Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem is 2005-ös van és sajna azon már nem lehet teló húzó-nyomó fokozatot állítani. Vicces, h az előtte lévő modelleknél meg még igen. Mivel alapból elég lágy a telója és te pályázni akarsz vele, akkor szerintem telócserében is gondolkodj.
Típushiba egyébként a vez.lánc feszítő.
hat szerintem ha inditokulcs nincs hozza, akkor alapbol szamolhatsz egy plusz 20K-t az egeszre, mert a H.I.S.S-t nem lehet kikotogetni es csak azzal a kulccsal indul, amit "betanitottak".
nekem anno berhelt elektronika miatt volt egy komplett elektronika cserem a megboldogult 929-en. 80K volt a gyujtaskapcsolo, tanksapka es az elektronika egyben 1 kulccsal es rendeltem hozza egy gyari honda "nyers" kulcsot, amit a szakszervizben "megtanitottak" (+20K), azaz a tortenet a vegere 100K-ban allt meg.
szoval a kulcs hianya miatt alkudj, mint a kurvaelet
mondjuk hogyha be sem tudod inditani, akkor en tuti nem vennem meg... ha lenne hozza kulcs, akkor meg 6 ev allas utan milyen lehet benne az olaj, a benzin meg az osszes folyadek?
ha nem vagyok indiszkret, mennyiert kinaljak?
Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni! Vennék egy 2005-os Honda CBR 600 F4i-t pályázni, 6 éve áll. Mire kell leginkább odafigyelnem, mik a típushibái a vasnak? Továbbá van még egy probléma, a indító kulcs nincs meg hozzá sajnos.... Ilyenkor mi a teendő? Illetve egyéb módon indítható-e?
Válaszokat előre is köszönöm!
Köszönöm szépen a segítséget!Ha meglesz a hiba ,majd megírom !
hali!
allandoan lemerult az akksim - ez ugye egyertelmu - aztan csereltettem fesszabalyzot, de az sem oldotta meg. utana kiderult, hogy leegett az alloresz. 3-szor lett ujratekercseltetve, de mindharomszor leegett.
aztan a szerelok eszrevettek, hogy a forgoreszben van egy minimalis deformalodas... forgoresz csere utan (bontobol 15K-ert) ugyanugy lefustolt az alloresz. ekkor kimeregettek a generatordeklimet is es a belso oldala kb 1 mm-t el volt deformalodva... es amikor jobban belegondoltam, egy faradt esti pillanatban az utcank elejen levo kavicsos hordalekon gyokkettovel sikerult megfektetnem az egyseget pont arra az oldalra. rendeltem egy gyari deklit 25 penzert es igy meg is oldodott a problema. szoval forgoresz- es deklicsere + alloresz ujratekercseles utan mar nem volt semmi ilyen gondom.
Szia !Generátor problémával kapcsolatban lenne a kérdésem,hogy mi volta baja?Az enyém most épp ugyanezt a jelenséget produkálja.Várom a válaszod !
p.feca01 jelentkezz. Aktuáli lenne a cbr 600 rr 2013-as piros ülés púp.elérhetőség adatlap. .
Szia!

Japán gyári Yuassát vegyál 20500ft! adatlap!
nekem a 929-ben banner akksi volt.
voltak generator problemaim, ami miatt parszor elofordult, hogy csutkara leszivta az akksit - olyannyira, hogy meg le is allt a motor - de utana feltolottem es minden oke volt vele. 5 even keresztul minden gond nelkul hasznaltam.

regebben en is castrol actevot hasznaltam, de az nekem hamar "elfaradt". hamarabb lett akados a valtom - kidobni mondjuk sosem dobta ki a sebesseget. aztan valtottam repsol moto sintetico-ra (10W-40). azzal nekem popec volt.
Sziasztok urak!

SEGÍTSÉGETEKET SZERETNÉM KÉRNI!

Megadta magát az akkumulátorom (PowerRoad-Kínai), most szeretnék bele egy új akksit , de most nem akarom elkövetni azt a hibát hogy nagyon gagyit veszek! Két típusát néztem ki a Banner YTZ10S-ét és a Varta YTZ10S-ét! A banner 14.000 Ft a Varta 24.000 Ft! Mi a véleményetek a márkákról melyik az ideális? Nem okvetlenül a drágábbikat szeretnél csak akkor ha nyomos érvek szólnak mellette!

A másik kérdésem pedig mert olajat is cserélek , de nem tudom mi legyen tavaly előtt Castrol Actevo Xtra volt benne minden tökéletes volt váltó minden, aztán tavaly meg Motul 5100 raktam bele avval néha kidobta a kettest!

Vélemények mivel járok jobban?
Ez is megy hatvannal
nem lesz az kicsi az ezredes után? ....az a HRC gyönyörű volt!
...öreg embör nem gyorsvonat!
Sőt virulok! Picit elhavazódtunk a virtuális szerverek és egyéb nyalánkságok tömkelegében. De már kellene némi négyhengeres darázsfütty muzsika a füleinkbe. Épp már nincs 50cm hó, a garázs is megközelíthető, csak még zima van sajna. De kitartás, tanult okos öreg bitagyúak mesélték még évekkel ezelőtt: tavasz és nyár minden évben szokott ám lenni!
adj egy elérhetőséget és tarjuk a kapcsolatot
nekem majd cbr 600 rr -hez kellene de 2013-as hoz és piros
Te még élsz? .... a HÖLGYEKNEK sok locsolót, a fiúknak meg sok piros tojást!
Zutty a csajoknak.

Sajna idén tavasszal egyéb elfoglaltságaink és a cudar időjárás miatt nem áll módunkban megrendezni az immár hagyománnyá vált CBR-Klub túrát. Viszont, igyekszünk ezt a nyár folyamán maradéktalanul pótolni! Új "bombákkal" és a megszokott maxi hambikkal, amit reményeink szerint a jól bevált társasággal fogunk elfogyasztani.
CBR 600-1000rr Üléspúp 2004-2009ig eladó több színbe is ha valakit érdekel.
HONDA CBR 600 RR PC37 05' generátordekni eladó, csúszásnyomok vannak, képeken látszik 5000 ft.
HONDA CBR 600 RR PC37 05' hátsó ülés eladó 5000 ft.
Sziasztok!

Ha valakit érdekelne streetfighter átalakítás, vagy csak kormányrúd felszerelés, CBR 600 RR, 2003-04 évjáratra, akkor:
http://www.kepesmotor.hu/motor...
Hi. nem tudja valaki véletlen, hogy a 1000rr '04-'05 -nek az AC pumpája mennyi Bar-al nyomja benyát?
Sziasztok, eladó kítűnő állapotú féktárcsa csak pár 100km futott!
Ár: 8500Ft
- 4 csavaros felfogatás
- tárcsa külső mérete 220mm
- tárcsa belső mérete 105mm
- furatok egymástól való távolsága 90mm
- szemközti furatok távolsága 125mm
- tárcsa vastagság 4.5mm
Posta megoldható!
siki83@freemail.hu
nem sietek :-)