Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

És mielőtt még ez is félreérthető lenne...a motor előéletére,vszeg csak az nem barkácsolta aki nem járt arra.
Célzás...viszont a motorra utaló!
ez most rám célzás akart lenni?
A probléma az,hogy ez egy pénztelen,igénytelen,olvasni és írni nem tudó,csicska faszkalapok által kókányolt,lelakott kotvány magyar szar.
Nekem szerintem van,elérhetőségem az adatlapomon...
Sziasztok!

CR 250 89-91 évjárathoz service manualra lenne szükségem.

Segítséget előre is köszönöm!
üdv, igaz nem cr de a másik fórum döglött, yz 125 92 évjárat, srác emgvete két nap és bedöglött póver előtt dadogott eleinte, ma ment vele egyre jobban dadogott meg füstölt és egyszercska emgállta , na roahdt nehezen indul sehogyse akar kiforogni darál füstöl mint az álalt ha leálíltom alig indul. menetközbe mgérosszabb kézzel nyitogattam a póverszelepet némi javulás hallatszott de semmi. a gyertya benzines, mondjuk kompresszó ne sok lehet benne így berugókaron át érezve, karbit néztem úszószint kb gyáriszint, tehát a pohár tetejéig ér, alapjraáti fuvókát nemtom hanyas mert szétvan baszva, a főfuvóka 360 (ez volt ráírva) ja és mikuni corp karbi, próbáltam több gyertyát is de semmi váltóolaj nem fehér, inkább fekete, víz se habos , nem tudom mi lehet..... próbáltuk másik benzinnel is azse segített
Keresek 1999es cr 250 fő fékmunkahengert(ami a kirmanyon van
30 512 9874
Közben magától 3x gyertyát cserélt...
Gondolom alapjaraton ketyergett egy napot az udvarba
valószínű :D nekem az a 7 üzemóra is örökké valóság volt anno nem hogy 22 xD
http://www.kepesmotor.hu/honda...

"Dugattyúban 50 üzemóra van, ami lassan csere érett, persze ennek az ideje nagyban függ még a használattól! (22 óráig csak bejáratva volt!"

Ezt elképzelni sem merem...
A 2001-esé már 6 lapkás ház volt a 4 helyett elvileg...
Sziasztok,
Van valakinek egy cr 250 95` membránháza ?
azthiszem 1990-2001 ig azonos.

köszi
Gergő
Inkább csak volt,múlt héten elvitték...
Üdv keresek CR250 be HPP Blokos 89 kiadású motorba kuplungagyat (rugókkal/csavarokkal) Az enyémnek ugye 6 csavar megy az agyba abbol 2 menethíd kivan törve és csak az egyik felét tudja kitolni és nem fog rendesen,elsőbe beteszem és lefullad.. Akinek van elfekvőben egy azonal szoljon itt vagy emailben : perfectharmonyHD@gmail.com
Kersek 99`es cr 250re hátsó sárvédőt, feketét, es jo állapotú rezót.
Van valakinek valamelyik?
Waszeitung: írtad hogy van pirosban. Mennyit kernel érte? Szuksegmegoldasnak lehet megvennem azt.
Minimum félszintetikus nedves kuplunghoz való 10W-40 et vagy automata váltóolajat a blokkba és vmi jó minőségű szintetikusat a benyába...hogy melyik gyártót preferálod az rajtad múlik.

Amúgy ha a köbö monitor közepén jól látható helyen található "keresés ebben a topikban" előtt található üres téglalapba beírod hogy motorolaj pont ezeket az információkat tudod begyűjteni,szval ne legyünk lusták..
Cr 250 1999-be milyen valtoolajat es motorolajat használják? Nemrég vettem a motort, ez az első 2t-m, igy minden segítségnek orulok. A gyari olaja a Repsol, de én nem hallok róla túl sok jót. Amugy a srác akitől a motort vettem a váltó a motul 5100 4t olajat öntött.
Üdv
Véletlen ez az első sárvédő meglenne még?..köszi
én 1 tankot járattam póver alatt 2. nál már bele bele nyitogattam emg kiforgattam párszor utána már kb érezhető volt hog be lett járatva de beszéltem olyannal aki 1 tankot járatta ki és után nyelezte simán és nulla problem.
Sziasztok! CR 125 2001
Nermrég lett perselyezve a hengerem(01). Az lenne a kérdésem, hogy powert nyissam néha szellőztetés miatt vagy végig power alatt? Valamint, hogy mennyi ideig járassam, 1 tank elég a vas hengernek?
Köszi