Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor f4i lenne nem f4
Mondta, hogy karburátoros?
Kikkel beszéltél eddig?
Yoshi dob még meg van?
Kipufogó még meg van?
Sziasztok! Tudna valaki ajánlani normális, nem kókány szerelőt Fejér megyében, Székesfehérvár-Velencei-tó környéke főleg, de ha kicsit messzebbi az se baj.
Fogadd meg legközelebb Kawaszeki tanácsát.
Még annyit, ha lemerült az akku, akkor annyira nem lehetett az járatva. Akkor meg simán belerohadt a benzin.
Karburátor pucolás, szétrohadt alkatrészek cseréje, új akku. Sajnos a mostani benzinek nagyon agresszív adalékokat tartalmaznak.
Ha volt is indítva, ilyen rövid állva járatások inkább károsak a motorra, mint hasznosak...ahogy azt tapasztaltad.
ha leengedted volna a benzint a karburátorból kb 1 óra meló ,és nem inditgatod, az aksit meg akku őrre bízod - lidl 8e ft- akkor lehet hogy fitt aksival a karbik meg friss benzinnel jobban teljesítenének.
Sziasztok! Most jöttem haza szabira Münchenböl már nagyon vártam hogy kerüljek egy kört egy éve nem motoroztam! Indítottam volna aksi hallot! Gyors dugtam töltöre, de nem tudtam várni 10 perc után betoltam! Furán járt alapjárat nem volt már melegen imdulásra lefulladt! Visszadugtam az aksit hogy hátha (3-4 óra töltés) 3-5 gombnyomás és se kép se hang majd elindult, alapjárat lett viszont probakörnél a motornak rossz hangja volt dralál! Persze a motor 2-3 hettente járatva volt. Cbr f4-ről lenne szó! Valakinek esetleg egy tippje hogy mi lehet a baj?
Köszi a válaszokat elöre is :)
Karbi szinkronra tudtok valakit Budaörs-Tatabánya környékén?
https://www.kepesmotor.hu/hond...

Valaki,valamit tud erről a motorról?
Muszáj lesz
megküzdök vele
Jól fűzted el? Nem lehet rövidebb utat találni?!
pedig
annyi
Oké köszi
Hilfe Hilfe

Légyszi mérjétek meg nekem, hogy milyen hosszú az F2 kuplungbowden.

Öcsém kölcsönkérte a bringát, és persze el is szakadt nála. Mert ugye az ilyen balesetek ekkor történnek, mikor máskor...
Bement egy motoros boltba, és adtak neki (állítólag) gyárit, de az 10 centivel rövidebb annál mint ami rajta volt eddig. És természetesen vészesen hiányzik is az a 10 cm, el se fordul tőle a kormány.
Vagy van esetleg kompatibilis modell, aminek 100 cm körüli kuplungbowdene van? VFR, Hornet, ilyesmi...
El nem hiszem, hogy a gyári ilyen nyolcvanvalahány centis kis vacak...
trafó két csatija közt kell 20 fokon mérni 2,5-3,1Ohm között
Utána a két gyertyapipa között szintén 20 fokon 21-25KOhm
az ellenállását
Azon mit mérsz?
Jó meg nézem köszi
manuális láncfeszítőről valaki pár szót tud mondani?,meddig feszítsem a láncot ha már elhallgat a lánc stb...
trafót mérd ki
DENSO U27FER9 azt irták jo bele.
milyen gyertyát vettél?
Hali még nem de ránézek köszi