Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azért rángat, mert kevesel abban a tartományban..
Ha jól értem,középen kevés, emelni kelelne a subertűn, és vélhetően az alapjrati keverékcsabvart is hozzá kellene állítani.
50-es henger hengerfeje jó- e a 80-as hengerhez?
engem érdekelne a hengerfej természetesen, hogy ha jó és ha igen akkor mennyit kérnél érte a dugóval együtt ?!
igen. sajnos mindengyikkel megvan ez a jelenség! direktszűrő okozhatja ezt?
Gyertyát próbáltál már másikat?
Sziasztok! hosszú monoton távon használom a motort, és nemtudok beállni egy szép egyenletes tempóra egészen 8 ezres fordulatig, mert rángat. Teszem azt 6500-as fordulat egy egész kellemes halk tempó, és rángat olyan mintha bugyogna a légszűrő! mi lehet a probléma?
Sziasztok mbx vízhőfok mérőt mivel lehetne helyettesíteni ha a műszerfal repül?
Írj egy e-mail-t a hőgombával kapcsolatban! attilyx3@gmail.com
Eladó Honda Mbx-50 henger,dugattyú,hengerfej!
Egybe mennyi?
Köszi.Sejtettem igy már vettem egyet.Remélem jólesz.
Szerintem cdi lesz.Más nem igen.
Eladó Honda Mbx-50 henger dugóval, hengerfejjel! Kérésre küldök képet!
Igazából jobban szeretném egybe eladni!
Egy kis segitségre lenne szükségem.Van egy mbx 80-asom amibe már a második karburátort vettem mert annak a hibájára gyanakodtam.Ugynézki,hogy nem és erre kérnék megerösitést.Hibák/vadonatuj gyertyával pöcre indul fordulat állóhelyzetben 9000 ami fölmegy hirtelen 10000 majd leesik 8000-re.Ha elindulok vele 4.-ig még oké de aztán 5.-töl elkezd szaggatni 5000-es fordulat fölött.Ezek után megyek vele pár 100m-tert és kinyirja a gyertyát/kuka/.A gyertya fekete száraz kormos.Cdi-re gyanakszom és erre kérnék véleményt vagy tippet ha valami más.Előreis köszi.
Szia nem adod el a hengerfejből nékem a hőgombát vagy mit :D
Eladó Honda Mbx 50-es henger, dugattyúval hengerfejjel!
email alapján megvan
keress meg úgy hogy Urbán Ákos Szolnok .. :D
az gáz mer nem jött meg, megnézem.. :D
Uzsi úr rádírtam fácsén.
Haló Elvtársak :D

Olyat szeretnék kérdezi, hogy tud-e valaki nekem válaszokat adni a következőkre:

honda mbx 80
hajtókarhossz
lökethossz
és a dugattyú távolságát a felső holtponttól :D

köszönöm :D
a gyári kipu az folytás az biztos. :D
más nemnagyon van szerintem.
Szia!

Nekem MTX 80-as mocim, vizes blokk. Abba a képen látható főtengely jó lenne? Meg ha jó bele van lóg-e és ha nem lóg mennyibe fáj? :D
Helló!
Esetleg valaki tudja hogy mbx-nél hol használtak/használhattak folytásokat?