Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem ilyen az első emelőm
F4i vagy F4i Sport? mert a sporton nincs gyárilag közép sztender.
Sziasztok! Még új vagyok a fórumon.Lenne pár kérdésem a tapasztalt motortulajokhoz.
Nemrég sikerült vennem egy 2003-as CBR 600 F4i-t.Nincs közép sztender rajta.Lehet rá utólag szerelni?
Motoremelőt csináltatok hozzá a későbbiekben.Az első villában nem látok emelőszemnek csavarhelyet.Azt hogy lehet megoldani ?
Hátul nincs azt tudom, oda a gumis kell ami az egész lengőkart emeli.
Bukógombát szeretnék rá venni, de tanácstalan vagyok, hogy milyen típust.
Bocs a sok láma kérdésért. Köszi a segítséget
Minek utángyártott ha van eredeti is?? Persze használt,38000-es
szia, a dob érdekel!
Sziasztok!Az f2-es és f3-as féknyergei közt van valami különbség azon kívül hogy az f3-as-nál nincs km spirál tartó vas?
Üdv az lenne a kérdésem hogy 87-es cbr 500f-hez honnan tudnék utángyártott féktárcsákat beszerezni?
Motorszam csak egy helyen van a blokkon a rugo alatt? Mashol is lehet?
Koszi a valaszokat!
Van olyan gyartasu f4-es , amit motorszam nelkul adtak ki? Foleg a 2006- os ev vegieket.?
https://vindecoder.eu/honda itt simán megmond mindent
Amúgy is ezer alatt nincs motor.
Vegyél egy ezrest
Szevasztok. 2011 es modellem van. Tudtok segiteni hogyan tudom kiiktatni a környezetvédelmi tiltást? Szeretném ha moci nyomatékosabb lenne.
Koszi!
Az alvazszambol vagy a motorkodbol meg lehet allapitani, hogy 2007-es gyartasu? Vagy, mivel befejeodott ugymond a euro 3 miatt a gyartas a fennmaradt vazakat es motorokat osszerkatak es eladtak 2007-ben?
A masina koporsójába az erősödő konkurencia mellett házon belül a 2001-ben kiadott FS változat verte be az első szeget, a sírját a 2003-as, „kompromisszummentes” RR típus ásta meg, majd az Európában 2007-ben hatályba lépő Euro 3-as kibocsátási normák temették el végleg.
Amugy vegulis mi volt az Honda Cbr f4 nek az utolso
Gyartasi eve? 2007 nem?
Sziasztok! Erdeklodnek, hogy lehet megallapitani, hogy a f4i alvazszamarol, hogy az 2007-es evjaratu? Motorkodja? Az csak egy helyen van? Koszi elore is!
Az a jó. Nekem se nézték a motorszámot, aztán 6 év után kiderült, hogy egy karakter el van írva :)).
Ja, akkor jó. Köszi
nem szóltak érte,a nem kimaradt :)
Nekem a motorszamot se néztek.
Ajjaj. Majd kidumálom akkor én is
nekem szóltak érte ,már 2x vittem így