Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello! Lenne pár eladó cuccm , bitubo kortelo , Powercommander , k&n sportlegszuro , ulespup . Árak megegyezés szerint . Üdv
Eladó CBR 600 RR lámpa , rendszámtartó idommal. Ha valakit érdekel az áráról megegyezünk. írhatsz itt is de inkább telefonon érdeklődj mert ritkán nézem az emailjaim .Telefonszámom :06303608211
eladó cbr 600 rr-hez elsőlámpa. levágott helyzetjelzővel. azon kívül szép állapotú. ár 25 eft. 06 30 698 3-négy- kilenc-6. észak-pestmegye.
129. Oldal . Lapozz előre hatra.
https://issuu.com/klsupplyco/d...
Mi innen kapjuk.
Hali urak!
Lenne egy kérdésem,hátha valaki már csinált ilyet.
Venni szeretnék egy hangosabb kipufogót a gépre,de páran azt javasolják hogy a gyárit alakítassam át.Érdekelne hogy érdemes e a gyárit átalakítatni,vagy vegyek rá egy sportdobot.
Cbr 600rr farokidom újszerú karcmentes!40eft.tel:70-3696737
Sziasztok, nem érdekel valakit 7 ezer forintért egy zsír új tankra szerelhető kameratartó? Én egy PC40-esre vettem (2007) de szerintem jó lesz korábbi modellekre is, mert ezen nem változtatott a nagy H

pont ilyen: http://youtu.be/BRgwaWqQcFg

és még van egy kék gyári tankom (szintén pc40 2007) és egy fehér hasidomom, ha valakinek ilyesmire lenne szüksége, ne fogja magát vissza :)
Hello

Azt szeretném kérdezni,hogy elektromos csatlakozókat honnan tudnék szerezni? 2007-es a motor. Előre is köszi
Üdv
En ahogy tudom nincs benne csak visszavaltasnal emeli a fordulatot es igy nem csuszik meg
Nekem 2006-os van, ebbe semmi nincs de nekem palyan se volt vele gond, bar 100 kg vagyok nagyon durvan kell ahhoz visszavaltani h csusszon a kerek. Gumifüggö szerintem
Szia!Az Akrapovic kipufogó külön nem eladó?Petya
Szia!
Ebben van már csúszókuplung? Köszi
szia , megvan még. 20.000 ft ra gondoltam irányárként . Biztos megtudunk egyezni mert nekem csak a helyet foglalja :)
Sziasztok!

Melyik évjárattól szériafelszerelés a csúszókuplung a cbr 600-asoknak? Köszi
Venni akarok egyet, de jó lenne ha lenne benne.
Honda CBR 600 RR 2007 eladó! Ár: 1.300.000- Km: 38.000

Hali. Kategóriaváltás miatt eladóvá vált szeretett, nagy becsben tartott motorom! Blokk, váltó, váz, futómű hibátlan. Törve nem volt. A motort 2015 elején vásároltam, 24 ezer kilóméterrel, azóta megbízható társam volt, rendszeres karbantartással igyekeztem ezt meghálálni. Közúton használtam, de egy-egy alkalommal sikerült eljutnunk oda, ahova igazán teremtették, pályára, mely az én esetemben a Pannonia Ring volt. Egy-egy karc sajnos van a motoron. Akrapovic kipufogó mellé adom a gyárit is. Ajándék 0 km-es Pirelli Supercorsa első-hátsó gumi! További info telefonon: 202688555 vagy emailben: sagiadamkukacgmail.com

https://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_cbr_600_rr_pc40-11909969
Sziasztok! Nektek is az van, hogy 1-2-3 fokozatban csattan egyet a valto, amikor sebessegbe rakjatok es raengeditek a kuplungot, vagy csak nekem? :)
Helo. Vettem egy 2004 es 600RR-t 53 ezer km van benne,és érdeklődnék h kell e valami nagyszervízt csinálni cagy esetleg valamit cserélni? Mire kell a motornál odafigyelni? Esetleg vmi típusbetegsége van-e?
Sziasztok! Hátha valakit érdekelne

https://www.sportmotor.hu/albu...
A gyári beállításnál az első rovátkáig van csak beeresztve.
Üdv! 2007 utáni 600 RR kormánybefogónak mi a gyári mérete? Valaki megmérné akinek olyan van? Az enyém "ültetettnek" tűnik! Köszönöm előre is!
Halo mindenki Eladnám cbr 600 rr pálya idom szettem ami utcai motorra is jó lámpa kivágással ha valakit érdekel fent van az oldalon a hirdetés. Ugyanitt keresek a plexi alatti kis szemet.. :D
Üdv!
2007-es RR-hez keresek 4 db irányjelzőt! Ha valaki tudna bármiben segíteni hol keressem megköszönném!
L
Köszi papám...már meg is rendeltem
Hahó cbr 600 rr hez keresek a tank és az oldal idom közötti kis összekötő idomot ha valakinek van ne tartsa magában :D
Valaki ismer Budapesten szerelőt, aki ért az RR-hez és nem kell rá szeptemberig várni? Semmi különös nem lenne, csak egy szelephézagot nézetnék, de mivel szeretem a gépet, nem akarom kontár kezére adni. Köszi!