Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azt hiszem a GSR-ről már lemondtam!Amikor bejött a motor tavaly akkor beleszerettem,de ahogy telt az idő hallottam rosszat és jót is,de igazából persze mindenki arra esküszik ami a garázsba áll,de olyan emberekkel beszéltem akik motorokat építenek 20 éve és szinte minden tipus átment már a kezükön,ők azt mondták hogy a Yamaha van bent legrégebben az országban ezért kiforott,de a Honda nagyon jól össze van rakva,viszont ha bele kell nyúlni talán a leghúzósabb!
A suzukiról pedig letettem,na meg sajnos a GSR fórumon az idén már 4 srác vesztette életét,és valahogy megrémisztett persze nem a motor tehet róla,de valahogy elvette a kedvem,na meg ülés poziciója is alacsonyabb minta hondáé,fogyasztása sem túl jó stb.
A hornetnél viszont ami aggaszt az a karburátor,a 2006-os modellek előtt,nem tudom hogy azzal mennyire vannak problémák és hogy mennyi karbantartást igényel.
Cb 500-al pedig az a bajom hogy nekem a sor 4 jön be,igaz nem kell annyit pörgetni és ezért jobb városba,de kinek ez kinek az!
Fő problémám a magasságom és ha nagyon kuporogni kell akkor többször meg kell állni,az meg nem mindig jó ha csoportos túrán vesz részt az ember.Azért köszi a hozzászólásokat!
Igazad van!
Nem is néztem....:)
Mondjuk Ő már lehet eldöntötte hogy GSR-je lesz....
Sztem ne ajánlgasd még neki a 900-ast (Simson után). Egyébként az üléspozíció miatt inkább a Hornet.
Bár kezdetnek mondanék előbb egy CB 500-at!
Az alapján amit írtál én lehet hornet-et vennék...
U.a. a blokk mint a CBR-nél csak máshogy van hangolva...
Anno én is mentem 600-as hornettel amikor nekem CBR-em volt és kellemeset csalódtam benne!
Nagyon jól ment az is.
Ha nem akarsz kapcsolgatni a kkor 900-as a megoldás...
Sziasztok!

Motorvásárlás előtt állok,és valószinű Honda lesz,de még nem tudtam eldönteni teljesen,igazából a naked-ek tetszenek és Hornet ami szóba jön,de nagyon sok jót hallottam a cbr600f-ről,ezért gondoltam megkérdezem az illetékeseket!
Igazából főleg túrázásra használnám,és városba,melóba járni,ezért az érdekelne hogy mennyire kényelmes a motor a minden napi használatban,és mennyire terheli a csuklót és a hátat,mert én 190 centi vagyok,és nekem fontos.Valamint hogy mennyire megbizható,és vannak e tipushibái,ami jellemzően elromlanak vagy gyengébb minőségüek,hogy mit érdemes lecserélni rajta?
ja és hogy 2 személlyel mennyire kényelmes?!
Köszi előre is.

Üdv
Szerintem is jó dolog a közép "állvány" ...
Mondjuk ha pályázik vele vki akkor lehet esetleg "útban" egyébként nem hiszem...
"nekem sem hiányzik"

