Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hi
Az Amcsi az nem imobis
Sziasztok!

Szerintetek milyen eltérések lehetnek egy 929es usa és európai modell között, a fényezésen és állandóan égő irányjelzőkön kívül? Megtetszett egy usa modell cbr, csak félek a vételtől, mert nem tudom, hogy lehet-e bármi problémám a későbbiekben abból, hogy nem teljesen egyezik meg az európaival... Amúgy vkinek tapsztalata a típussal kapcsolatban? Köszi!
A múlt és a jelen
Valahogy nem megy át a kép. Pedig pont a te típusodnak a szervízkönyvéből van, na mindegy. De 5.5 kilóval kell majd lehúzni...
Látom, másik kolléga szerint is jobbmenetes!
Hy!

Nekem is RR-em van, csak kissé régebbi, 93-as.
Szóval nekem sima jobb menetes az a csavar a kislánckeréken. Azt hiszem azért, mert a forgással ellentétes irányban kell meghúzni mindent, hogy ne tudjon menet közben lelazulni az adott dolog, jelen esetben lánckerékrögzítő csavar. Ez minden forgó dologra igaz. Továbbá a balmenetes cuccokon jól láthatóan jelölik a "balmenetességet", hogy nehogy árnyékra vetődjön az ember... A hatlap élei be vannak rovátkázva, nem lehet eltéveszteni. Mindenesetre készülj fel, hogy valami állatul rá van szorulva, még menetrögzítőt is el tudok képzelni...nem ártana egy légkulcs, nekem csak úgy jött le.
Azért mellékelek egy képet, ha tudsz németül segíthet, szerepel a meghúzási nyomaték is...
Szia nekem az előző mocim 919 volt úgy emlékszem jobb menetes,viszont nézd meg az anyát ha bevágások vannak rajta akkor bal.A rázás oka sok minden lehet pl: nincs a kerék rendessen kicentírozva,üt a féktárcsád,vagy a fékbetéted öreg már.Üdv Zoli
Ezt már nagyon hiányoltam SPORTMOTOOOOOOOOR!
Végre!
THX.
Sziasztok,
láncot szeretnék cserélni 919 RR-en, viszont az első fogaskeréknél leragadtam mivel nem tudom kitekerni a csavarját, egyik irányba se, meg tudnátok mondani, hogy jobb vagy bal menetes? Mert így lehet, hogy még jobban meghúzuom.

Még egy kérdés, ha fékezek 100-120-tól felfele elkezd rázni az eleje nem nagyon, csak zavaró. A gumi új(michelin) centírozva van, a féket már felszabályoztattam, tehát az sem lehet. Ha van valami tippetek légyszi írjátok meg. A motor 1 hete van nálam.

köszi
hahahaha-hehehehehe-huhuhuhuhu-húhúhúhúhúhúúúúúúú
Jah az más de sztem a '99-es RR jobban néz ki mint az RF bibibí
Motorra gondoltam, hogy csúnya.
Hy
Igen lehet 1 kicsit érdekes a név váltás de hát nem maradhatok mindig MR.RF amugy köszi hogy felraktad a teszteket eredetire szeretném vissza állítani már a fejidom megvan lassan a teló is1-2heten belül kész is lesz talán
Hát erről elég sokminden hiányzik.
Pályaidomot érdemesebb lessz rárakni mint gyárit . http://www.cbr-club.hu/board/i...
De ez csak 1 a sok lehetőség közül.
A többit meg esetleg lakitelekről.
http://racsidepo.com/
Vagy ez is naked lessz?
MR.RF ja nem! MR.RR ez nagyon csúnya lett!
Találtam rá időt.
Hy szép a moccod
Hy mindenkinek....
Szegeny Honda jol megkapta
Remelem nem lett azert baja senkinek.
Egy 99-es evjaratu geppel meg en is kibekulnek.Meg legalabb nem az a kuporgos fajta ,mint az ujjabbak,es mar kezd az ara is baratsagosabb lenni.
Gratula a topikhoz.Remelem oszre talalok az oldalon nekem valo olcso elado gepet:)
Így néz ki most mondjuk már 1 fokkal jobb és így nézett ki régen
Remélem sokan el látogatnak ide
Nagyon köszi Sportmotor
Topik honda CBR900RR tulajdonosoknak.