Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok F3 hoz keresnék bal hátsó faridomot. Segítsetek légyszíves, Köszi.
Nagyon nagyon aranyos voltál hogy így segítesz!!!!!!! Kérlek még egy picit segíts!!!!! Plexi karcmentes akár új bal oldali felső idom ami a lámpa elé fordul, meg valami szép kis hátsó index. A legőszintébb hálával: Attila---és bocs hogy kezdő vagyok!
Köszi a tippet! :)
Menetrögzítő.
Csavaros
Csavaros vagy a gumidugós?
Sziasztok! Rendszeresen elhagyom a kormányvégsúlyt a jobb oldalról, gondolom a gázmarkolat húzogatása tekeri le. Nincsen valakinek valami tuti trükkje, amivel meg lehet ezt akadályozni? tele van már a hócipőm, hogy kéthavonta kell rendelnem azt a vackot... :)
srácok,valaki rakott már be f2-be f3 láncfeszítőt?csak 3 mm kellene odébb fúrni a felfogató csavar helyeket.
honda cbr600 f1,f2,f3.alkatrészei eladók 06704275150
Köszi
Honnan rendelted?
Igen 70e környékén eddig mindenkinek elfáradt nekem épp két éve Erdélybe 1000km-e az otthontól de hazahozott nem hagyott cserbe
Egészen pontosan 16.150ft volt szállítással együtt belgiumi raktárból 2 nap alatt nálam volt és már az erősítettet kaptam
Igen, bár nem olyan gyakori, mint a vez.láncfeszítő, de már többen írták, h eltört.
Mennyibe került? Neked is eltörött? Tipus hiba ez?
Én a hondától rendeltem nem is volt drága és már az újabb fajtát kaptam ami erősített tömör anyagból van
ránézésre igen
nemtudom, hát ha úgy néz ki mint ez akkor lehet :D
f3 nem jó bele?mert az van
Én megprobalkoznek a hondaval.
Csak ők gyártják.
Sziasztok. 2001-es f4i-hez keresek kuplung kinyomót. Újat lehet valahol venni vagy bontottal próbálkozzak?
Valahol falsot szív
Üdv!
Járt-e már így valaki:
Hidegen indítva, az automata szívató a szokásosnál nagyobb fordulatra viszi fel (3000-3500).
Illetve amint bemelegedett - és visszaesik a fordulat a normál alapjáratra - váltáskor néha nem ejti vissza a fordulatot, olyan mintha még mindig az automata szívató miatt tartaná.
Pedig már rég elérte a 80 fokot.
(2004, F4i)
0670 427 5150 ezen a számon érdeklödj én is ide járok alkatrészért. Budapesti a bontó.