Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia! Nézd meg a felső kuplungmunkahengernél, hogy a kuplungkar nyomó rúdja nem-e akadt mellé. (pl.: visszafelé meg lett nyomva a kar)
Egyben szerettem volna eladni a csomagot, de legyen akkor 3200Ft!
Sziasztok!
Bocs kicsit off, de itt remélem kapok választ. Szoval menetközben egyszercsak nem lehetett behuzni a kuplungomat (magura hidraulikus kuplung). Mi lehet a baja? Nem akarom szétszedni az egész kuplungot ha lehet hogy csak a hidraulikával van valami.
Király! Mennyit kérsz érte?
88-07 cr250-be jó a szett.
A kihajtás felújító szettet mérd már meg nekem légyszíves.
Bár nekem cr250 van, de van rá esély, hogy egyezik, amennyiben igen, akkor megvenném.
köszi!
Sziasztok! Eladnám egyben a következő cuccokat amike 2005 crf 450hez rendeltem:
-első lánckerék tengely kihajtás tömítés készlet (prox)
-kuplungbowden (prox)
- vízpumpa felújító készlet

Természetesen újak bontatlanok ár egyben 10000ft!
Ugyanitt új első piros sárvédő 4000Ft!
Mert a csapágy belső gyűrűje egyberohadt a csavarral...
Sziasztok. Ezt a himba csavart miért nem bírom kívenni? Forog is meg lökös is oda vissza kicsit de az istenért se jön ki. Cr 250 hpp
Hogy meg fogsz lepődni, mikor felkerül a tuning rendszer.
mind a két rendszer tuti csak használthoz nehéz hozzájutni ha van is a piacon hamar lecsapnak rá, akinek meg van nem hiszem hogy lecserélné :) az új meg horror árban
segítsetek má legyszi 2st kedvelok! FMF vagy Pro cicuit a jobb? vagy egyformak. és ha valaki eladná, vagy kicserélné egy gyári pici horpadásos kipufogóé akkor írjon!
Szevasztok ha esetleg érdekel valakit 2db Új Wiseco titán szívó szelep CRF 450 R-be! 2db 45 ezer!
Posta OK! 06-20-473-1859
segítsetek má legyszi 2st kedvelok! FMF vagy Pro cicuit a jobb? vagy egyformak
Köszi a segítséget!
Akkor az mégse M hanem 5-ös volt.

Én 10w-50 repsol racingel, használtam.
A könyve 10-40 et ír elő, az is tökéletes.
Full ( 100%) synt legyen és a váltóba is azt rakd amit a motorba töltesz.
Ha így tisztában vagy hogy többféle supermoto szett létezik akkor nem is értem hogy milyen választ vártál hogy mi és mivel passzol! :D
A 89es Cr első féktárcsa egész pontosan 92ig ugyanolyan asszimetrikus 4csavaros majd 94ig 4csavaros szimmetrikus,utána 6 csavaros...kérdés milyan aggyal rendelkezőt akarsz a gépedbe beletenni.
Keress gyári vagy ugyanolyan paraméterekkel rendelkező agyas szettet,akkor nagy gond nem lehet.
Meg még egy kérdés: Milyen olajat használtok a motorba, illetve a váltóba?crf 450r 2005
gondolom nem lenne egyszerü... csak a kiváncsiság hajt elsődlegesen..persze az mindig a legjobb ami plug&play...sok régebbi cr gyári kereke is ugyanaz mint az xr-eké-kivéve az agyat...de részleteibe ugyanaz...a féktárcsa is egy 89-es cr- uaz mint egy gyári 2003-as akár xr 650 vagy xr400-on....feltételezésem hogy a cr meg szintugy hasonlíthat a crf-hez---- volt hogy egy törött elejü xr 2000-es xr 400 első telószára, rugói egy 89-es cr elejéből lett megcsinálva... minden zsirul passzolt....vicces... mennyi mindent használtak egy motor alkatrészt tekintve tovább sok évig ugyanugy egy más modellbe........ilyen alapon járatom az agyam rajta..mert crf-hez tobb supermoto szettet találni... bár ugye tényleg ha nem passzol...akkor nem érdemes belemenni részleteibe..mert nagyon sokba fog megállni a téma
Köszönöm, az jelen esetben M betű. Akkor?
10.-ik karakter
Sziasztok! Valaki megtudja mondani, h a vázszámból hogyan derül ki, h melyik évjáratú a motor? crf 450ről van szó
Köszi
Esetleg melyik évjáratok passzolnak még rá?
Biztos hogy kell vmit barkácsolnod hogy belemenjen,úgyhogy csak akkor vágj bele ha érzel hozzá huzalmat...
Legelőször azt kellene tisztázni hogy a supermoto kerekekre mekkora féktárcsát raktak,mert az első gondod a fékkonzollal lesz így,mivel a CRF be is többféle supermoto szett lehet,így célszerű lenne azt leméretezni..
99`es CR 250re keresek rezonátort, valakinek van elfekvőben?