Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

remélem január végére február elejére az enyém is összeáll pont a legspeckóbb csapágyak hiányzonak 2 váltó csapágy ballansztengely nameg a kuplungkinyomó a hajtókarról nem is beszélek de az már megvan honnan lesz
Ne vegyél te arra mérget,hogy megfelelő kenés volt! ismételni megint nem fogok ,,,, 100 fölött más se hiányzik.. A VÉGEREDMÉNYRE? én is!
keveset sose kapott 1:40 el szerintem akármilyen fordulaton megvolt a kenés ha meg alapjáraton mentem volna vele beköpi a gyertyát de ilyen sem fordult elő.a szerelőm mesélte hogy vittek hozzá egy motort amin elszállt az olajzó a csávó kiló fölött ment vele amikor beállt nem lehetett kellemes kiváncsi leszek a végeredmnyre.
Leírtam! ismételni meg ne kelljen má magam
mindig inkáább többet kapott mint keveset akkor inkább beköpi a gyertyát nem akarok vitatkozni de nemtudom mértnemjó az állandó keverék
Hétvége 100% ,,,mondtam ,megmutatom..
Szögezzük Le gyerekek,hogy ez nem Riga,,a FIX keverék kinyírja minta szart,,a tiédhez is részben ez járult hozzá ha Régóta te kevergeted a naftát,,,,A külön olajzó egy primitív de legalább olyan fontos mechanika Miért is?....Mert különböző Fordulatnál ,Különböző KEverési arányt igényel a mehanizmus,,és ez pont ezt teljesíti,Azért van a meghajtás a Főtengellyel összeboronálva ..röviden ennyi.....
te hogy állsz az összerakással?
Máskor Is
Köszi! Amint tudok szerintem beruházok egyre.
lemezvágó ollóval ,,,nem kell beszarni,olyan mintha sima műanyagot vágnál
nem nagyon értek hozzá nekem nincs kikötve a különolajzóm csak szimplán nem rakok bele semmi
Nem Gázolsz Térdig a MÁRKÁKBAN ami Jó RÁ...inkább tanulmányozgasd a KÜLÖNOLAJZÓ FELADATÁT-MECHANIZMUSÁT,mert lentebb akkora faszságot írtál,hogy beszartam,,,,,de ha akarod mingyárt leírom....
Inkább DELLORTO,de a Mikuni is kompatibilis,mongyuk az utóbbi kétszer olyan drága mint az Olasz
Csak én olyan lapokat látam ami:110x110mm-es vagy 100x100mm-es és igy a 20cmx20cm picit nagynak tűnik. És mivel lehet kivágni? gondolom nem sima papirvágó ollóval.
szerintem nemkell feltétlen 34 es a lényeg hogy nagylegyen de márka szertinem mind1 a lényeg hogy ne no name legyen
Légyszi mutass képet a 80-as CRM-ről mert nekem is 80-as CRM-m volt ami ritka hátha az enyém került tán hozzád
sziszka85 és a karbibol tők mindegy milyen csak 34-es legyen?
Jól tudod
TE vágod ki magadnak!
Ha jol tudom akkor leszeded az előzőt rárakod a karbont a határololemezeket visza teszed és le csavarozod
20cm x 20cm az nem kicsit nagy?
és azt csakrákell ragasztani? a hálónak maradnia kell?
lapba kapod 20cm x 20cm:9000FT ,,Ha zavar a benzinár,szereljé rá Pedálokat oszt tekergessed Ha az Izrael USA páros megtámadja Perzsiát LESSZ MÉG 1000ft is
mibe kerül 1 karbon membrán?ilyen benzinárak melett 34 es karbival.... hát basszák meg hova drágulmár