Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok. Esetleg ha valaki pont ilyet keresne.:
https://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/cbr_900_rr/honda_cbr_900_rr-13428270
Üdv.
Batszi motor keres rá a neten !
Bocsi, ez kimaradt, ami a tükröket is tartja.
Sziasztok.
99-es 900 rr-hez keresek fejidomtartó konzolt, esetleg ha valakinek lenne az kérem jelezze, de csak sértetlen érdekel.
Köszi
Szia!
Igen...
Az enyémen egy Hurric Exhaust van,kormány lengéscsillapítót viszont még nem sikerült venni rá,de a fiam volt vele a Mecseken, azt mondta jól teljesített a nélkül is.
Haliho.Na megvetted a cibert?
Köszönöm! Remélem úgy lesz bár az idő hiány az nálam szinte állandó (kamionozok). Hát ma-holnap már én is 50 leszek. Ilyenem még nem volt. A 954 és a CBR 600 FS között gondolkodtam, hogy melyik legyen, de aztán végül is ez mellett maradtam... Valami csini és jó hangú kipuffancsot nem tudsz rá véletlenül? Meg valami normálisabb fajta kormanylengescsillapito is érdekelne...
Sok örömteli Km-t vele,jó kis gépek ezek.Nekem 11 éve meg van és még mindig imádom pedig elmúltam már 52.
Igen,én is ezt találtam
Amikor először megláttam rögtön tudtam,hogy megtaláltam amit kerestem és állítólag élőben is ugyanilyen
Még 1-2 nap és kiderül,aztán ha tényleg úgy van akkor Piroskának megvan az új farkasa
Ez valóban nagyon szép.
Dobsz róla képet?
https://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/cbr_900_rr/honda_cbr_900_rr-13379571

ez így képről szép
Sziasztok!
954-est már találtam
Most már kormány lengéscsillapítót vadászok hozzá
Sziasztok!
954-est keresek megvételre,ár és állapot megjelöléssel.....
28 ashoz keresek szép állapotú generátorfedelet.
A fejidom nyilván más és akkor már minden kéne hozzá v.szeg, ami ezzel kapcsolatos. De akkor újabbnak tűnik a gép legalább. :D
Biztosra nem tudom mondani de a válasz nem jó !
Sziasztok! Kérdésem lenne felétek! Van egy 919 sc 33 asom 96 os évjárat es az ebay en super idom szettek vannak hozzá de csak 98-99 es évjárathoz! Szerintetek jó lehet a 96 os hoz is?
Üdv Motorostársak!

Keresnék CBR 929-hez hátsó sárvédőt. Tudom, hogy gyárilag nem sárvédővel adták ki ezt a típust, de több mocin is láttam, hogy van. Én is tennék rá, de itthon sehol nem lehet kapni. Szóval ha esetleg valakinek lenne elfekvőben az érdekelne. Ha valaki esetleg ebay és aliexpress kivételével tudna más beszerzési forrást, azt megköszönném.

Esetleg más típus sárvédőjét nem lehet ráoperálni? Ezzel kapcsolatban valakinek valami ötlete, tapasztalata? Ja majd elfelejtettem, hogy sárga színben keresnék.

A segítséget előre is köszönöm!
üdv mindenkinek 929-954 első teleszkópot keresek!ha van valakinek vagy tud segíteni hogy hol érdeklődjek,akkor jelezze!köszönöm
Sziasztok lenne egy kérdésem vettem egy Honda cbr 600f2 motort és az a gond vele mikor be melegszik pukkadozik olyan mit ha kihagyna a gyújtás de csak melegen csinálja meg egyenletlen az alapjárat mi lehet a gond ? A gyertyákat meg az aksit cseréltem . Köszi a válaszokat előre is .
Ha kitámaszt akkor a szelep nem zár tökéletesen azaz nulla a szelephezag.
Ha van szelephezag és nincs kompresszió akkor vagy valamelyik szelep nem zár vagy a gyűrűknél szökik el.
A nincs kompresszió alatt azt értem ha szerviz limit alatt van. Pl ha 140 psi a limit akkor 130 nál még beindul ugyan de 100 nál már nem, vagy csak magas fordulaton.
Van kompresszió mérőm csak a megfelelő adatper nincs hozzá (M10), úgy volt hogy egy ismerős tud csináltatni, de aztán mégse, rendelnem kell hozzá, csak az a baj hogy legalább egy hét mire megjön, de ezzel a gumikúppal adtál egy ötletet.
Megpróbálok körbenézni hogy találok-e itthon valamit ami jó lenne, majd ezt valahogy ráműteni a jelenlegi 14-es fejre.
Egyébként mit jelent az hogy kitámaszt a szelep?
Naponta találkozok külömböző motorral aminél a szelepek kitámasztanak. Most egy grizzly négykerekű van itt aminél mindhárom szívó szelep nyitva volt.