Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

HOVA?
De oda ugye jó egy ugyan ilyen méretű gumi karmantyú is?
Hát igen a csapágy boltba mondták h 5000 ft néztem is egyet. karbival már probálkoztam de a membránt majd meg próbálom egy másikkal. Köszi
Úgylátszik ebben az országban csak a mi motoros boltunk az ÉLETKÉPES ,,Akármelyik Mezei csapágyboltba megkapod,,vagy beviszed és Legyártsák! A CRM meg akkor csinál ilyet ha sok vagy kevés levegőt kap,,KALIBRÁLGASD a Karbit!ha meg nem akkor vagy dugulás,,,lehet szar a gyertya,,,vagy elgyengült a Membrán!
Azóta is. És még abba nem tudna nekem valaki segíteni h első kerék csapágyat cseréltem meg volt benne 2 szimering és a kilométer óra spirál meghajtójának felőli részen egy 50X40X5-ős méretű szimering volt amit nem kapok sehol vagyis egyikhelyen mondták h tudnak hozatni 5000-ért. Olyat honnan tudnék szerezni?
a múltkor mintha ugyanez lett volna a Gondod...azóta is ilyen,vagy megint kezdi?
4-5 kőzőtt 6-7 kőrűl pedig nyit a power
mekkora fordulaton?
Miért csinálja azt a crm-em h kinyit a power megy mint az állat és mikor becsukodik és huzok neki egy kis gázt megtorpan és kuplungal huzogatni kell neki egy kicsi gázt és akkor jó.
igenigen.azt nekem javítva volt nemnéztem mennyire volt gányolva nemszeretném ha kilukadna.
Az első sárvédőt nem szeretném eladni, mert kell az épűlő CRE-re. Egyébként olyan 3 körül adnám.

Dekli alatt a kuplung deklire gondolsz?
gyors megoldásnak gondolkoztam a blokk cserén de van 1 kis lóvém ugyhogyinkább marad a teljes felújítás az a biztos első sárvédő mipénz?meg 1 jobbos dekli?
Láttam az egyik fotógalériádban, hogy 58-at szántál egy hengerszettre, úgyhogy tisztában vagy az árakkal... Az elképzelésem: maga a blokk, gyújtással, deklikkel. Henger, hengerfej, dugattyú, karburátor, szívócsonk, membrán, berúgókar és váltókar nélkül 35eFt. Adásvételit meg tudjuk oldani, ha szükséges. Üdv
nem feltétlen hajtókarozásra gondoltam de egy felújítás benne van 100 ba aztán annyiér már talán müködő blokkot kapsz ami mondjuk lehet zsákbamacska
Szia! Szerintem felújításkor elég kifizetni azt amit muszáj. Hidd el én se és más se adja oda a blokkot egy hajtókarozás árában. Ezzel biztos mindenki egyet ért. Üdv
igazábol mindennel érdekelne hogy mipénz 1 komplett blokk csak arra lennék kiváncsi hogy megérné mondjuk 1 nagyfelújításnál 1 komplett blokcsere
Szia! Mennyire legyen egyben a blokk? Kell rá gyújtás, henger, berugókar, váltókar, membrán, karbi? Így egyben? Írd le, hogy mire gondoltál? Üdv
első sárvédő?blokk kb mipénz lenne egybe?
Sziasztok! Eladó Honda CRM 125 alkatrészek.

Összes hirdetésem.

Érd.

email: honda4022@gmail.com
tel.: 0630-7255588
énis csak utólag vettem észre
Mondom Mia Fasz van? ,de látom,hogy véletlen "RÁM"akartál figyelni
-d
természetesen bejáratom és aztán is oda lesz figyelve rád:D
Úgy A montam legalább 15 km-ert,csak lájtosan,aztán má adhatod a szájának de csak ésszel
neismond ha végre össze lesz rakva akkor kap egy3litykó benzint járatni alapjáraton aztán elfogy akkor még finoman és ha belesz járatva akkor ami a csövön kifér.:D