Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok lehetne egy kérdésem honda mbx 80 karbin az alapjárati csavar fölött lévő csonk lyuk vagy mi mire szolgál :D
a régi linkkel nem jó

az újal oké :D
Megint bejön az oldal....
Sajnos minden szervizkönyv angol csak előre szolok... !
Hát nem tudom mi van... mert az előbb még bejött az oldal...
Én letöltöttem mindent.... tehát meg van csak nem tudom hogy ide hogy tudnám feltölteni nektek...
Mt /Mtx /Mb szervizkönyvek és rajzok...
köszi.. de 404 hiba .
Egy hasznos oldal.... kapcsolási rajzok.... meg jó pár dolog....

http://www.honda-m-club.nl/pag...
Valakinek egy üres váz?
z R-es ellenállásos, a P-s meg előreálló elektrodáju.
https://www.google.com/webhp?c...

Elsőre nem sikerült.
mi a különbség a br és a bp jelölés között az ngk gyertyákon?
csúszni azzal nem is fog... örülj neki hogy kiemel.
Nekem 80 W 90 es van benne mivel ilyet tudtam bele csencselni.Tökéletes vele mindig kiemel a kuplung.Mondjuk nek picit kopottak már a lamellák ,de még nem csúszik meg.
Hát nekem valaki nagyon a 80W90-et akarja belerőltetni ebbe a mociba, de én is ugy tudom h ilyen 20w50-10w40 kell beléjük...
Egyenlőre marad a 20W50, aztán majd lecserélem, baja szerintem nem lesz tőle... Köszi a 8 dl :P Te nem szolnoki vagy amúgy?
ja és 8 deciliter :D
jah, sajnos az előző gazdája a motoromnak 80w90 et küldött bele....
ahol tárolom a motort ott állandóan 20 fok környéke van...
gyakorlatilag arról szolt, hogy mentem vele mondjuk 4. ben 50 el. ráhúztam a kupulngra és nem történt semmi :D

gyársan 10w40 olaj van benne
de olasz gépekbe pl RSekbe meg 20w50
Nem szar, csak kicsit vastag (bár ne emlékszem mi való bele gyárialg)

Hidegn esetleg nem fog kiemelni rendesen a puklung
ha szar akkor mondjátok meg! és ha szar, akkor mi kell bele? eddig csak a blokk 40e-ben van, szal ne az 1500 ft-os olajon múljon már. És hány deci kell bele, azt is jó lenne tudni
sziasztok! van feleslegbe mb-be első és egy hátsó kerekem! akit érdekel jelképes összegért viheti. csabici92@gmail.com
Kösz a javítást :D
de ha már megvette... :D
ha hazsnálja később is, kicsit vastag lesz, főleg míg bemelegszik a blokk.
jó lesz bele :D
Sziasztok!

Honda MTX 80-ba milyen olajat kell tölteni? én 20W50-et vettem. Szerintem jó lesz bele, de mégis mielött beleöntöm csak megkérdezem.

Üdv
köszöntem a segítséget! :)