Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tényleg van ezeken a hátsó ülés alatt annyi hely, hogy beférjen a szerszám, égőkészlet meg az elsősegélycsomag?
Bár lehet amit veszek azon semmi hely nem lesz, mert ott a kémény.
Nekem olyan üléstakaró kellen ami a képen van....
Na délutánra megnézem és írok amúgy további alkatrészek vannak 900-ashoz és 929-es hez blokk és idomok stb.. stb....
Olyan állapotú, ami nem néz ki szarul és tudnak is mögöttem ülni rajta.
Helló
Én tudok űlést mien állapotú érdekel?Természetesen beszálhatsz
Vele beszállhatok ide?
929rr 2000-re keresek hátsó ülést, valaki tud tovább segíteni?
Igen összejött, de azért köszi a segítséget, sima menetes volt, csak eléggé oda volt rohadva, mondjuk a hátsó lánckerék még jobban . Biztos kurva jó erőben volt aki meghúzkodta a csavarokat.
oks,felvettelek,ak maj beszélünk ha fenn leszel:) köszi
üdv
Hali természetesen meg tudom adni a következő lessz: to.nick@hotmail.com
hali MR RR:)
látom neked 99es évjáratú rr ed van, én is következő motornak ilyen 99körülit szeretnék. lenne pár kérdésem,ha nem probléma:) msn cimed megadnád lécci?:) előre is köszi
üdv:fireball
Üdv.Összejött a lánckerék csere A honda standon volt egy ilyen Jómadár (a motorshown)
Sziasztok

Van egy eladó dunlop d 208 f es 120/70 17"-es gumim szép állapotban, középen minimálisan kopott 70-80%-os,szélein még szőrös 100%-os

Akit érdekel írjon és írjon mellé egy reális árat is...

Üdv
Valószinü csak első forgalombahelyezésnél nézik meg jobban,bár nekem nem nézték meg csak azt hogy világítanak e,+ fékerő mérés,gumik állapota,kipufogó(E1)jelzéssel.Ami a lényeg hogy ami lámpa rajta van annak működnie kell.
Na erre az E-re nem is gondoltam... Mondjuk jogos a dolog. KertAce a te gépeden van a lámpákon E jel, vagy neked át lett bármi is alakítva?
Sziasztok
Vannak használt motorgumik szép állapotban, nagyon olcsón akár vágott slickek is. Állapottól függően max 15e ft-ig!
Akit érdekel ezt a számot hívja: 06 30 415 1723 (Dunaújváros)
Ismerősöknek is mondhatjátok
A folyton világító lámpa nem gáz egyik havernak cbf600s 05évj azon is non-stop világít,a helyzetjelző csak részletkérdés,viszont ha nincs E jel abba lehet belekötnek
A 929esre gondoltam , tudom hogy 2000től injektoros. És KertAce mit értesz a csúnyább hang alatt? V mi okozza ezt? Én is gondoltam erre, hogy az első szériás injektorosok még nem az igaziak...
Hi 2000-ig nem injektoros az első injektoros rr-t 929-esnek hívják
Nekem még nem kötöttek bele műszakin, bár nagyon keresték a helyzetjelzőt.
R1-ből szerintem csak 2004-től érdemes venni, az már elég szépen megy, a régebbi majdnem ugyanaz mint az RR. Az injektor jó dolog de azért nem a legfinomabb és kis gázadásnál rángathat, de megszokható.
Ha nem zavar a hangja ami elég ronda a régi RR-hez képest akkor csak ajánlani tudom.
Ja és most nézem KertAce, hogy neked is egy Usa modell van! Szép kis moci! Amúgy a modellel kapcsolatban mik a tapasztalataid? Én is most tervezek venni egy ilyet, és még az R1-en gondolkodtam, de azért a Honda sztem megbízhatobb és hát ez már injektoros is...
No és ennek a műszakiztatása nem problémás? Nemtom hogy pontosan mik az előírások, de sztem a helyzetjelző hiánya is lehet probléma, meg ez az állandóan ég a lámpa dolog is...
Valaki vizsgáztatott már így motort?
Ja és a lámpában nincs helyzetjelző és nem kapcsolható le a lámpa, nincs fénykürt....
A hátsó lánckerék 42 helyett 43-as és nincs indításgátló. És nincs benne katalizátor sem. Szerintem ennyi.....
Hello!

Köszi a választ! És akkor ennyi lenne az összes különbség? Olyat is hallottam, hogy amerikában mások a csavarok szabványai meg ilyenek, de ezt vki már mondta h nem igaz... Bár végülis csodálkoznék, ha bármelyik japán gyártó is, egy teljesen átvariált modellt adna el ott, az európaihoz képest.