Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hi,
Én egy ilyet használok már 1-2 éve, nekem bejött nagyon:
http://motorinfo.hu/shop/motor-kiegeszitok/tanktaska/kappa/tank-bags-ra308-tanklock-fekete_16818
sziasztok.most jártam utána,hogy hondába és suzukiba nem jó.bocsi
Sziasztok eladóvà vàlt HealTech tipusu gyorsvàltóm . 2007-es r1-en hasznàltam AGO motornàl lett beszerelve .elmèletileg minden japàn sornègy injektoroshoz jó.telefonon keresztül komunikàl így lehet a vàltàsi időket beàllitani.àra 43000 Ft keressetek nyugodtan megbeszèljük.06204678480
Bele...
Akkor az, hogy nekem időnként felmegy 104, sőt 106 fokig is, az még belefér?
Manuális feszítő és 20 perc alatt tudsz állítani rajta. Az ago oldalán 22 ropi
103-foknál kapcsol a ventilátor
És még egy kérdés: városban piros lámpánál, vagy lassú tempónál meddig mehet fel a hőmérséklet és mikor kapcsol a ventillátor?
Igen, ezt azert majd megteszem, bar nagyon rendben levonek tunik. Ezeknel is szokott gond lenni a vezermulanc-feszitovel, mint az F-sorozatnal?
HRC első használt fékbetétek, két pár 20.000Ft 1db betét 150€uro!!vettem újonnan. Semmihez nem fogható fékhatás csak pályázásra!! mobil: 30/4409129
BMC cbr600rr levegőszűrő 2004-2008 csak pályán használtan, eladom: 10e 30/4409129
Szerintem nagy rá az esély, hogy azon már túl van a motor :) Ha most vetted azért nézesd át mindenképp.
Sziasztok! Ötvenezer kilométer kornyékén kell kötelező szervizt csinálni egy 2004-es RR-en, és ha igen, akkor mit kell ilyenkor cserélni? Köszi!
Hali!
Valaki tudna ajánlani valami jó tanktáskát rr-re?
Sziasztok!

Vezérműlánc feszítő patront szeretnék cserélni 05-ös 600RR-en.
Van esetleg valami buktató a csere folyamán, amire oda kell figyelni?

Köszi!
Szia. Érdeklődni szeretnék hogy meg van e még a lámpa? Illetve az ára is érdekelne! Köszönöm
Sziasztok.
Eladó szeretett 25 KW-os motorom.

https://new.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/er-6f/kawasaki_er-6f_25kw_35kw-11460039
1.- GOPRO HERO2 MOTORSPORT EDITION! 35 000 Ft
2.- GOPRO HERO 3 BLACK EDITION RENGETEG EXRAVAL 75 000 Ft
3. .GOPRO HERO 4 BLACK EDITION RENGETEG EXTRA 125 000 Ft
4.- GOPRO HERO 4 BLACK EDITION RENGETEG EXTRAKKAL 125 000 Ft
Tel: 06 70 77 37 822
Shox nyári szett XL 28 000 Ft kifogástalan az ár fix

Spyke 56-os méret Verseny overál fekete75% marha bőr 25% Kenguru bőr
160 000 Ft
tel: 06 70 77 37 822

Vadi új, fehér fekete neon EREDETI SPYKE egyrészes versenyhuák eladóak készleten 56-ot méret csak kép erejeig lett a zsákjából kiszedve a ruha Eredeti Spyke egyrészes motoros borruha feltűno jelenség az utakon vagány és ami a legfontosabb látható viselet
56-os méret 80-95 kg-ig max. ajánlom
Szemelyesen Tatabanyan vehető at
06 70 7737 822
Bolti Ár Töredéke 150 000 Ft

Tel: 06-70-7737-822
Sziasztok, problémába ütköztem és segítséget szeretnék kérni. A probléma az hogy a kormányon erőteljes vibráció érezhető 5000-6500as fordulat között, alacsonyabb es magasabb fordulaton a vibráció kisimul de teljesen nem tűnik el ! Ez a jelenség álló helyzetben is jelen van, menet közben ha a kuplungot behúzom és a gázt elengedem a vibráció azonnal megszűnik. Honda cbr 600rr 2005, szervizben motor tartó csavarok fellazulására, kuplung kosár fellazulásra de még főtengely csapágy kopásra is gyanakodtak. Ha esetleg valaki találkozott ilyennel es van ötlete vagy konkrét megoldása nagyon megköszönném !
Eladó CBR 600 RR lámpa , rendszámtartó idommal. Ha valakit érdekel az áráról megegyezünk.
Tegnap levizsgázott a vas. De már belekötöttek a ValterMoto rendszámtartóba, lámpákba (minden E-betüs), hogy ezt állítólag a felügyelet már nagyon figyeli, semmi átépítést nem tűrnek.
A másik, hogy mehetek Okmányirodába forgalmit cserélni, mert 10 éve valami okos feketének írta a 2007-es pearl white színű motoromat forgalomba helyezéskor (0km-es, vadiúj motorról beszélünk), most át kell javíttatni fehérre.
Miskolcon akartam először vizsgáztatni de arra jutottam, hogy Pesten hamarabb találok olyan helyet ahol átmegy iridiumos plexivel.
Nem a HOL a lényeg ,hanem hogy MIKOR ;)
Soha semmivel nem szaroztak eddig nekem se,de idén már más a rendszer azt mondták. Figyelik őket és bármikor kaphatnak ellenőrzést. Be vannak szarva hogy megbüntetik őket,ha átengednek olyan motort,amivel van valami kis gond. A haver 1 hónapja volt,még az index búráját is levették hogy benne van e az e betü ,mert nem gyári volt. A féktárcsa miatt zavarták vissza...pedig még szerintem simán jó volt.
Nekem az egyik helyen szóvá tették a plexit,de átgurultam máshová és ott meg nem foglalkoztak vele. De minden mással viszont igen.
A hely amúgy Debrecen...de Nyíregyházi fiúkkal dumáltam ,ott is ugyan ez van.