Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ÜDv mindenkinek ! érdeklődni szeretnék hogy 800 ért kapok e már normális állapotú cbr 600rr-t! és hogy kinek mi a véleménye a motorról? előnye hátránya!?
Hali!

Itt le tudod tölteni:

http://www.blackbears.ru/index...
Sziasztok!
Kérdésem, egy 2004-es, Honda CBR 600RR kapcsolatos lenne.
A motorban az olajszintet, hogy állítsam be? Amikor a motor a sztenderen, félre billenve áll, vagy amikor valaki függőbe állítja nekem?
Illetőleg, tud-e nekem valaki segíteni, hogy szintén ennek a motorhoz, hol találok olyan leírást, ahol pl. szelephézagról, és hasonló, fontos adatokról találok információt?!
Köszönöm szépen!
Sziasztok!
Eladó egy Movistar fényezésű 600 RR üléstakaró, karcmentes, egyszer volt motoron 30000 Ft, az új ára 750000.
20-596-8172
jobb azt 2-3000 ezrenként vagy is én 2000 ezrenként mosom olajozom :) am nekem is dobja a kormot valamikor gázadásra :)
Igen!
Egészséges ha gázadásnál kicsit kormol a gép? 05'-ös 600RR K&N sportlégszűrő (4-5000-enként mosva olajozva) + Yoshimura GP-Force killer nélkül.
Ez GP-Force, nekem is ilyen van.
A hátsó lámpa E-s?
Eladó Leo Vince SBK sportdob 2007- 600 RR-re (PC40) 65000 Ft!
Sziasztok!

Nincs valakinek véletlen elfekvőben egy első gyári balos lábtartója? Vevő lennék rá
1000RR-ren nekem kb. az a tapasztalatom, hogy mindkettő nagyon jól viselkedik, de a Brembo gyorsabban kopik.
Van komplett Yoshi Rendszer hozzáirt elektronikával 15LE Plusz+Elsökerék+üléspup+hátsóteló+kuplung-fékkar+kormánytelesz
kop.
Ha kell valami csörges meg:30-9676-432
Képeket megtalálod a forumban.
Hali!
Nekem van egy Martin dobom, összekötőcsővel, ha kell fel is dobom neked 40000 ft az ára. vinko3@freemail.hu 20-596-8172
üdv.
Sziasztok!
2006-os CBR-em van, jelenleg még gyári dobbal.
Esetleg van valakinek eladó dobja összekötővel ehhez az évjárathoz?
Brembo felé húz a szívem :D
még pedig erre : http://motoralkatresz.eu/termekek/796/
Vagy a Galfer Sinter Sport kerámia hátú betétje. A gyári sem bírt többet, ez viszont nálam bevált utcára is, pályán is.
Vagy Ebc HH Sinter,a legjobb...Az enyémbe 20k volt.
No Name? Sokan használják pedig a versenysportban is az XRAC, vagy CP kivitelt. A CP csak száraz versenykörülmények között, az XRAC versenybetét , az ST utcára tökéletes, de ha néha pályázol, akkor azt is elviseli. Itt elemezgetheted a különbségeket.
Hondában ajánlották, hogy az is jó csak nekem olyan nonémnek tünt.. mondanál róla véleményt?!
Vagy 17500-ért Ferodo sinter betétet
Sziasztok!
Ha esetleg valakit érdekel, van egy eladó üléstakaróm Movistaros 600 RR-hez eredeti gyári fényezéssel 1-szer volt motoron. 30000 FT
Ugyanitt gyári fényezésű karcos oldalidomok és hasidom 45000 Ft.
vinko3@freemail.hu
ÜDV!
Olyan kérdésem lenne milyen fékbetétet vegyek előre?

Brembo 07HO45SC fékbetét Szinterezett versenybetét
Felhasználási terület: Sport-Pálya Ára 20740+ Posta

vagy a gyári Nissin fékbetét ami 28000 + Posta

melyiket ajánljátok ?!