Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Van 128-as Keihin főfúvóka, ha a 130 sok, a 125 meg kicsi. Az úszóház benzinszintje stimmel?
Sziasztok!
Nem tudom mi lehet a baj, vagy inkább a különbség.
El kezdett bedadogni, kis gázon három hengerezni, és sajnos betojtam, mert még ilyen motoron nem szereltem karbit, és oda adtam egy embernek, aki már sok motort szerelt.
Nos hófehér lett a gyertya, nagy fordulaton szünettel indult meg újra.
Nyitott rendszer van, sport szivacsszűrővel, időben tisztítva, olajozva.
Vettem fúvóka kalibert, és kiderült, hogy gyári méretű a főfúvóka.
Mikor vettem baszott agresszív volt, 3000 környékén is elforgott a kerék, még a gyári szűrővel is, és sötét barna volt a gyertya, de azt mondja, hogy nem cserélt fúvókát.
Most már eljutottam odáig, a 130-as sok lett, de a 125-el még mindig nem megy úgy.
jó nem hiányzik, hogy kilencvennél keresztbe vágja magát, de azért baromi potens volt ehhez képest.
Nem értem mi lehet titok nyitja. :(
Azt mondta, hogy az egyik karbi membránja fölé rovar család költözött. De akkor miért lett fehér a gyertya utána.
Sziasztok!
92-es 900rr-re való használható, kpm-s műszakin megfelelő plexit keresek.
Köszi, Lóri.
Szia. Vannak féktárcsáim hozzá. Írok privátot.
Sziasztok!
92-es 900rr elfő féktárcsákat keresek megvételre. Ha esetleg van valakinek elfekvőben és eladná, kérem keressen.
Köszönöm.
Üdv mindenkinek! Még csak nemrég lett meg az A2-es jogsim, úgyhogy van még időm az A-ig, viszont már most szeretném visszaépíteni fater CBR900RR-jét (SC-28) és ahhoz keresnék komplett első idomokat. Bármilyen segítséget szívesen fogadok! SC-33 is megfelelne. Előre is köszi!
Tárgytalan!
Sziasztok!
Az újdonság erejével hat még rám ez a motor, úgyhogy van még pár kérdésem vele kapcsolatban.
2003-as 600m3 Hornet első kerék jó lehet a CBR-be?
Köszönöm.
Hondánál ökölszabály, hogy nem csavarod vissza, csak bedugod.
Annak idején 6-8 manual-t megnéztem (Shadow, Deauville, Transalp, VTR, VTX stb.) és mindegyikben ez a szöveg volt:

"Insert the dipstick without screwing it in, remove it and check the oil level."
...és mindig egyenesbe állítva, nem oldalsztenderen!
Sziasztok!
Nemrég vettem egy 92-es SC28-ast és az lenne a kérdésem, hogy pontosan mennyi motorolaj megy bele? Illetve az olaj szintet betekert vagy csak beledugott pálcával kell nézni? Már mindkettőt hallottam, de melyik az igaz. A két megoldás között akár több deci olaj is lehet a különbség.
Köszi, Lóri.
Hello.98 as hoz keresek gyári dobot megvételre.Esetleg valakinek eladó?
Köszi, 15-ért találtam bontóba. Kicsit kell tisztogatni, ilyesmi, a bele szép, összességében egész jó 🙂
Szia.
Lehet van közelebb is telócsizma ennyiért.
Ha érdekel 70-3179083.
udv Pali
Elvileg. Gyakorlatilag viszont ott két alkatrész találkozik, a csizma alja és a csizma teteje két külön darab.
Ne kérdezd hogy jön szét, mert 900RR-t nem volt még alkalmam basztatni ilyen irányból, de pl. a fordított villán is sokszor az a megfejtés, hogy a krómozott csúszószár a végén az öntvényhez menettel csatlakozik és a menet be van kenve rögzítő/tömítő anyaggal. Ha az elöregszik, az is tud folyni legalul.

Nem tudom, mi pénz lehet a javíttatása, de 50 ojró magasságában kapsz jó állapotú csizmát.
https://www.baboon.eu/en/part/...
Sziasztok! Ilyen problémával találkozott már valaki? Folyik a teleszkóp olaj ott, ahol elvileg nem folyhatna...
Mekkora az úszószelep fészkek apertúrája azokon?
Sziasztok! Kérdésem az lenne, hogy ki használja a gépét, üzemanyag szivattyú nélkül. 92-es sc 28 a típus. Gondolkodom hogy kiiktatom. Valakinek tapasztalat? 🙂
van egy pár emelt. Új
Ok. Köszi
Nekem már több mint 10 éve volt 929-em de 6-7 körülire emlékszem.
Szisztok!
929-esnek normál használatnál vegyes átlag fogyasztás kb. mennyi?
Sziasztok. sc50 kormánya van vkinek eladó?
Sziasztok, valaki tudna nekem adni egy levetett 16os elsogumit? nem motorrra lesz felhasznalva. a dot nem erdekel, viszont minta valamennyi legyen rajta es tartsa stabilan a levegot.