Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem kell én megírtam neki egy üzit, ha arra értelmesen tud válaszolni maradhat!
Nézzed már visszatért okoska Húzzál szilveszterezni!Itt senkit se érdekelsz Olvasni tudsz?Honda CBR 125 R fórum
Ez jóóóóó
de asse jó, én is simán el tudnám képzelni, ott üüsz a főődön nyelved félig kint van, és koncentrálsz egy darab reszelővel és vágod a tédkoptatódat menetelesen...
Te vagány vagy am!
Most ne akkard már h lefényképezem a motoros ruhám térd részét csak a te kedvedért! Azzért a gyereknapnak is vannak határai! Amuyg nyugodtan megkérdezhetsz bárkit aki engem ismerkakucson és láttot dönteni, de hát mirröl is beszélek hiszen te a nagy ő ótt voltál!
tedd hozzá, saját...
DomeC-nak legalább motoros képei vannak!
de most komolyan: "nincs kedvem ehhez a nevetséges helyhez"

akkor mirét nem méész mááá?

neked is, nekünk is jó, mindeki csak nyer!
persze potter is vagyok egyben!
Ne indulj ki magadból aki saját magát fényképezi álló motorral bedöntve.
Nincs kedved Mégis itt vagy!
csak máá látnám, hogy ezt csinálnád " nincs kedvem ehhez a nevetséges helyhez"
Nem iss!

fogadjunk nekiestél reszelőővel! vagy megoftad eldöntötted és végighúztad az uccccán... ezt fogja válaszolni erre!
Ez abból adódik hogy szerencsétlenül van megtervezve a motorod. Én láttam pályán Rockyt. Nem dönt ő olyan nagyot, mégis leér a lábtartó. Ne legyél már szerencsétlen jó? Felteszek én is egy ilyen nyomorék lábtartót az is leér. Mutasd a térdedet inkább. az már nehezebb azzal a motorral mi?
Na tényleg lépek. nincs kedvem ehhez a nevetséges helyhez.
Club Gabesz
szóval szerinte ez 5 fokos döntésektöl vannak!
jah, én egy vmit mondok, sosem mondom azt vkiről hogy kamuzik, mutasson is vmit érte, lásssuk!
ilyenek ezek a lábtartók!
Neked is csak a lábtartó szab határt
amugy nem vagyok rocker! én minden fajta zenét meghalgatok hol rappet, hol rockot...stb én minden zenei műfajt meghallgatok és eldöntöm mi tetszik és mi nem! Ennyi!
Te meg gondolkozz el, hogy ki hiszi el az utolsó képedet. vagy vicc volt? hahaha. nézd meg a kezed hogy áll, a nadrágodból semmi nem maradna. Ráadásul akkor ilyen fehér az ég amikor már későn fotónak, akkor meg homályos is lenne. ne nézzél madárnak te Csita Dome...
na lépek
Club Gabesz.