Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mondjuk ha membrános része rossz a csapnak az sem egészséges,de azt könnyű ellenőrizni,megszívod a vákuumcsövet ha folyik és eláll akkor jó.
Semmi baj.És hol vettél tűszelept?
Elég a tűszelepet,minél hamarabb,nekem a henger is telefolyt mert nyitva maradt a csap.
Köszi ! De nem hengerfejhez kerestem szelepet ha nem tűszelepet a karbiba.
Elnéztem bocs,az a tűszelep való bele már én is cseréltem ,a műanyag része deformálódott ahol zár,mást nem kellett cserélni
Nekem van hibás hengerfejem ha tudsz vele valamit kezdeni,2 szelep tört benne
Ez a baj hogy nincs hozzá.Győrbe kérdeztem a Honda szakértőket és ők is ennyit mondtak megegyezik valószínűleg a 600f-fel.
Beszéltem velük Ők is csak ezt tudják adni amiket én találtam a srác szerint nem kivehető a fészek csak a tű cserés és estleg az o gyűrűk de szerinte csak a tűszelepet cseréljem.
Oké, nem sértésnek szántam, csak a tapasztalat azt mutatja, hogy az ilyen-olyan fórumokon összeszedett infókat mindig fenntartással kell kezelni, még akkor is, ha ezen a fórumon írják
Legtisztább, ha megtalálod a gyári szervízkönyvet ( service manual) valami linken ( ami ugye nem azonos a User manuallal, hanem sokkal bővebb
Hondánál kérdezted?
Minden boltban csak ezeket tudják hozzá adni.
Szerintem bízd inkább egy szerlőre,nagyon el lehet cseszni ezt.
Köszi!Csak ami a képen van az nem hasonlít az én tűszelepemre.meg a fészekre sem.Mert ahogy látom az én karbimon nem lehet kivenni,de majd jobban megvizsgálom.
1994. CBRF2
Évjárat?
Keresgéltem a neten mindenütt amit találtam vagy szelep csak ,vagy a felújító készletben szelep tömités van fészket egyiknél sem láttam .De ha tudnál esetleg olyan linket ahol fészek is van a szetben azt meg köszönném.
Létezik felújító,szelep és a fészek.De akkor már mindent ki kell cserélni,így komplett felújító.
A benzin csapom zár.Nyitott csapnál telifolyik a karbi.Rá tettem "nyomás próbara ahogy itt a sport motoron láttam .és a karbikból jön a benzin. Tömités ahogy láttam csak csészéknél van meg a karbi oldalánál van.De lehet hogy tévedek.
Inkább benzincsapot is.
Sziasztok! Valaki járt már úgy hogy befolyt a karbilya?Elég tűszelepet cserélni vagy tömitést is kell cserélni?
Nem az volt a baj hanem hogy nem tudta hogy mennyi a cbr 500f szekephézafjai és mondta kérdezzem meg de megegyezik a 600f-el 87-90- ig.
Azért az vicces lenne, hogy mi írunk itt valamit a fórumon, a szerelő meg annak alapján beállítja a szelephézagot...
Édes istenem
kár,pedig úgy tudtam,mindig tanul az ember