Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szép napot Neked ! Hogy történt és miből gondolod, hogy a szelep beleütött a dugattyúba?? Elszakadt a vezérműlánc?
hogy lehet azt házilag ellenőrizni?
Valószínű ha csak kicsit ért hozzá és a szelep picit hajlott.
akkor valószínű hogy semmi baja?
Szelep hajlik először a dugó sérülése nélkül. Majd dugó is sérül nagyobb erobehatasnal. Hajtókar inkább akkor sérül hajlik ha a benzin befolyik a hengerbe.
srácok ha a szelep beleüt a dugóba a dugó törik ,a hajtókar sérül?nem látni rajta semmit
Hungaroringen elől 120-km-ről érkezvén, tehát melegről leengedve 1,8 hátul 1,6-al mentem.....tök jó volt....még a bukógomba is elkopott a lábtartó és a kipufogó után....és nem, nem estem el :D
Michelin Pilot One gumi volt az FS-en ;)
Kell neki 1-2 kör, de utána faja :D
Jó lenne, de most se jön össze.

Gondolom Kakucson leengedik 2 bar körülire, nem???
Köszön9m testvére! Holnap megyünk Kakucsra aki akar v
elünk tarthat!!!!
Bocs, most megnéztem pontosan a kezelésiben, tehát helyesen: 2,5 / 2,9 bar hidegen. A hidegen azt jelenti, h "legalább 2-3 órája álla motorkerékpár".
2,5 / 2,8 bar
Bocsi, hogy offolok,
de nem tudja valamelyikőtök fejből, hogy mennyi a gumik ajánlott nyomása hidegen?
1,1 de ha 1,2 lenne az jó lenne.
A gyűrűnek.
Minek?
1,2 mm a vastagsága?
Ez a csavar.És ide megy be.Piros nyíl.
Egy sík felületen kellene hogy tömítsen ??

Befogtam az akkus fúrógépbe egy 3-as csavarhúzót amire előzőleg ráhúztam a szilikon gumi csövet és tapétázókéssel levágtam több gyűrűt nagyítószemüveggel, és a legszebbet beleraktam! Ennyi!
Egy hasonló méretű cső alján támaszt fel.
Van fészke a gyűrűnek?
Komplett pilot csavar rúgoval,Alátéttel ő gyűrűvel van gyáriban.
De pont ezek nem kellenek,csak a gyűrű.
Pedig nem lesz egyszerű beszerezni, bár Miskolcon van egy bolt ahol le is gyártják a gyűrűt ha éppen az a méret nincs! Bár nem tudom működnek -e még?
Nem fogod tudni betenni a pilot csavar alá.
Kicsi a hely.
Ha nem találsz benzinálló gumigyűrűt akkor jó! A másik : Mi az , hogy "tákolás" ?? Tömít? Igen! Akkor?
Szeretném úgy megcsinálni ahogy a nagykönyvben le van írva,2,8x1,6-os NBR O gyűrű lenne de nem viton és a plussz 0,5 mm miatt nem tudom elférne a helyén.Meg nem e eszi meg a benzin.
Itt találtam.

http://www.ktt.hu/?l=termekek&id=9