Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

elveszél msn ről, a képeket se külted:P
Nem. Tévedtem. Nem ismerjük egymást. A motorod előző gazdáját ismerem, és azt hittem hogy Te vagy ő.
Akkor megnyugodtam
Így már is jobban hangzik.
ddt500:
Tort mar ossze motort palyan meg utcan is ha igy jobban tetszik
Hi mindenki sajna 1 kis prücök miatt nem voltam itthon hanem a korházba 4db csavarral gazdagodva töltöttem a hetem sajna motorral kapcsolatos amúgy tommy honnan ismerhetjük mi egymást
A képet megpróbálom minnél hamarabb küldeni.
Ez nagyon jó hír, köszi a választ!
Gordy, a fehér 954-es egyik haveromé és rosszat nem hallottam róla....
Nem az a lényeg, hogy mióta motorozik hanem, hogy hány motort tört már össze?!
M.Zoli:
Igen ez a modell felel meg az en penztarcamnak dragabbra sajnos nem futja, de nem is biztos hogy erdemes. Egyebkent beszerveztem egyik ismerosom o mar 15eve motorozik es eddig csak Honda i voltak most epp egy hornet 900 ast kerget, szoval ha o nem veszi eszre rajta a hibat akkor senki
Az a baj, hogy én nem veszek minden hibát észre, műszakin már akkor nem megy át ha kicsit üt a tárcsa. Mit kéne megfigyelnem vásárláskor?

A mito után biztos fog meglepetést okozni, de majd óvatos leszek és beletanulok remélem.
gordy: a motorról anyit, hogy az utolsó 900 as, 10 évig fejleszették- szar nem lehet azért vigyázz, 19évesen, mito után... ez nagyon megy
Nem a műszaki a drága hanem az hogy mennyit kell rákölteni hogy átmenjen.Szerintem nézd át alapossan,nehogy a végén drága vétel legyen
Sziasztok!
Én kinéztem ezt a motor : http://www.kepesmotor.hu/honda...
Tud róla valaki valamit? esetleg valaki aki vétel előtt áll, volt már nézni ezt?
Mennyi pénz most a műszaki egy ilyen motorra?
sztiki:
mindenképp érdemes ilyenben gondolkodnod!Ha ez a márka/modell tetszik, és a pénztárcád is megengedi.Ha jól bántak vele az előző tulajok akkor mindegy, hogy hanyadik, ha meg leszarták akkor egy is tönkre tudja vágni.Én is használtan vettem, szerintem a buktára érdemes nagyon figyelni, és a motorhangokra.Buktára árulkodó jel, pl: a kormánynál a két végpont ami a vázban van, a váz ne legyen sérült,blokk körül a csavarok milyen állapotban vannak, gyári fényezés, stb.Ezek a sportomotorok mind jók, mind a 4 japán kiváló!100e km-eket elmennek, megfelelő gondoskodással cbr-900 =No.1
Koszi a valaszt. Hat mindenkeppen jol at lessz nezve meg kis is lessz probalva
hello a 3. tulaj annyira nem gáz még, inkább az a kérdés mennyire reális a 17ezer km.
6éve van forgalomban 17/6=2,8ezer km évente, ami elég kevés, de még reálisabb mint a 92es motorok 25ezerrel :)
Szerintem nézd meg :)
Sziasztok!
1 kis segitseget szeretnek kerni abban, hogy erdemes-e a kovetkezo motorban gondolkodnom.
Cbr929RR 2002 es forgalombahelyezes 17e Km 3.tulaj (igazabol az utolso adat ami zavar) allitolag nincs szethajtva meg barmolva , de mint tudjuk mondani barmit lehet.
(Bocs az ekezetek miatt csak kulfoldon vagyok )
Sziasztok!
cbr 954-hez tud valaki eladó kormánygátlót?
Hello All!

Beléptem én is klubba.
A napokban lettem én is Honda tulaj, egy 2000es évj 929-essel. Elsőre nagyon tetszik a motor. Képet később teszek fel igérem. Kisebb nagyobb karcolások vannak rajta, de hát nem találtam számomra elfogadható áron, jobb állapotú motort. Egy idomra lenne szükségem, mégpedig, ami az első kerék mögött található, ami a vizfelverődést védi a kipufogó csonktól. Ha tud valaki ilyenben segíteni, fekete színben kérem jelezze.

Mr. RR Szerintem mi ismerjük egymást...
hali
szoktál lenni msnen? mer felvettelek má kb 2hete és még nem láttalak fenn. jól adtad meg a cimed? itt az enyém vegyél már fel lécci : aprilia_etx@hotmail.com
köszi
Képet néznék róla, nem mondanám éppen olcsónak.
Hi megnéztem havernek van 12-pízér adja ha gondolod akor képet tudok fel tölteni
Akkor lehet lesz még esélyem egy lemezt belefaragni, és betenni ezt a 3 dolgot.
mert gondolom a hely szögletes, a kipuff meg henger.
A legnagyobb hely a 929-ben van, mondjuk abban amit mutattál szerintem semmi.....Amúgy 2db 1.5 literes palack elfér benne....