Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem 100% de ezt találtam: "Lapis Blau Metallic PB 257 M"
Sziasztok,egy kérdésem lenne. Tudja valaki hol találom vagy mi a színkódja a fehér-kék cbr 954rr-nek. A kék szín érdekelne a far idomon mert üléspúpot szeretnék majd színre fujatni.
Sziasztok! Van egy plexim, papírja szerint 900rr, de nem tudom melyik évjárat lehet. Ha ráismertek és kell valakinek eladó olcsón. Köszi
akkor irány ááááámeriká , itttttt 41.600 ft-ot kérnek érte. akkor inkább várok egy keveset.
nem nem, én értettem félre
Azt a civic szabályzóra írtam, olyanom még nekem is van itthon. Csakhogy az nem jó hozzá. 98-02 közötti accordokban is volt olyan, ami 3,3-3,8baron megy, az még határeset, akár be is rakható a 3,5-4bar helyett. De ilyen autókat se sokat bontogatnak sajnos. Szóval az eredeti infó hibás volt, ezért mégse olyan egyszerű, ámbár nem lehetetlen a dolog. Most tényleg én keressek neked ilyet?
eladó egy volt motoros barátom régi 900RR-jéből kiszerelt dynojet kitt, a fénykép szerinti állapotban. ár megegyezés kérdése , de egy korrekt ajánlat azonnal viszi.
no, hol az a marék szabályzó?
Ezek az olcsó nyomásszabályzók nem épp a megbízhatóságukról híresek. Meg fizikailag is nagy, nemtom elférne-e a motorban. Ezek miatt sem ajánlottam neki ilyet.
Rossz helyen nézed!
az angol autókat egyben árulják. integra? na olyan sem sok fut !
túrbó?
már más is keres a honda topicban , akkor markolj bele és küldj !
Tegnap tele volt a h.ring velük, ki kell lopni egyből, csak két csavar meg egy cső. Nem lesz egyszerű ITR nyomásszabályzót se szerezni. Elvileg jó lehet még az integra gsr-ről is (B18C1), kb ugyan az, ill tlaán angol 1,8 civic vti-é (B18C4), na olyat viszont elképzelhető, hogy lehet találni, anno én is olyat vettem az autómba. Ezek 3,3-3,8baron dolgoznak, a cbr-é meg 3,5-4baron, szóval még mindig 0,2barral, kb 5-6%-kal kisebb nyomáson, de mégse 20-25%.
De jobbra még van hely. Azt olvasom neten, hogy az mph-s órák simán mutatnak 100ezer felett, tehát elvileg kifér.
igen kevés helyet látok ott a 9 -es előtt pl még egy 9-es nek.
integra typer ? hú vazze olyat is régen láttam már az utakon ! akkor egy bontott eredeti honda fog kelleni, de nem marék szám !
Na, kíváncsiságból megnéztem. A CIVIC nyom.szab. NEM jó a 954-re! Kb 25%-kal kisebb nyomást csinál! 954 3,5bar alapjáraton míg egy civic kb 2,8 csak. Ami legjobban hasonlít a 954-re az az integra typer szabályzója. Az a legnagyobb nyomású az autóknál. De olyat is szerezni.... hát nem egyszerű, na és az tényleg nem 1-2ezer, legalább 3-4e. Csak ritka.
A digitális nem tud 100e felett kijelezni?
Ha kell szólj. Pár maréknyit tuti tudok szerezni potom pénzért.
igen igen nekem is feküdt egy évig a jó első felni a szekrényben sztán pár hete megvették.

no véletlen megtaláltam a képeket. nincs manipulálva a kép, annyi az annyi ami a képen van, ez megérte a szép kort

nem vissza élni vele amúgy eladó a műszerfal , 3000 km múlva kell csak magyarázkodni annak ami megveszi hogy bejáratós a verda.
bontott nincs a világban sem, amit elbontottam 954 arról is azt vették meg legelőször. cbr injektor sor van bontva sok csak épp a nyomás szabályzót vették meg róluk. autó bontót megpróbálom de már oly kevés van belőlük -civic- hogy nem biztos találni fogok, vagy hogy az is meddig fog működni. tudom az új a tuti.
köszönöm.
Hát pont az a sima miatt gondoltam azt hogy árban a közepét választom .