Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok!
Mikor kell hűtő folyadékot lecserélni?
SC33 919 esem van.
Hol a leg célszerűbb leengedni belőle, és mennyi megy bele új folyadék?
Kell valahol légteleníteni?
Sziasztok. Eladó gyári kipufogó rendszer SC33-ra, '99-es évjáraton volt. Dorogon. Kinek mennyit érne meg? hjani86@freemail.hu
Csak mérd meg a hezagot aztán szépen tedd vissza a szelep fedelét. Gyanítom semmi probléma nem lesz vele. A láncot meg ha zörög amit hallani fogsz akkor cseréld. Szerintem azzal se mostanában lesz probléma.
Sziasztok,

Szeretnék valakit megkérni ha lehetséges , hogy az első kerék távtartóját ( Jobb és bal) megmérné nekem milyen hosszúak?

94-es modell évtől érdekel ami már nem spiráos km meghajtású.

Köszönöm!
Sziasztok, szelephézagot mérek, állítók a 919-en. Gondoltam ha már szét van szedve akkor ellenőriznem kellene a láncot is, hogyan tudom eldönteni hogy jó-e.
A szerviz leírásban nem találtam erről semmit, a motornak én nem hallom hogy lenne lánc hangja. Annyit próbáltam hogy a vezérmű tengely fogaskeréken próbáltam megmozgatni a láncot, nem lehet megmozdítani, nincs semmi játéka.
Plusz még egy dolog, a manual-ban azt írják hogy hézag mérés előtt ki kell lazítani a feszítőt, ezt nem értem hogy mért van rá szükség?
Esetleg az előző gazdája "ócsón" vett bele kínai rugót, és azok szrt sem érnek! Az alátétes megoldás jónak ígérkezik!
Nem gondoltam hogy az öregebb olaj ezt okozhatja. Az öreg olaj hígul, veszít a kenő képességéből és még is könnyebben megcsúszik benne az olajos kuplung? Azért valószínű hogy kopottabb kuplunggal teszi csak ezt, új lamellák és rugó esetén ez nem lenne. Cserélek olajat és azért ránézek a rugókra, teszek alátétet alá. Service manualba le van írva milyen hosszúnak kell minimum lennie a rugóknak.
Nálam volt ilyen, bár nem cbr-en. Olaj csere is segit picit,. de végleges megoldás többnyire az erősebb rugó beszerelése, vagy a meglévő rugó alá be kell tenni egy plussz alátétet előfeszítésnek. FIllérbaszás :D
Inkább az olaj lesz. Az én motoromba 104000km van még ilyen jellegű gondom nem volt. A kilométerek nagy részét én hajtottam a motorba.
Hello
Pár napja vettem észre hogy olyan mit ha a kuplungom megcsúszna, magasabb fordulaton.
Haverom szerint ez a régi olaj miatt is lehet, cseréljem le. A lamellák nem voltak elkopva amikor mértem és azóta nem sokat mentem (sajnos). A kuplung rugókra gyanakszom hogy elfáradtak...
Volt valakinek hasonló tapasztalata?
Hy all!
Van egy roppant hozzáértő valaki, akinek feltehetnék pár kérdést egy 28-as hűtési rendszeréről? Valahogy nem áll össze a fejemben a működés, hogy mi hogyan is van, hogy áramlik a víz és mikor...
Valószínűleg amatőr kérdések lesznek és csak nekem nem egyértelmű a téma
Érdemes itt is körül nézni.Én autó aksit rendeltem,másnap itt volt
https://www.auto-motor-akkumul...
A legolcsobat ami bele való! Úgyis hamar tönkre megy (motoralkatresz. eu)
Sziasztok.
Van egy 2000-es 9292RR-ből megmaradt kuplung kosaram. Nem emlékszem már mennyi km-t ment de 50e alatt. Kicsit zörgött ezért cseréltem le anno.
Érdekel valakit?
Sziasztok!99-es CBR-be milyen akksit szoktatok venni és honnan?
Sziasztok!
97-es sc33-ra kellene:
4 db index
2 db tükör (bal és jobb)
1 db plexi, átlátszó,vagy füstszínű
1 db hátsó lámpa feletti műanyag idom.(amiben a zár is helyet kapott)

Thx!
üdv mindenkinek!929-hez keresek teleszkóp szárat.ha valakinek van,jelezze!
Motoralkatrész.eu pl minden van most nyilván netes rendelés játszik.
Sziasztok!olyan problémám lenne hogy a benzin cső csepeg,ami karbiból jön le hol tudnák ilyet szerezni,és még láncot is cserélném kéne fogaskerekkel együtt honnan érdemes rendelni?
Oszi Te egy kincs vagy!
Köszi!

Rajta vagyok a magyar bontósokon, ha nem megy akkor rendelem e-bay-ről!
De köszönöm a segítségedet!
Ha kell segítség megvenni városodban megtalálsz. :D
Köszönöm szépen!