bocs nem tudtam kihagyni.)
Sziasztok,

Én még nem vagyok ugyan CBR 125 tulajdonos, de remélem hamarosan az leszek.

LÉGYSZI ÍRJÁTOK MEG, hogy hol lehet 700e FT-ért venni Honda CBR 125R-t, mert a http://www.honda.hu oldalon 776e FT-ot írnak.

A 700e Ft-os árat HondaBiker írta a [67]-es hozzászólásában 2006.01.03-án.


Még néhány kérdés?

Kb. hány mp alatt gyorsul fel 100 km/h-ra? Erről nem találtam semmilyen adatot.

Mennyi a motor kényelmes utazósebessége?
Töltöm fel a galériákat. Délután csinálok fórumot. Szerintem a videók holnapra lesznek elérhetők.
Hát inkább CBR tulajok bemutatkozását várnám, röviden 1-2-3 képpel kb. úgy mint az igazolvány a fepi3@freemail.hu címre
Jó lett az oldal! Grat hozzá
Sziasztok!

Jó lett az oldal szerintem is Pisti. Ha vmi kell kép, vagy videó csak szólj.
hali!
Ja és inkább a Pisti névben maradjunk OK?
Még a jobb oldalra akarok tenni vmit, meg feltölteni tartalommal. Neked van vmi ötleted min változtassa?
Nekem tetszik az oldal, köszi fepi3!!!!! Még kicsi alakitás és tök király lessz. Ha valami kell csak szolj
Lehet javaslatom? Bár én a konkurencia vagyok

SZóval szerintem regizzetek domaint az oldalhoz az fw-nél, meg reklámmentességet. Összesen kb 10 ezer ft egész évre. Már ha összejön annyi klubtag, vagy esetleg támogatja valaki az oldalatokat. Aztán a másik, hogy szerintem ha komolyan gondoljátok, csináljatok neki saját fórumot, ne ezt linkeljétek be. Pl. egyszerű fórumot lehet csinálni a supergameznál, http://www.sg.hu

Amúgy jó lesz az oldal, sok sikert!

Üdv.Infomaker (www.hyosungklub.hu)
Nah kész a nem végleges oldal. Még tartalmilag sem teljes, de folyamatosan fogom csinálni. Fórumnak egyelőre ezt linkeltem be. A cím: cbr125.fw.hu. Az észrevételeket javaslatokat ide írjátok be a fórumba.
Teljesen egyetértek HondaBiker-rel. Biztos nem lenne rossz, csak hát azt nehezebb megcsinálni és özemeltetni.Nincs köztetek baranyai tag?
Oké sdemmi baj!! Amúgy is egy mágnesesben gondolkozok!!
Streetfighter89 bocs de eladtam a tanktáskát, egy haver vette meg úgyhogy bocs a felhajtásért
Szerintem egy mágnesessel amúgyis jobban jársz úgyhogy olyat vegyél
Szia!

Nem lehet csak külön A1 kategóriás jogosítvánnyal! 16 éves kortól! A B-s jogsival csak 50 ccm-s motort vezethetsz!!!
Én csinálok szívesen, de itt már legalább megvannak a bejáratott tagok. Holnap felrakom az fw-re. Ja és várom tulajok bemutatkozását, olyat mint itt az igazolvány a fepi3@freemail.hu-ra. Köszi!
Sziasztok!

Nem tudná valaki megmondani hogy "B" kategóriás jogsival lehet-e 125 ccm-es motort vezetni,és ha nem akkor esetleg mikortól?
Előre is köszönöm!

Sziasztok!
Szerintem megfelel ez is. A külön fórum az bonyolultabb, de ha van kedved akkor csinálhatsz !
Nemtudom, hogy kell-e új fórum. Ez nem jó? Mi lenne ha ezt linkelném be?
aha ráragasztod a tankra képet majd egy fél óra múlva tudok feltenni
Mert hogy kell rögzíteni? A tépőzárat rá kell ragasztani a tankra? vagy mi
Képet légyszi!!
62euro volt az ára(kb 15000 ft), a louisban vettem a nyáron még egyszer sem használtam-ha használtam volna akkor rajt lenne a motoromon atz a rögzítő tépőzár és nem tudnáém eladni szóval új
kb 10l lehet
Helló! Engem lehet hogy érdekelne!!
Mennyiért? Mekkora? Milyen állapotú?
Képet rakj fel légyszi!!