Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Végre megjött a "jó" idö, és ma idén elöször kivihettem a gépet!!!!!!!!!! Szinte már el is felejtettem mij érzés motorozni egy jót. Kár, hogy jövö hétre rossz idöt mond. Bár ha már hideg van akkor legalább havazon is, hogy lehesen örültködni öregapám 30 éves verhojával is.
ja egyébként zsír új, a rögzítése pedig tépőzáras metricával van megoldva.
Helló! Engem lehet hogy érdekelne!!
Mennyiért? Mekkora? Milyen állapotú?
Képet rakj fel légyszi!!
Nem kell valakinek egy Givi tanktáska? a képeim közül az egyiken látszik de ha érdekel valakit akkor rakok fel képeket.
Király az ötlet! Szólj ha tudok valamit segíteni (bár nem hiszem hogy tudnék) Ha lehet csinálj fórumot is!!
Köszi a támogatást, készül a vázlat!
Nekem is nagyon tetszik az ötlet!! Ha bármiben tudok segítek.......kép, video, adat bármi. Jó lenne végre egy 125-ös oldal(cbr-es). Ajánlom haverjaimnak is, hogy ök is segítsenek.
Szólj ha kész lessz, vagy ha segítség kell valamiben(pl.: képek, videók...stb.) !!!
Jó ötlet. Esetleg ha kész lesztek vele, kérjétek meg a cbr-club.hu adminját, hogy tegye fel linkként az oldalra.
Nagyon jó ötlet, teljesen támogatom a honlap indítását, mindenkinek tetszeni fog!!!!!!!!
Szerintem már most nyugodtan elkezdheted!!!!!!
Sziasztok!

Azon gondolkodtam, hogy csinálok egy CBR 125-ös honlapot. Ha valaki támogatja, esetleg akar rá cikket írni az itt jelezze! Ha úgy van még ma elkezdem a dizájn készítést az adatok gyűjtését és a képek összeszedését.

Köszi
Maaaaaaaaarhhhaaa jóóóóóóóóóóóóóóóó!!!
Nagyon faszán néz ki a gép...
Ott van az egyik videóm a filmek között Nagyon jó fejek az oldalon a srácok, már többükkel is megbeszéltem hogyha egyszer véletlenül Franciaországban járnék akkor elmegyek motorozni velük
Sziasztok.

http://cbr125r.online.fr/e107_plugins/custompages/videos.php

Ha gondoljátok látogassatok el erre a lapra. Ja és nagyon jó a fórum,és az egész lap!!!
A kis cbr nekem is nagyon tetszik és remélem a nyáron én is cbr 125 tulajdonos leszek. További jó motorozást mindenkinek, és persez jó időt hozzá.
A képpel kapcsolatban érdemes a tankot megnézni jobban.Sztem. nagyon jól néz ki az a bőr borítás,meg az indexek se rosszak.
Sziasztok!
Köszi RockandyRoll. Lehet, hogy meg kéne kockáztatnom egy bukógombát is .
Ha valaki talál még ilyeneket akkor azonnal linkelje be ide!!!
Jólmondod.
A sisakháló kampóit lehet beleakasztani. Nagyon kis hasznos bütyök persze csak akkor ha van hálód .
szerintem csomagtartót lehet felszerelni de nem biztos
Tudja valaki mire szolgál az a zojjektum ott az utasülés alatt?
Nem tud vki egy magyar honda cbr tuning honlapot?
Ja én is.mert ha rá akarsz hajolni akkor eggyáltalán nem kényelmes de ha lecseréled sportosabbra a kormánycsutkákat akkor sportos lesz és te is jobban nézel ki rajta.
Sziasztok!
Találtam egy oldalt ahol vannak tuning cuccok! Cbr 125 tuningos oldal