Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem és havernak eddig bevált :D
Akkor becérnázok.
Nem fogsz találni, a cérnás az jó megoldás.vagy óvatosan benzinálló paszta is jó lenne,vagy vágsz alá tömítést benzinálló gumiból.
A szívócsonk felőli rész még okés, az úszóház viszont teljesen ellaposodott. Ez a cérnás dolog elég félmegoldásnak tűnik, átmenetileg jó is lehet, de jobb lenne egy eredeti tömítést találni, hátha valakinek van elfekvőben.
KERESEK! MBX 80 első fékmunkahengert!
Telefon:06302265808
Email:farkasgyorgy4@freemail.hu

Előre is köszönöm!
a szívócsonk részhez, tegyél kb 5mm vastag szilikongumit.
Az úszóházhoz pedig: vedd ki a tömítést, tegyél bele vastag cérnát és tedd vissza a tömítést. Kész. :D
Sziasztok!
Az MBX 50 eredeti karburátorához keresek tömítés szettet, tud valaki valami jó oldalt hozzá? Amit én találtam az mind külföldi, és ~12k szállítással együtt... Azért ez nem túl reális.
Vagy ha van valakinek felesleges, és meg akarna tőle szabadulni.
sziasztok Honda mt/mt 50 80 alkatrészek olcsón
Köszönöm
Szia!

Kuplungkart itt találsz: https://citybike.hu/spd/KHK007...

Anno itt vettem én is.
Sziasztok, segítséget kérnék szépen. a képeken látható Km óra meghajtó csigát keresek, mert az enyémen szétkopott. Valamit egy kuplung kar is kellene. SOS. Köszönöm előre is.
Szia, km meghajtó csigád nincs véletlenül? Köszi
csak használtan kapható sajnos, illetve itt szolnokon a fehér holló motoros boltban betudták volna szerezni 13 ezere forintért :D
Szevasztok!Valakinek nincs véletlenül jó állapotú bontott tömbszelencéhez való tömítése az a rugós valami,a vízforgató alá?SOS.
ÜDv mindenkinek!

Van egy 125-ös Honda MBX-em és sehol sem találom a következő alkatrészeket, lehet használt is, ha valakinek van kérem jelezze: üzemanyagtartály csappal együtt, lámpa körüli idom, első féknyereg (2 dugattyús), ill. jobb oldali kormánykapcsoló, hátsó lámpabúra, valamint szívócsonk (membrán nélkül). Előre is köszönöm a választ.
Helló!

MBX 50-80 első teleszkópot keresek (első felni is jöhet). Valakinek esetleg eladó?
Ti utazóba mennyivel mentek amúgy? én most minden nap bele tolok 70 km -t átlag 60 as tempóval.
Nekem nem, 50 es nek a kipufogója van rajta,persze a csonk az 80 sé.meg a hangtompítója se gyári de jól megy vele,
nekem volt 80 as is 50 es is, szar volt mind2 fajta karbival, lehet mertmindkettőnek a lelke kivolt :D

Hersa, nem neked van technigas kipufogód mb-n :D ?
Nekem egyenletesen jár ez 80 as mb gyári karbival.lehet kicsi rá az a karbi.
ez így látatlanba nehéz, alapjárat problémák minimálisan nekem is vannak, de inkább a gyári karbi nem az igazi...

ha nem remeg meg semmi, akkor jó az a tengely állás :D

De ha szétszeded megtudod nézni.
eladó honda mb/mt gyújtás trafóval és még sok alkatrész
Sziasztok :)
Van egy Mb80-asom (50-es karbival) és csörög meg zörög meg az alapjárat is egyszer jó egyszer nem (ha bemelegedett akkor szokott lenni de nem mindig!) . És megoldás lehet-e a kiegyenlítő tengely valamiféle hibája mert egy korábbi hozzászólásban azt olvastam hogy igen.
Előre is köszi :)
nem olyan nagy az, pár cm a simóhoz képest, no meg az mb 50 é is rettenetesen nagy :D
Ha nem 90 el mész városban nem gáz az szerintem.
Én egy 80 as mbxet hajtok, egyszer már belekötöttek, sőt már balesetem is volt, de nem jutottak sehova.

Rakj képet ha kész
Sziasztok.
Tegnap előtt vettem egy mb 80ast, most fényezem meg kábelezem.
Mivel brutális nagy henger van rajta így félek vele járkálni, ezért szeretnék egy alsó takaró idomot venni.
Lehet egyáltalán kapni hozzá? vagy melyik motorrol lehetne átrakni rá? előre is köszönöm a válaszokat