Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen,majd minden nap megnézem az oldalukat
Épp most írtam nekik,hogy hol találok valami leírást a ruhákról,mer az árán kívül semmi nincs..
De a legjobb boltok közt van az biztos.
Nezz el a superzone-ba. Ott biztos lesz olyan, amiben sarga is van es megy a motorodhoz es a penzbol is kijossz.
Eleg lesz, hogyha magyarul beszelsz es angolul irsz
Ügyes vagy (még egy kis taps )
Nézegetem már egy ideje,de nem egy fc moto az ország:(
és nem vagyok hajlandó csak Magyarul beszélni
max kiloötvenre gondoltam
Én is e-bayről vettem anno a kétrészes női bőrruhám... Mintha rám öntötték volna Van mérettáblázat, le kell normálisan mérned magad, ha van kérdésed, tedd fel nekik és akkor nagy baj nem lehet.
Szerintem
De előtte szétnézhetsz itthon is a márkakereskedésekben...itthon is jókat találsz, csak elég sok időt kell ráfordítani.
Mennyi penzt szansz ra egyatalan?
Próba nélkül fosok ruhát venni
igen,a full fekete nekem is bejön,csak megfúlok benne nyáron
Szép a sárga motorod!
Még?:)
Igen a motrok is tele van,jogos
Veszel hozza egy fekete nadragot, amit ossze lehet cipzarozni vele es maris nem olyan hivalkodo. Vagy nyomd full feketeben, az mindenhez megy es meg slankit is, ha esetleg szukseged volna az optikai tuningra
Sziasztok !
Esetleg ha valakit érdekel megbízható,karbantartott 2004év Cbr 1000rr autó vásárlás miatt válnék meg tőle. Vezetett szervizkönyv(2db kulcs) 30.000km aztán magamnak cseréltem az olajat Szezon elején gyertya(NGK IMR9C-9HES),vezérműlánc(D.I.D.) olajszivattyú lánc csere,Fék(DOT 5.1) és kuplung folyadék csere,Villaolaj szimmering csere egyszóval érdemes megnézni
http://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_cbr_1000_rr_sc57-9252123
Tapsolj még
Mondjuk a motor is tele van reklámmal Szóval ...
kicsit sok rajta a reklám,elég versenyzős ,meg ez csak felső nem?(utcára ez már túl hivalkodó nem?)
De amúgy zseniális ,nagyon ügyes vagy!Nagyon!Egy ilyen biztos,hogy lesz
Ehhez mit szólsz?
Ebayen találtam...
Azért az rr-ed se kutya
hip hip ,meg minden:)
Köszi!Mondom én,hogy a nőknek mindig jobb szemük van
Javasolhatnál is valami bőrruhát ehhez a csicsás motrokhoz ,mer valami kétrészes kéne,de a világ végén se látok,ehhez valót..
Na én megszavazom a felvételt, de ezért első talin lesz avatás
Egyébként nekem bejön a gép!
Kép nélkül csak a zrika lesz tesó
Akkor maradjatok zrt
Kemény mint Csoki bácsi
FG:
...de kemény itt valaki!
please!