Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sürgösen eladó honda mb/mt 50 80 alkatrészek olcsón
Hasonlóan volt nekem is csak eltört a lemez amit oda tettem.Lehet majd megpróbálom én is így.Vmit csinálni kell neki mert reggel így kurva szar indulni.Mire megy szívató nélkül megjárnám a boltot.
Szia!
Én úgy oldottam meg,hogy az úszóházat összefogó csavarhoz erősítettem egy rugólemezt,a végét meghajtottam, "v" alakban bevágtam,hogy a szivató szára beleférjen,és a szivató fogantyúja mőgé kerüljön,úgy,hogy mikor kihúzom beakadjon a rugólemez,és mikor megmozdítom a lemezt,a szívató visszaugrik.Nekem jól működik.
Kedves hondaronda!
Érdekelne jobb első teleszkóp ,ha megegyezik a 80-sal.Mennyi az ára? Priviben ha válaszolsz,e-mail:szatib@citromail.hu
Köszi: Tibor
Igen és igen. (igen, vizes és igen 80-as.)
Hívj fel: 30/962-6703
üdv. a blokk vizes? mert ha igen és 80 as is akkor külön a blokkja érdekelne...
azért megy vissza mert szééééééjjel van kopva, hagyd járni3-4-5 percet közbe húzod, utána már mehetsz.
De mi fogná azt meg?
nekem kinn marad gyárilag :)
Honda MBx 80-ra kellene nekem Kuplung kar meg kuplung tartó konzol!
Kössz a tanácsot, nagyon szellemes vagy.
szar az egész. vagy szétkopik vagy a fasz s tudja. én is kínlódok vele, annyira kicsi az útja a tűszelepnek hogy szinte 0.

én egy hajszálvékony dróttal megkokecoltam, és a tűszelep hamarabb megy a helyére. Tehát a tűszelepre ahol ráemgy az úszóra van egy drót rakva így hamarabb bezár.

Most szereztem 500 ért úszót, fém, de a háza műanyag. Még nem volt tesztelve, de nem folyik.
Üdv, van egy honda mtx a háznál, és nem tudom egyszerűen beállítani az úszó szintet. Már vettem hozzá egy másik karbit, de ugyanaz a jelenség. Ha összerakom nem zár el normálisan a tűszelep, és csurig van a karbi, így egyfojtába levan zabálva a motor és nem megy, csak ha nyitogatom a benzincsapot, úgy meg nem túl élvezetes motorozni. Valaki találkozott már ilyennel? Amúgy ha kézzel feltolom a tűszelepet és belefújok a bemenő slagba teljesen elzár, szóval nem értem, hogy mivan vele.. kitisztítottam teljesen féktisztítóval, és az úszó sem lyukas.
Nagyon szépen köszönöm a választ, és a linket is amit küldtél.
olvass viszább, egy pár oldalt, mert voltak vele problémáim,
Írj ha rájöttél.
Vagy unatkoztak valamivel el kellet a napot tölteni.
Dugattyút is feleslegesen tettek bele vedd ki!
volt egy csomó felesleges ellenállás a gyárban, már nem fértek el tőle, hát felrakták..
Sziasztok!
Valaki nem tudja esetleg, hogy mi a szerepe az ellenállásnak a motoron? ( a porcelán cucc, amiből 3 vezeték jön ki) Csak mert kiszedtem és a motor így is kifogástalanul működik...
Valaki oldotta már meg hogy ez a szívató pöcök ha kihúzom úgy is maradjon?Meg akarom majd bovdenesre csinálni mert ez így kúrva szar:S Nincs itt idő hogy tartsam kézzel.
Szia!
Vedd meg az enyémet. Ha kiárulod az alkatrészeit, ingyen lesz a komplett blokk.
Sziasztok. Valakinek van eladó 80as vizes hengerszettje és km meghajtása?
Üdv Hondarona. Van km meghajtásod? és milyen cdi-d van? zsombor.flas7er@gmail.com
ELADÓ! mb 50 alkatrészek
-kipufogó (átalakított)
-kerekek (gumival)
-CDI
-karburátor
-első-hátsó teleszkóp
-tank ( jó üléssel)
-műszerfal
-faridom nagy csomagtartóval
-lámpa
vegyétek mert kell a pénz a 80 ashoz :D
Eladó az alábbi moci. Kicsit hiányos, mert egy fiatal versenyző atomjaira bontotta és csak ennyi került elő.
Nincsenek meg a burkolatok, a lámpafej. Nem eredeti a műszeregység.
30.000 Ft-ot kérnék érte, szállításban gázolaj költségért tudok segíteni.
Bocsi, de már évekkel ezelőtt elkelt.
De ehhez mit szólsz?
http://robogoalkatresz.odormot...