Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

FG, te az alábbi választ elfogadod?
a motorrol van,csak a fényképalbumban vagy mi az
Egy öreg barátom innen a Klubból mondaná (khm nem rád gondolok FG ), hogy minimum legyen képed fent a motorodról, de az se baj, ha te is rajta ülsz
Ez mondjuk nem elhanyagolható ahhoz, hogy egy közös eseményen felismerjünk
Király:D Annyira,hogy nem is motorozni szoktam,hanem honda cbr600f4izni :D
cbr-ed van? ...akkor már az vagy!
Üdv mindenki!
Hogy lehetek klub tag?
Uff! Szóval, tavasszal szeretnénk újra egy Regéc CBR talit. Csak mert az eddigiek k*rva jók voltak. Két dologtól függ jelen pillanatban a dolog:

1. a tulajdonos árulja a házat, ha addig megmarad, vagy az új tulajtól ki lehet bérelni, akkor megyünk, esetleg másik helyet nézünk
2. legyen rá mindenkinek ideje, nekünk is

Hiányzik a kis csapat, a jó hangulat. Mi megyünk most 9-10-11 -én, munkahelyi csapatépítő (eszünk/iszunk/*) bulira. Aki épp arra jár, nagyon szívesen látjuk, bár az időjárás miatt túl sok motorral érkezőre jelenleg nem számítanék. Viszont ha valaki a régiek közül a hegyekben töltené a hétvégét, vagy egy részét, akkor nagyon szívesen megvendégeljük egy ebédre vagy egy pezsdítő szaunára, és lepakolhat nálunk nyugodtan ha túrázni akar.

Túracélpontnak javaslom a Babuka tavat. Gyönyörű, a szem nem tud vele betelni.
Tegnap új gazdára talált a zöld béka! Most új projekten dolgozom! ...bár az sem HONDA. Az 5 éves tervben benne van egy cb1000r!
majd minden dolgomat
Vezér Imádom, amikor a férfiak elnevezik a dolgaikat
Még midet nevezted el Gábor?
Hát a vezérrel nagyon máshogy nem lehet... Cefet!
a régi poénjaid jutnak erről eszembe
Jól vagy? Mikor tolod előttem megint keresztbe papucsban a körforgóban
Gezundhájt
Nem jártam arra. Ha megyek, eszembe fog(sz) jutni
FG-m, oroszlánom?
Jah, loptam a gifed! Danke!

Dzsordzsi, ez csak a Pazirik látványterve a várról. De jelenleg is zajlanak az építkezések. Jövő nyárra szerintem egész szép állapotba kerülhet.
Cala már mondta is, hogy ő is gondolt már egy találkára És hogy már Briginek is van motorja (alább)
Viszont mit látok nálad? Zöldségárús lettél?
FG-től el kéne kérni a Hondás gif-et! Mert most idekívánkozna!
Legalább nem aludnék el, ill. utána is lenne sztori!
Tényleg jó lenne látni a bandát. ...hát ha egyszer csak valaki gatyába ráz minket és megszervezi.
Látvány terv, vagy ez a vár mostani állapota?
Piros-fehér gúnya?
Néha tuti imádkoznál is mellettem, de megpróbálok úgy vezetni, hogy tudjunk sztorizni
Viszont már tényleg össze kéne hozni egy CBR Klub öregfiúk-öreglányok találkozót Iszonyat jó túrák voltak és lenne látni a bandát.
Egyébként meg Regéc:
Nem tudom, már nem emlékszem. Annyi minden történt azóta.
Nem motoroztam a héten.
Nem előzött a héten motor az 1-esen Netán nem voltál dolgozni?
cala ne tudna!
Ne is ijesztgess, hogy nem lesz motorom. ..igaz a pancsi most ment el a háztól ( nem ETZ ), de a zöldség még meg van.
Ráhibáztál, mert szeressem a bömösöket, így hát az is egy opció! Visszük a csomagjaikat és sztorizgatunk, míg őket tépi a szél.
Cala szerintem tudna olyat mondani, hogy ott lennél még ETZ-vel is
Én most az osztrák Alpokra vagyok rákattanva, mint túrahelyszín...de a csapattal kéne összehozni valamit itthon.
Vagy jövőre mehetnénk erre a Kalandtúrára. Mi voltunk 2012-ben, egész jó volt.
Egyébként, én lemegyek érted, ha nem lesz motorod...beülsz a kis 535 d-be és mint az urak...megyünk a motoros túrára autóval
Messzi van az még! Most azt mondom igen. ...részletek?
De azért kaptam egy enyhe szívrohamot... FG tudja, hogy miért
Jövőre benne lennél egy közös kis túrában?