Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nincs valakinek eladó jó állapotú jobbos első féktárcsája 954-hez? 929-é is ugyan az elvileg.
Várnám az ajánlatokat, ha esetleg lenne.:)
KERESEK Honda CBR 900RR (SC28) 1992-1995 vázat:
Kifejezetten forgalomba nem helyezhető, törött, totál káros váz (vagy váz része) érdekel. A lényeg, hogy a fotón látható jobboldali váznyúlvány legyen rajta ép és egészséges. Az érintett részt esztétikai okból szeretném lecserélni de a papíros váz túl drága megoldás lenne.
sziasztok

van ket elado 900RR / 929RR lampam, hatha valaki ilyet keres..
Köszi
Kicsit
Oks, értem. Köszi mindenkinek!
jaja :D
Érdemes már ránézni a hézagokra is :D kicsit több idő,de az a tuti :D
Elvileg nem megy el, jelre kell tekerni a motort, elvileg simán kivehető és betehető a másik. Így szokták cserélni az autómatát manuális állításúra is, majd hangra beállítani a feszességet. Én is így cseréltem a 954-ben.
Persze az a 100% tuti, ha leveszi az ember a szelepfedelet és figyeli a dolgokat, ezzel nem is vitázok, ha más motorját szerelném, lehet én is úgy csinálnám, még ha sokkal nagyobb meló is, de sajátnál simán kicserélem levétel nélkül.
Abetyárjátneki!!! Király!
Függő vagy
Alá meg jöhet a haladás számokban: 900 - 919 .........
Kép lemaradt :-D
Maradok RR-es :) még pár évig ;)
Szia, ha komolyan érdekel írj rám privátban és beszélünk telón
Szerintem az újat (illetve visszaszerelés előtt régit is) célszerű berakás előtt visszatekerni és a beszerelés, majd a rögzítő csavarok meghúzása után ráengedni, hogy beálljon a megfelelő feszítés. Amennyiben ez mindenki számára egyértelmű akkor bocs, csak azért írtam le mert ígynem hangzott el.
Nincs az olaj bele vezetve,nem kell olajban nyomogatni.....
Alap hogy levesszuk a szelepfedélt,nehogy elmenjen a vezérlés
Én is csak olvasgattam róla,de itt van egy cikk amiben azt írják motorolajban meg kell járatni nyomkodni ,mert légbuborék maradhat benne,és zörögni fog.

http://totalbike.hu/technika/motordoktor/2010/10/29/zorgo_vezermulanc_a_hondan/
Sziasztok.
Sc28-nál van valami extra teendő vez.lánc feszítő patron cserekor? Kiveszem a két csavart, kiveszem a feszítőt, kicsomagolom az új feszítőt, beteszem a két csavarral és ennyi?
Egyből annyit feszít, amennyit kell?
Szia
Sc28 hengerfejjel mi a gond,mi történt 2 szeleppel?
Udv. Nekem lenne egy elado.
SC33 ba keresek új kuplung kosarat! Van valakinek tapasztalata honnan érdemes beszerezni és mennyiért???
Keresek:
- első teleszkóp szárak
- első féktárcsák
- kipufogó rendszer
Üdv!

Motorcserét követően eladnám a megamaradt, jó minőségű alkatrészeket. (SC28)
- Kuplung dekni
- Komplett váltó
- Vezérműtengelyek
- Kuplung kosár (nem zörgött!)
- Szelepfedél
- Vezérműlánc vezetők
- Hengerfej (2 szelep cserés)