Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nagyon szívesen,hiszen mindenki szeret olyan motort venni a piacon amin hasonló taknyolások vannak...
Esetleg ha pár szóban megindokolnád hogy miért nem vagy a gyári megoldás híve?
Waseitung nagyon szépen koszi a választ!
Persze...az esetleges hézagokat piros szilóval majd nyomjátok ki,fúvókázni sem kell,de ha van Pancsi karbi akkor az is mehet rá!
Szakik és tapasztaltak segítségét kérném! 1989es kawasaki kx 250 rol passzolnae és jó mukodnee egy 2003 mas honda cr 250re a KEIHIN karburátor?
Sziasztok!
Keresek kuplung kosarat Honda cr250-hez.1992-2007 évjárat közötti lenne nekem jó,Ha valakinek lenne bontott vagy elfekvőben levő ,de még használható állapotú,vevő lennék rá.Az enyém évjárata 1996.Elöre is köszi.
Nettó baromság...
Egy külföldi fórumon a következőt állítják: Ha túl sokat rángatod a gázkart, akkor jól megszívja magát a henger benzinnel, ami tovább folyik a blokkba. Így az olaj keveredik a benzinnel. Sürgősen olajat kell cserélni a motorban, különben kinyírod az egész motort. Na most csak én hiszem azt, vagy ennek tényleg semmi alapja sincs?
Ez most komoly kérdés?
Van egy meghatározott mennyiség aminek benne kell lennie a blokkban,ha kevesebb rossz,ha több szintén rossz...ez sztem elég egyértelmű.
Fogalmunk sincs milyen motor,mennyivel kevesebb és mibe milyen olajhoz akarod keverni ezt a 4t olajat amiről szintén nem tudunk semmit,így keverd nyugodtan! :D
ha a leengedett motorolajambol egy pici mellefolyt az baje ha kevesebbet ontok vissza? vagy van 4utembe valo olajam, ha abbo egy picit beleontok akkor az rosszat tesze neki?
Vadonatúj,bontatlan Wössner P2009 hajtókarszett eladó Honda CR 125 , 88-07 évjáratokba jó,ára 24e.
Amennyiben motorfelújításban vagy tudok új és használt alkatrészekben is segíteni,elérhetőség az adatlapomon.
Sajnos nem.. vagy rosszat kuldtek, esetleg én raktam össze rosszul, bar azt kétlem, annyira nem bonyolult..
97-07 közöttieké passzol benne bele egyazegybe...felújítókészlet sem segít rajta?
Én már jártam úgy, hogy beleromlott a benzin..
Rugdaltam össze-vissza, nem akart indulni, mar szet vetett az ideg, mire rajöttem mi a gond..

99es cr250be melyik évjárat első villája passzol még?
Baszottul kotyog a bal oldala.. esetleg ha valakinek van jó állapotú az érdekelne.
Használd el bátran,ezek a benyák már nem szeretik a fél éves álldogálást,karbiba is szépen bele tudnak gyógyulni...gondolom jövőre nem fullkarbitakarítással akarsz kezdeni.
ÉS ha csak a tankban akarod tárolni az sem lesz életbiztosítás...
Ha a mai napon 2t-nek való benzint, azaz az olajjal már megkevertem akkor az még jovore jólessze? vagy árt valamit a motornak?
Helló mindenki! Olyan gondom volna hogy egy Honda CRF250 2005-ös a motor olajat átnyomja a váltó olajba valahogyan... a kérdésem az volna hogy HOL? mert már szana széjjel vet az ideg! Főtengely szimering a kupplung felől oké! Balansz tengely szimeringre gondolok még de előbb hátha mond valaki valami mást esetleg... Válaszotok előre is köszönöm! Üdv: Peti
Mindegy, megoldottam. :)
Üdv,
Mivel meghalt az akksim, így kénytelen vagyok a berugókart használnom. Tegnap elég nehezen indult, és néha hatalmasokat csattogot, durrogot egy-egy rúgás után. Amikor végre sikeresen elindult, olyan 2-3 perc járatás után azt vettem észre, hogy a kiegyenlítőtartályból folyik (nem csöpög, folyik) a hűtővíz a csövön keresztül. Minden cserélve lett a megadott üó.-ként, illetve nemrég jött meg a szerelőtől, teljesen átlett nézve, kopó alkatrészek cserélve, de nagyjából minden rendben volt. Valaki, valami tipp?
Helo!
Van egy gyári `04 CRF450 dobom elfekvőben,ha valakit érdekelne.
Cr 125 vforce3 membran vadi uj erdekel valakit? Segitek a behangolasaban, ha jol be van allitva vele a motor, nagyon veszi a lapot es valamivel kevesebbet eszik, bar ez utobbi marhara jelentektelen dolog egy krossznal. Nekem egy ugyanilyen membran DEP rezoval volt fent es kemenyre tomott gyari dobbal, eleg vidaman rangatta a motort.
Bazz rossz számot adtam meg! 0620 214 193három
Ennyi tippem volt így elsőre, többi nagyobb bontással jár.
Hívj fel légyszíves, többit telefonon! 06 húsz 419 459kilenc
levettem a kuplungkart, nem láttam ilyesmit.
Írj egy számlaszámot, elutalom a dellát, te meg elküldöd levélben, ha az neked jó.
Utánvéttel nem lenne a legjobb, több lenne a postaköltség, mint maga a cucc