Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vdani volt mtx-ed milyen 125-ös japán olasz? mert nekem olasz van és szeretnék a jobb oldalára idomot venni csak nem találok nem tudsz valahol?
Ha megtartom megteszem , jawat le fogom az tuti, bár azzal tényleg nem nagyon mennék 120 fölött (majd ha kicsit megbuherálom )
Na adsz 1 Gps-t akor azzal lesz mérve Ja meg különben is nagyon tudod hogy menyit megy a mocim te már anyit mentél vele hogy..... Birom ezt a Sok okoskodást ezzeken akorát röhögök ügyes vagy így tovább
Lekellett volna áttételezni
Na ezért szerettem az mtxemet, az megfelelt ennek...
Az nsr se ment túl sokat, de az nem is gyorsult , vagy dugót kellett volna cserélni, vagy inkább kipuffot...
Szerintem ez 1általán nem ciki
Nemgond ha csak 120 al megy el 1 moci,de gyorsuljon nagyot és jól lehessen vele kanyarogni
Nekem meg aztán főleg nem számít... én mondjuk ciki de nem is szeretek gyorsan menni... 100-120 az amit még szeretek...
Lehet télleg nemígy kellene reagálni bocs csakmár megy az agyamra h melyik motor mennyit megy...A motorozás sosem erről szólt...Senkisem a végsebesség miatt vesz motort
Nem kéen ilyen agresszívan reagálni, egyébként meg csakis gpses bemért eredményt tudunk elfogadni
Igen képzeld nemmegy 140 et a motorod...Mégha faterod megy melletted bmw vel akkorse,ésha kamerázza mindezt,akkorse...Amugymeg hiába is kamerázná,mert amit az órád mutat az lófasz...
most nézem hogy az 125-ös gixer is karbis lesz pedig azt hittem már injektoros
Mosön! nem muszály elhinni majd ha megszervezed azt a cbr talit tavaszal meg mutatom meg tavaszal lesz videóm igérem olyan vidit csinálok hogy fater jön melletem bmw-vel és felveszi menyit mutat az óra meg azt hogy melletem jön és akor majd lehet kötekedni hogy nem megy 140-et
Kis cibber és kis eR mellé kis girnyó
http://motorinfo.hu/news_new.php?nid=7044&cat=&mid=10
03
igen, és a legviccesebb hogy ezt legalább 3an állítják, holott egy sem volt képes igazolni gpsel vagy ilyesmi.
SZevasztok! Pár napja nem olvastam a fórumot, de úgy látom már megint gyorsak lettek a CBR-ek/140/HahaHa.
Reggelt!
Tényleg nem szoktam nyitogatni azt a könyvet, de nem is kell.Azért kérdeztem, mert szerintem kicsit gyéren néz ki, ha 1 moccnak ilyen kis vékony kerekei vannak, mint pl Scarabeo! De ez jó!Apummal ma megyünk megnézni a Ciberkét!VAgy, ha ma nem jön össze, akkor hétvégén!
kérem az új európai hajnalán egy nemes ura ne használjon ilyen személyi jelzőket
Nekünk fizikánk sincs
hülye
én ma nagyon sokat nyitogattam a fizika könyvet dolgozat alatt
höhöhö nincsenek höhö...amúgy nézz bele egy fizika könyvbe kérj kölcsön gyanítom neked nincs vagy nem nagyon nyitogatod
Elnézve
Tényleg! Én kérek elnézést!