Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Raneztem a feknire,4,5" van beleontve es f3.
Az 5,5esek a 99-2000es f4-esek.
nem egyforma,én úgy tudom F3 már 5,5 felnit kapott.
Tokegyforma 4,5 colos felni és a hozzátartozó lengokar.
F2 és F3-nál a lengővilla egyforma csak a kerék szélesebb 1 collal?
Nem mondanám jól fekszik. Még csodálkoztam is rajta.
döntésnél nem billen?
egy pár képet csinálhatnál hogy áll rajta,benne
Nekem is 180-as van benne, szélesítés nélkül.
Eddig vágom,a lanc egyensfutasa kibirja azt az egy,másfél centi pluszt?
Irja: szélesített lengővilla.
Valakinek lenne ötlete hogy ennél hogy gyömöszölték bele a szélesebb felnit?
F2-es.

http://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_cbr-10150869
Ezzel semmi gond . Nekem is ebben a jó időben a városba felszökik 106°C- ra is. Aztán a venti bekapcsol.
Épp kérdezni akartam, hogy mi ezzel a gond. Csak kapcsoljon a venti. Alubarát fagyállót bele.
Ez teljesen természetes jelenség max ha régen volt benn víz cserélve akkor azt megejtheted
sziasztok ma észrevettem hogy a motorom kezdi melegíteni a vizet menet közben visszahül 83-85 fokra de ha kapok egy pirosat felszökik 95-105 fokra is... 3 okra gyanakszom 1.olaj motul 5100 ről áttértem repsolra 10w50 re 2. termosztát.3 kevés lehet benne a víz az utobbira gyanakszom más is tapasztal már ilyet ??
Sziasztok eladóvá vált motorom.
Infó: https://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_cbr_500_f-10247719
Bocsi előre is ha nem lehet itt hírdetni. :D akkor törlöm.
Ha a karbit leveszed az esetek többségében szinkronra is szükség van utána.Ha feszültség szabályzó száll el akkor esetleg a generátor tud zárlatos lenni. (leégni)De ha a töltés jó akkor nincs gond .
Jöttem vele haza fele,és hirtelen megtorpant.Egy darabig nem akart 140-nél jobban.Kis idő múlva megindult
Hello.Köszönöm válaszod.A karbit alaposan ki tisztítottam.A-tól Z-ig.A levegő csavarokat is úgy állítottam be ahogyan voltak.Viszont nem régiben volt egy fesszab hibám.Elszállt és kinyomta a fő biztit is.Lehet,hogy az kicsit befolyásolta a gyújtó trafót vagy a gyertyákat?A trafót kimértem,minden ellenálás stimmel.Visszatöltés stimmel 14.45V.Gyertyákat megtisztítottam,elég kormosak voltak.
Densonál tudod mit jelent az utolsó két betű a /jel után?
Mindketto jo,csak ngk-bol tobb a hamis.
Nekem konnyebb volt foghato densot talalni nem virtualis barmit.
Postakoltseg nelkul.