Majd fog ha fújni kell a láncot! :)
Szerezz be egy hátsó állványt (ha még nincs).
Nekm is van 1 akro. csövem, de még nem volt időm feltenni rá.Az előző gazdija levette és külön árulta, természetesen jó pénzért megvettem az is Tőle. Majd felteszem valamikor. Egyébként a középtámaszt a cső miatt vette le, mert azt hiszem útban volt..... Egyenlőre nekem sem hiányzik, /de megvan a garázsban/ csak a műszakin kérdezték hát az hova lett róla?!?! De aztán szerencsére nem igen foglalkoztak vele
Hááát akkor mikor? Ha tudod légyszi jelezd, mert akkor inkább aznap fel sem kelek
Pont ugyanilyen az enyém is (most már fenn vannak az idomok). Csak a gyári csövet lecseréltem egy Hindle-re.
Amúgy a középállványod hová lett? :)
Örülök hogy már egy pár emberkének össze jött az álma,az én álmom is egy cbr600f4 csak én nem akarok hitelt felvenni,ugyan van egy kis spórolt pénzem de kevésnek ígérkezik.Én már 4 éve álmodozom egy cbr-ről voltak más motorjaim de az inkább ha nincs ló jó a szamár is dolog volt.Használjátok egészséggel és baleset mentesen!
Amstel gyönyörű motorod van, eleinte ilyen színben kerestem :)
Én azért öcsém 400-as RF-jével gyakorolgattam meg mentem vele párat, bár az nem nevezhető semmilyen tapasztalatnak.. nah de holnap hazahozom a paripát (illetve ő visz majd haza), mire hazaérek, talán rá is érzek egy picit (100-120 km). Aztán tuti hogy itthon alig állok meg a hétvégén
nem most fogod összetörni,nyugi
Szasz! Nekem is még csak 1 hete van motorom , de mivel előtte szinte "soha" nem motoroztam megkértem 1 hozzáértőt hozza haza nekem....Ajkán vettem használtan /4 éves/, és azt ajánlották, inkább én kocsival kövessem Kanizsáig a már saját motorom:-) Így legalább biztosan egyben hazaért Már mentem is vele kemény 500km-t , és még mindketten egyben vagyunk Sok sikert és örömet az új motorodhoz
Szasztok!
Eddíg csak olvasgattam a listát, de 1 hete megvettem életem első motorját, így már ha nem bánjátok bejelentkeztem hozzátok
"Kezes motor"
Ja. Majd az lesz neki is ha beletesz pár ezer km-t. :)
Ezzel kezdeni viszont.....háát?!
Azt mondja majd óvatosan fog menni. Ezt hallottam már egy párszor. :)
Majd figyeljetek rá!
Igen szolnoki. Szoktam látni az 1-es parkolóban motorosokat összegyűlni, habár manapság csak a kis kategóriákkal. Szerencsére elég sok találka van a régióban, remélem nem lesz nehéz összeakadni környékbeliekkel, egy-két közös gurulás végett :)
Kezes motor,nem lesz baj vele...
Látom szolnoki vagy, én is...
Figyelek majd nagyon, egy kicsit izzadok is a pestről kihozatal miatt. Szépen öcsém majd kikísér kocsival (2 kanyar és kinnt vagyok a belforgalomból), ha már kinnt leszek az üllői út végén, ismerős terepen, onnan már hazaebickélek :) Egyébként inkább túrázgatásra használom majd, az elején legalábbis biztosan.
Egyébként azért nem veszek kisebbet, mert túl drága ahhoz, hogy 2 év múlva cseréljem... inkább óvatosabban vezetek, de jóval tovább tartson a motort átélni. Nagyobbra meg még úgysem mernék felülni, a szerveimre nekem is szükségem van
Biztos jól választottál csak lehet túl jól. :)
Ha jól látom hiányzik nálad pár lépcsőfok, úgyhogy csak óvatosan! Ez mégis csak 110 ló. Eleinte sztem kerüld a nagyon forgalmas utakat ha lehet.
Sziasztok! A héten hozom el az ezüst 600F-esem. Első komoly motor, már nagyon izgatott vagyok. Igazából kérdésem még nincsen, hiszen utána olvasgattam fórumokban.. csak azt sajnálom, hogy az utolsó darabokat adják el. Bízok benne hogy jól választottam :)
esetleg olvass vissza...
hello!sztem nagyon jó az f2!nekem is az van bár én nem mentem vele sokat mert szüleim eltiltottak!bár ez attol is függ mire akarod használni!mivel az f2 kicsit farnehéz és az elejét könnyen emeli!De számomra ez volt a nyerö
Szevasztok

Télen lesz meg egy F2-es CBR-em ! Mit tudtok róla mondani?
MIlyen a kezelhetősége?
stb?
Jah és van valaki Győr környékéről ,cak azért h hátha összezörrennénk egy gurulásra! :)

Szevasztok
Sziasztok! cbr 600F-hez (2000res évjárat) szeretnék jobb oldali tükröt és egy füst színű plexit,ha valaki tud szerezni vagy helyet,ahol esetleg lehetne érdeklődni,azt megköszönném (fontos! )