Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na mesélj légyszi valamit róla kényelem kb milyen menyit eszik hajtott üzem módba stb stb PLZ.
Nekem még tervbe van valamikor a jövőben egy 919.Nekem a 600-as srad jött eddig be a legjobban.
Én is rá jöttem bolond voltam mikor magamhoz kerítettem a 900-ast ez előtt Suzuki RF600r-volt az is Dyno jet-es és sport légszűrő és kipufogó volt alatta elég jól ment a CBR1000f-et lenyomtam vele de 1 750-es doszt elég lett volna következőnek vagy újabb 600-as ha vettem volna 600-ast akkor a KAWASAKI 636-ost vettem volna de nem volt annyi mani ha eladom akkor v. 750-es gixxer vagy 636-os lessz v. nagyon fiatal 600-as, na fel vázoltam a következő 3-évemet
Szerintem közútra 600-750-es gép bőven elég
Fúú te aztán jól megadtad neki aztán csak okossan a lovakkal mert nagyon hüvi lett
Gondolkodom az eladásán mert ez nekem sok legalább is úgy érzem de ha + marad akkor lightosan el közlekedek majd vele
Ja vettem bele Dyno jet fúvóka készletet karbival és sport légszűrővel és akra rendszert Eddig is kemény volt na de most mondjuk annyira nem forszírozgattam de hát úgy +indul hogy hagyuk bisztos rátolt pár lovat ez a cserélgetés
Hát?biztos nem úgy húz mint a 929 de ennek a stilusnak is van szépsége majd előkotrom valamikor egy fotóra
Hihetetlen de rengetegen Pengéddel mizu?múltkor olvastam voltál próbakörön
Bisztos jó lessz a Varadero
Na grat csak van még aki újítgatja az old's NINJA-t
Hy MR Még megvan,azóza már volt pár kellemes túrám vele,de most már inkább a varaderot hajtanám,viszont a bontott gpx szépen fogyatkozik
Helló KEKI mizu?Na elkelt már a GPX
Szia moci amiről irtál hogy váltóhibás nem egy olyan fényezéses mint az adatlapomon ami van?olasz papirokkal?
A kapcsolókörmöket nyalta le! Azért dobja ki üresbe de sajnos ezmiatt folyamatosan feszítí a léptetővillát amit szépen megkajál! Váltó csere! Vagy csak fogaskerekeket de párban + léptetővilla! Bontottat csak kompletten fogsz találni!
De figy multkor amikor el volt a lábam törve nem te vetél fel msn-re mingyá vissza nézem mert meg főtt internyet +az msn-is meghót
De ha el kell a mocc akkor eladom külön is
He he A fej idomtartó konzolt és fej idomot lámpát 1üt gondoltam eladni a képek +vannak de a telő szemétkedik de holnap +gyógyítom a fene a száját
Ja hoyg nem is tőlem kérdezted...

MR.RF!
De nem adtál választ, a milyen állapotban van a konzol, és mi lenne az ára.?
Hát Te vagy az eladó neked kellene egy árat irni. Olcsó legyen az a lényeg...
Na sikerált?
Hy menyit szánsz rá?
Majd ma megpróbálom.
menyi ble 1 váltó? gondolom van vag 40-50 ezer.. meg a munkadilyamiért megcisnálják megin vagy 30 rongy...szal közel 100rongy lenne megcsinálni akk?:S
vki ha tud jó áron vmi fain 900rr -t ak szóljon me most akarok venni:)
üdv