Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azt hittem komolyan érdekel....
5000 fedél nélküli?
Szia,nincs skype-,om,csak az egyik eladó...mondjál valamit rá...
mennyiért adod őket egyébként?
Szia lehet mind 2 öt megvenném még nem tudom gondolkodom rajta :D walkur2009 skype cimem vegyél fel!
Ezek lennének...
Szia van két jó karbim,az egyik komplett,a másiknak a súber-tető hiányzik....melyik érdekelne?
CDI-t keresek sűrgősen!:))

marciikurkii@gmail.com VAGY https://www.facebook.com/marci...
Sziasztok keressek honda mbx 80 as tipusú motorhoz karburátort kompletten vagy úszot!
Sziasztok! Van egy mbx 80 as tipusu motorom olyan problémával fordulok hozzátok hogy a karburátor teleszalad benzinnel mi okozhatja? Úszóval minden redben a tűszelep is ok! Illetve érdekelnének mbx alkatrészek skyp:walkur2009
Értem Köszi szépen!esetleg ha tudnál hasonlót 18-21 esig bármien karburátor érdekel!irnál?akár e-mailben is ! lacas3@citromail.hu
Nincs már meg sajnos.
Üdv! karburátor érdekelne meg van még válaszod előre is köszönöm
Nálam ezt akkor csinálta mikor nem volt jól beállitva a karbi. Alapjárati illetve elindulási problémákat pedig a főtengely szimering okozta (ugyanez : felpörgött a motor, lennt erőtlen volt.) valamint okádta a füstöt. Ekkor döntöttem egy blokkfelújítás mellett. Fúrás, tömítés, csapágyak, szimering csere. Be lett lőve minden fainul és láss csodát tökéletes volt egész addig míg el nem adtam a blokkot (vszínű még mindig stabil). Az a baj ezeknél az öreg motoroknál hogy ha megjelenik egy hiba jön a többi is szép sorba, legalábbis ez a személyes tapasztalatom. Egybe mindent le kell tudni és sokáig elmennek megint.
Szia :)
Még sajnos nem szedtem szét (anyagiak miatt) és azért kérdeztelek meg , hogy mekkora bajra számítsak .
De ha minden jól megy jövő héten szét tudom szedni .
Köszi a segítséget feltétlen megnézem őket.
az hogy alapjáraton felpörög szimerignes is lehet.
Szimeringek, tömítések állapota milyen ?
Ez innen távolról nem mondható meg.
Sok baja lehet, jelre van állítva a kiegyenlítő tengely ?
110 es fuvó a gyári érték azthiszem.
Sziasztok !
Sok problémával fordulnék hozzátok amit mielőbb meg szeretnék oldani csak nem értek még ennyire a motorokhoz.

Olyat szeretnék kérdezni , hogy mi okozhatja a motor alapjáraton faló felpörgését de 11 ezres fordulatig és nem áll le utána ha nem állítom le . (Amit csak úgy tudok hogy leveszem a gyújtást és meghúzom a gázkart , ha nem húzom meg a gázt akkor pörög tovább .)

A motor sebességváltóját beteszem üresbe és elkezd kattogni és utána egyszerűen csak bedobja magát sebességbe .

A motor kuplungoláskor (hozzáteszem nem mindig) gondol egyet és felpörög , ahogy az első problémánál írtam .

Motor jellemzői hátha segítenek:
-Mb 80-as motoról van szó.
- Szép alapjárata van ha éppen nem pörög fel .
-A külön olajozás kivan véve belőle.
-A motor gyorsításkor "dadogva" kapja el a fordulatot de utána nagyon húz.
-80-as henger van rajta 50-es karbival, de 125-ös fúvókával.
- És erőteljes kopogás hallható a motorból lassításkor , ha hirtelen lassulás van. Ezért kap kb 1:45-ös keveréket mert akkor kevésbé kopog. ( A gyűrűk le lettek mérve és még kopási értéken bőven belül voltak.)

Előre is köszönöm a válaszokat .
Ha segít tudok videót mellékelni a hibákról.
pfúúú,esetleg valami motoros boltban talán.. de nem tudom van e rá esély...
Sziasztok, hol tudok rendelni gyűrűt az mbx-be?
Üdv!
Honda ns1, mbx, nsr első sárvédőt keresek!
Köszi: Marci!
Ennek örülök! : )
ELADÓ ! Egy felújított HONDA MTX 80RII 200.000ft
Mindene kifogástalanul működik , jelenleg még járatos (70km van benn )...
Sok tartalék alkatrésszel !(CDI-től a Kipufogóig az idomokon át )
Ha kell a felújítást képekkel igazolom és a cserealkatrészeket is oda adom...
Márkás (PROX ,KOYO, ATHENA termékekkel cserélt kopó alkatrészek de ízig vérig japán technika ) ..
Ugyan itt egy másik Honda MTX 125 R II ATAC poweres motor is eladó 130.000ft... csak 2 hétig ! Esetleg cserét is meghallgatok ! De csak a 125cm3-re !
Teljesen felújított MBX 125 R blokkal .. hobbi célra papírok nélkül..
Csak adásvételivel ... segédmotorként használt

2 motor betegség miatt eladó !

Csak emailban vagyok elérhető ! molekula77@freemail.hu
http://olx.hu/hirdetes/honda-m...
Annó nekem is TE ajánlottad ezt a megoldást, és tökéletes lett nem szivárgott a benya.