Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
CBR 600 FS hez keresek első és hátsó ülést, illetve utas lábtartót és hátsó lámpát. Ha valakinek van esetleg akkor kérnék egy emailt: tibor.patus@gmail.com
Szia! 600 f4i labtartok es kapaszkodo megvan még? Elore is koszi! tibor.patus@gmail.com
Túrázni, nem jobb lenne egy CBF vagy egy CB?
Üléspozíció, utas ülés is kényelmesebb, plusz nem néz ki olyan gázul a túradoboz+topcase

Első nagymotor kérdés.
Kezelhető, toleráns, jó motor, de azért ez a motor nagyon megy bármihez képest amit előtte használtál. Ésszel kell használni.
Ha meg nem motoroztál 50-esnél nagyobbal akkor nagyon nagyon óvatosan kezdjed.
Kezdő motornak inkább egy 2 hengeres 4-500-as való, az gazdaságosabb is, de persze érthető ha 2 év múlva nem akarsz cserélni amikor már kevésnek érzed.
Nekem F2-es van immár 7 éve, 250-es motorról ültem át.Szoktam vele túrázni kb 150-200 km bírok rajta megtenni egyszerre,kapott hátsó dobozt meg tank táskát így elég pakolható,fogyasztása csukló függő, a legtöbb amit megevett 8,5 liter.Megbízhatóságáról annyit hogy egyszer hagyott az úton feszültségszabályzó hiba miatt.
Sziasztok! Ki, milyen navigacio, telefon adaptart hasznal a mocin? Rogzitest, hogy oldottatok meg?
Koszi
Neten van fent ram markaju szett csak kb 25.000 ft felett mozog. Hatha olcsobban talat vki vmit
na mi lett a csapágycserénél?változott valami?
Best!
nekem f2 van,jó kis vas,megy ha kell,túrázni is tökéletes bár nekem 60-80 kilométerenként meg kell állnom megmozgatni magam,120-160 tempót imádja
Gyári Honda kipufogó cbr 600f4i 2005-ös motorról. 25ezer Ft helyileg Kaposváron
Gyári Honda kipufogó cbr 600f4i 2005-ös motorról. 25ezer Ft helyileg Kaposváron
Jó első motornak ésszel túrázni meg ki hogy bírja nem a legkényelmesebb azért.
Sziasztok!

Sziasztok!

Őszinte véleményetekre lennék kíváncsi. Mennyire lehet jó egy ilyen moci első nagy motornak? Illetve aki esetleg túrázni használja, mik a tapasztalatok, 2 emberrel, rövidebb illetve hosszabb távokon?

Előre is köszönöm!
köszi! akkor helyes ami a pdf-ben van
Sziasztok!

Eladóvá vált 2 gyári CBR600F4i idom (fekete) és a motorhoz való LSL bukógombák (összesen 38000Ft).
További részletek és képek itt: https://www.kepesmotor.hu/idom...

Üdv,
Zoli
Olaj 3,3L szűrőcserével
Hűtőfolyadék 2,7L a radiátor meg a blokk
0,3L a kiegyenlítőtartály
hiho! Olaj feltöltési mennyisége 3.3L? találtam egy oldalt de nem vagyok benne biztos, hogy jó az adat amit találtam. Valamint hűtő folyadéknak 3litert ír. https://tbbracingdotcom.files.... ezt az oldalt találtam. Nem pont ugyanaz mint az enyém de nem találtam jobbat. Esetleg valakinek service manual pdf van pc35 motorkódú géphez? 2003-as évjárat injektoros.
ha valakit érdekel gyári f3 kuplungbovden nincs kiszőrösödve jó állapot
most cseréltük ,feszítő.lánc,ívek mégis bejön valami hang terheléskor
Pontosabban vez.lánc feszítő. Bocsánat.
Vez.lánc lesz az. Pont ez a tünet és típushiba, 4-5000 rpm-nél szokott csörögni...
Szerintem az ki van zárva a lapka nem tud mozogni ott inkább a vezlánc szól vagy valami más
srácok túl nagy szelephézagnál tud csörögni a lapka ,maximum értéken van és 4000-nél terhelésnél jelentkezik valami csörgés ciripelés de elég hangos
Kérdezz rá tőle mailban, lehet be tudja szerezni...
Köszi! Nagyvasnál kerestem de pl fékfelújító szettek csak hátsó fékhez vannak ahogy a másik belinkelt oldalon is :S Amúgy találtam hasznos dolgokat a motoralkatrész.eu-n az elég jó boltnak tűnik.