Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello Takiboy!
Ha megtudsz valami árat a dobról akkor dobhatnál egy üzenetet.Én is kiváncsi vagyok,hogy mennyi az annyi,mivel nekem is terveim között szerepel egy kipuff.


Előre is kössz...
hi all.
Taki: Motor-Line. Győr vagy BP.
A hátsó lábtartó meg ugyan úgy jár mint, az utas. Otthon marad
Sziasztok

Köszi az ötleteket márcsak dontenem kell hogy melyiket dobot szeresem . A Arrow dobnak a kettese nagyaon KIRÁLY

Megyek es felkütatom hogy hol árulnak ilyet és menyilehet az ára.

CBR 600 RR legyen veletek Taki Boy
Hi all!
Találtam egy Arrow árlistát,csak ennek a dupla kipuffosnak nem tudom mi a típusa.
Annyit viszont lehet tudni hogy 96000-280000 Ft értékig árusítanak Arrow rendszert CBR-re.
Ha gondoljátok nézzétek meg.Az árak sajna Euróban vannak.


ui.:Ha lesz összegyűlik annyi pénzem akkor biztos azt a dupla kipuffosat venném meg,csak azt nem tudom hogy ilyenkor mi van a hátsó lábtartóval...
Jó csak vicceltem biztos kircsi csak én nem tudnám használni.
Kössz nem kell!
Eladnám CBR600RR-hez való komplett HYPERPRO hátsó gátlóm.
Érdeklődni lehet a dtomi525@axelero.hu címen.
Hi all.
Magyarországon azthiszem a Motor-Line forgalmazza az Arrow cuccokat, ez a rendszer még olcsóbb is, mint egy Akra vagy Yoshi. Hallani még nem hallottam, de élőben killer a kinézete és biztos, hogy jobban fog tőle menni a gép.
Húúú Ezt tényleg nagyon baróó És hangra is konkrétabb lehet mi?
Ez nagyon tettszik nekem is biztos húzosabb mint a többi dob árban.
Én per pillanat azon filózok hogy RR-t vagy Gsx-R-t vegyek, nehéz a döntés
Hi all.
Én RR-re csak ezt a dupla Arrow rendszert venném. Nagyon konkrét.
Ja és persze az Arrow is gyárt rá egy specialitást:
www.arrow.it/eng/ricercaprodotti/details_foto.asp?id=609

Ha eldöntötted melyiket akarod akkor már csak pénz és ízlés kérdése...
Nekem ezzel a két kipuffal is nagyon bejön...

Hali!
Ha engem kérdezel akkor én azt mondom hogy vagy Yoshimura vagy Akrapovic.
Ha már vesz valamit az ember akkor az legyen a legjobb.Szerintem nem fogsz csalódni bennük.
Itt van pár kép az akráról: www.akrapovic-exhaust.com/main/catalog/products-catalog.htm
Itt meg a yoshiról:www.imotorcyclestore.com/cgi-bin/dpsmart/products.html
Sajnos az Akra magyar oldala fejlesztés alatt van, a Yoshimurán meg nincs az a típus ami a 600 RR-e való

Üdv..
Üdv!

Nekem egy 2004-es ZX6RR-em van,Micron titan dobbal, És ennél faszább hangot még nem hallottam!!Ezt nem csak én mondom hanem azok is akik hallották a hangját.
Bátran megveheted nem fogsz csalódni benne!!

Kawarider
Sziasztok

Milyelyen dobot ajánlatok mit tegyek fel a gépre melyik hozza ki töbet belőle??? Mert már kéne rá valami?

Micron dobrol halott valki már? Ha igen milyen anak a hangja?????

CBR 600 RRlegyen veletek Taki Boy
Új 600RR screensavers! zipben! A honda.at-ről...
Sziasztok!
Van egy 2001-es 929 RR-em.Rendszersen szervizelt, borulásmentes, ha tudtok valakit dobjatok egy mailt.
Köszi Ákos
cest@freemail.hu
Hello V.Robert!
Leghamarabb szerintem már csak jövő héten tudhatok meg valamit,mert valószínü a márc. 15.-e miatt nem lesz nyitva.
Szerintem a szervizeléstől nem kell tartani, mert aki a szrevízben dolgozik az úgy sem ismer,ugyanúgy megkapja a pénzét és kész. A kiépített szervízhálózatnak pont ez a lényege,hogy bárhol kerülhetsz bajba,bárhova elköltözhetsz.
Szerintem ezen nem érdemes aggódni.


Itt a jó idő. Jó motorozást mindenkinek....
Hali!
Nincs mit.
Részlet már nincs sok, még 38 hónap.
Így soknak tűnik, de én mindig csak arra gondolok, hogy már mennyi letelt belőle és úgy sokkal kellemesebb.
Tőzsgyökeres pesti volnék
Köszi az infókat THEONE! Örülök, hogy az összes színben van nekik 600RR. Nagyban megkönnyíti a választást ha mind a 3-at láthatom egyszerre. Egy fótó és a valóság nem ugyanaz. Már mások is ajánlották ezt a szalont, mostmár csak el kell oda ficcennem. Azért ha mész a közeljövőbe és lesz alkalmad nyitvatartási időbe benézni, akkor a "bónuszok" még mindig érdekelnek, bár én is felveszem velük a kapcsolatot.

És mi van olyankor ha tegyük fel B.földváron venném meg (mert ott adják a legjobb ajánlatot) és nem oda hordanám szervízbe (mivel az elég messze van tőlem) hanem egy hozzám közelebb lévő szalonba/szervízbe? Hogy állnak ilyenkor az emberhez ha nem onnan vettem? Gondolom nem olyan lelkiismeretesen bütykölgetik. Van valakinek ez ügyben valamiféle tapasztalata?
Van jó hírem is meg rossz is V.Robert!
Ugyan voltam B.földváron,de csak délután tudtam lemenni,és addigra bezárt a szalon. A jó hír az hogy van az összes színben van 600RR ,meg 1000RR(kékben is).
Majd még kell lemennem úgyhogy nem hagyom annyiba a dolgot. A CBR1000RR most akciósan 3.298.000Ft.
Ha nagyon sürgős neked a dolog akkor itt van pár adat ahol lehet érdeklődni:
Tel.:84/341-070, 540-117
Cím:8623 Balatonföldvár, Budapesti út 100.
e-mail:honda@lehrmotor.hu
vagy még a www.lehrmotor.hu

Minden jót...
500000 ft+ reg.díj.120000Ft+forg.hely.40000 Ft

András 19 legyél tökös gyerek és utobbi kettőt alkudd le.Ha nem megy nézz egy másik kereskedő után.
Sok szerencsét.
Ja és az eredeti kép!