Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia nekem van egy gyári de megkellene próbálni mert sok fajta létezik. Monostorapátin péntek délután megtudod nézni akkor érek haza.
Sziasztok
Műszaki vizsgára kellene egy kölcsön, gyári kipufogódob 2003 CBR 600 F4,
sajnos ami fent van Leo Vince nincs benne E jelólés,és így biztos tuti elvágnának.
Köszönöm ha valaki segít.
Németh János Keszthelyről
Szevasztok,strzoli-köszi!
A képen látható hátsó sárvédő van esetleg valakinek eladó?Azt hiszem FS szérián van gyárilag,bal oldalt amint látható ugyanott van a felfogatása mint az F4i-n a másik oldalt pedig ráül a villára és a 2 darab fékcsőtartó konzol csavarjai tartják a helyén.
Sziasztok! Esetleg ha valakit érdekel (30k):
....és CBR 600 F2 1993 evj. komplett első telót tud valaki??? Az engem keressen :)
Téli átalakításra beújítanék...
elsőre nem látszott?
Sziasztok, CBR 600 F4 2000 evj. keresnék komplett első telót, tud valaki segíteni?
Sziasztok, esetleg nem tud valaki véletlenül CBR 600 F4 hez komplett első teleszkópot?
Sziasztok, segítséget szeretnék kérni,
Honda CBR 600 F4 2000 évjárat, ehhez szeretnék komplett első teleszkópot.
Megköszönök minden segítséget.
5 dl
Fényezett vagy fényeztetett már valaki teljes idomszettet+első sárvédőt?Arra lennék kíváncsi mennyi festék és lakk szükségeltetik a művelethez.
Én is azt gondolnám hogy előgyújtást változtatja különböző pillangószelep álláshoz képest.
Tps lehúztam jelenség az hogy jobban veszi fordulatot...:O
Fojtószelep érzékelő, gondolom a gyújtást váltzotatja annak megfelelően.
Szevasztok!!

Kérdés cbr 600 F3 tps szenzor mit csinál ???? Miért van rajt ? Mit befolyásol ?

Infót köszi!!!
Épp most problémázott valaki, hogy vitte a típus bizonyítványt és nem írták bele neki a forgalmiba, mondván nem kell, pedig a németeknél meg kérik.
Elég spéci kulcs való hozzá, mert szar hozzáférni. Ha nincs meg a szerszámkészleted éredemes beszerezni, mert anélkül eléggé szét kell szedni.
pl.: https://www.ebay.com/sch/i.htm...
Gondolhatod mennyire az ;)
Amúgy e jel...
Ha nincs a forgalmiba hivatalosan bejegyezve a módosítás, a hajadra kenheted az e jelet ;)
Ha valaki akar, beleköt... :)
Értem. Amúgy e jeles a yosi? Ebay-ről amit rendelnék az az lenne?
Sziasztok! A szelep hézaggal volt a probléma . Köszi a válaszokat
Várj, most kapcsolok hogy te a yosit kérdezed
Megvan de a motoron, azt használom, szóval az nem eladó :)
Csak FS gyári dobom van ami eladó még
gyárit a készletből
F4i,milyen gyertyakulcsot használtok?Nekem van itthon két 16-os egyik sem megy bele..túl nagy a külső átmérője gondolom.
Első-hátsó fékolajcsere menetéhez jótanácsokat szívesen fogadnék.
Köszi.
Azt hiszem totalbike-on volt valamikor régen erről egy cikk "A türelmetlenségeddel ölöd meg" -vagy valami hasonló címmel. Stimmel, amit kawaszeki írt, de egy év állás után még nem kellett volna így visszabeszélnie a motornak.
Gyanítom, hogy csak valami átmeneti kis köhögése lehet annak az F4-nek, nekem a 25 éves F2 két év állás után is pöccre indult, pedig igazán hanyagul tettem le szegényt...
Megvolt már a második próbakör is? Fullra töltött aksival, melegre bejáratva?
Mennyi az ára ha még eladó?
Igen , meg