Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

2 éve vette a srác aztmondta mikor néztük de ő állitólag 450be vette, és valahonnan balaton mellől. de kitudja mi az igazság nem hiszek senkinek. hirdetnek smt egy 03as redbullos 125yz-t na azt kb 2 hónapja néztük meg, a kartergázcsövön fosta az olajat elsőkerék csapágyas volt idom felkötegelőzve, de jóerőben volt, mikor láttuk hogy hegesztett a blokk otthagytuk 430ba hirdették c-s dugóval13 ü.ó-val most megint hirdetu az új tulaj 480ba és b-s dugóval ja emg két vée megvna neki állitólag, de kopp ugyanaz a két motor tehát nem lehet itt hinni senkinek sem...
Kb. 2 éve volt eladóban egy 2003-as CR 280 körül, mert "kamionról esett le". Akár lehet az a motor is... Kicsit rá az esély, de nem kizárt.
Sziasztok ! Keresek cr 250-re (97-99) bal oldali hűtőidomot ! Lehetőleg fekete színben ...köszönöm előre is :)
Jogos köszi nem néztem :)
Rákattintasz a felhasználónevére,ott pedig az eladó holmiknál a telefonszáma...
Üdv a farok idom érdekel. Mi az ára? Adna esetleg egy telefonszámot?
http://www.kepesmotor.hu/honda... ugye mennyivel másabb?
Cr 250 alkatrészek 1989-91
Eladók
Felnik már nincsenek meg
Vadonat uj hengerfej es talptömités valamint vizpumpamfelujító szett is van
Főtengely jó prox hajtókar vn benne
Gyujtas jó karbi ok
Bütykös gumit aszfalton leforgatni trikóban,sisak nélkül....ízig-vérig parasztgyerökös!
illik lemosni azmár igaz...
jó persze kitudja mi van belül, de ha már motort akaork venni, örülök ha le van msova az a motor
Helló,
Ennek célja, hogy tájékoztassa a nyilvánosságot, hogy Mrs Perouis Ovia, egy privát kölcsön hitelező nyit egy pénzügyi lehetőséget mindenkinek szüksége van anyagi támogatást. Adunk ki hitelt, 2% -os kamatláb az egyének, cégek és vállalatok szerint világos és érthető szabályait és feltételeit. lépjen kapcsolatba velünk ma e-mail címen: (perouisovia@gmail.com)
Sziasztok!
Valakinek nincs véletlenül elfekvőbe egy 01-es 125-ös cr-hez FMF, DEP vagy Pro Circuit dobja valamint egy V-force membránja?
Haver vett már gyönyörűszép csilli villi yz-t ami egy rakat szarnak bizonyult, de faszán nézett ki a redbull-os matrica rajta. Az nem volt sáros.
http://www.kepesmotor.hu/honda... ez igen ilyen képekkel felrakni egy hirdetést, ráadásul ha jól látom a motort is full sárosan szerelni
Üdv mindenkinek!
Motorvásárlás előtt állok és tanácsokat illetve véleményeteket szeretném kikérni. A kinézett típus a crf450x SM. Leginkább utcán szeretném használni, néha hobbi szintű pályázásra. Mennyire üzemórásak ezek a motorok? Alkatrész ügyileg milyen árkategóriában vannak? Illetve fogadok minden olyan tanácsot,amely a motor vásárlása előtt oda kell figyeljek. Előre is köszönöm a segítséget, bár tudom sokat boncolgatott kérdés ez...
Adatlapomon az eladó holmiknál megtalálod a telszámomat...
Egy telefonszámot tudnál küldeni az emailemre? Ott szerintem jobb lenne ezt megbeszélni mint itt
A Prox katalógus szerint 90-04 között ugyanaz,ők nem nagyon tévednek..
Küldhetek természetesen képet,de az alapján szeretnéd eldönteni hogy stimmel-e? Mert szerintem ha vmi csoda folytán pl 3° eltérés van a lendkeréknél lévő kúpban vagy 1 mm el nagyobb lenne a főtengelycsap átmérő azt nem nagyon vennéd észre...és ugye mindkét méret elég fontos.
Képről nem fogod látni hogy lóg-e a hajtókar,mozognak-e a lemezek,milyen a belső menet...de ha érdekel szívesen elmondom.
Esetleg képet tudnál róla küldeni az email címemre, lejjeb megtalálod, köszi. Meg méretet róla, hogy azért "tényleg passzoljon".
Ha nem találsz akkor nekem van hozzá pirosom..
90-04 között ugyanaz...
Viszont úgy látom a Prox megszüntette a kpl főtengelyt,hmm,érdekes.
99`es cr250 re keresek feket hátsó sárvédőt.
Valakinek van elfekvőben?
Helló cr250-hez keresek bal oldali blokkfelet (évjárat.94-97). Valaki tud légyszíves írjátok köszönöm.
Hányas crből lett kivéve a főtengely? Ha jól tudom Wössner hajtókar van benne, holnap tudok biztosabbat mondani.