Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tudom hogy nem ide tartozik de hátha tudtok segíteni,haverom hornetje terhelésnél picit csörgő vagy mittudomén milyen hangot ad,ha szépen motorozol vele szinte nem hallani de ahogy tempósabbra váltasz terhelésre csinálja,lejtőn szinte nem,gáz játszásra is meg lehet szüntetni de ahogy egy pont fölé húzod elkezdi,esetleg tipp?
Givi 249F a száma .Én a shoxnál vettem.
Jófogosán látam multkorában. Nézd meg ott.
Sziasztok! Nem tudjátok hol lehetne kapni/beszerezni F3-as motorra hátsó doboztartó konzolt?
Ugyan menj már ! Ha nincs baj akkor nyugodj meg és használd ! Vagy Neked hiányzik a probléma?!
Üdv!
180-as hátsó gumihoz mit szólnak műszakin? Nagyon kötekednek a gumi méret miatt?
Az előző hirdetéshez tartozik , színösszeállítás sem számít, mindegy melyik évjáratúé !!!!!!
üdv ! keresek honda cbr 600 f4-hez 2001-től komplett gyári idomszettet ,(vagy 1-1 darab is érdekelhet ) , lehet fényezett is, vagy kissé sérült is nem számít , első+hátsólámpát, bal hátsó komplett lábtartót, tükröket, indexeket, esetleg műszerfalat is, ( telefon: nulla-hat-harminc- 69-nyolc-33-nulla-9 )
Sziasztok
Honda cbr 600 f3 1997 hez keresek eladó idomot ha esetleg valaki valamit tud anak nagyon örülnek.
renomeri@freemail.hu
Hibátlan állapotú K&N sportlégszűrő eladó F4i-hez, Plusz fullos K&N tisztító folyadék, és légszűrő spray.
érd. 06/202500418
vagy ote1987@gmail.com
2005-ös cbr 600f4i-hez keresek fekete fejidomot. Thx
srácok,karbisort cseréltem a paripán,nem tudtam elvinni szinkronra de húsvétkor terveztünk egy gurulást ,szerintetek gond lehet?alapjárat nem ingadozik stabilan tartja az 1200-at,gázra szépen reagál,ment közben is jól működik.elmehetek vele?
Koszi :)
Május 26. Mátraháza 10:00
Okés azért köszi
üdv ! a múlt héten megvásárolták, állítólag szétvágják és egy 650-es dövill-en szolgát tovább
Sziasztok!
Szokott lenni valamikor "Honda" találkozó? Esetleg konkrétan cbr 600 f tali?
esetleg gyári dobod?
uhh de jó köszi
üdv ! van közép állványom a te motorodra való. elölre tüskés emelőt kell venni, vagy villa nyak emelőt, hátra gumist. bukó gombát ebay -n találsz.
Hátha kell valakinek. Honda CBR 600F 2001 Magyar nyelvű használati utasítás.

https://drive.google.com/open?...
F4i-n van gyárilag középsztender. Ha gyári a dobod, láthatod rajta az ütközőjét a sztendernek. Ha sportdobod van, akkor nem is tudsz felrakni, csak ha külön hegesztetsz rá egy ütközőt.

Bukógombából 2 féle van, ha nem akarod megfúrni az idomot, akkor konzolost kell felrakni.
Itt találsz több félét: http://www.agomotors.hu/websho...
De ezen kívül még lsl bukógombákat szokták használni.
Közép sztendert meg hirdet egy srác itt csak lapozz 1 oldalt.