Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezer köszönet!
Mennék én is,nyugi,csak az a közel 450km...
Amúgy az normális ha a kipufogóba víz van nem ? Ma nagy örömömre az fogadott..
Házhoz mennék, jól fejbe is b*sznám!
sziasztok nincs vélettlen valakinek egy mtx 125 hátso központi teloja / csak penge/ eladoja kösz
Szia!
A lehúzó adatai:

Átmérő: 27mm.
Menetemelkedése: 1mm
BAL menetes!

Remélem, tudtam segíteni, üdv; Zoli!
Keresek Olasz 125ös mtxhez felső kormánykiflit.
Csak H I B Á T L A N , N E M T Ö R Ö T T , N E M R E P E D T érdekel!
Ha jól tudom egyezik a 125ös XR meg az mtx villája.
Köszi előre is.
Köszönöm "kedves" szzoltán,hogy küldtél nekem még egy törött szar kormánykiflit,amivel ugyan ott vagyok,ahol voltam...
Pedig kérdeztem,hogy nincs-e semmi baja...
Köszi,megbízható vagy. A telefont meg kapcsold ki nyugodtan...
Lenne egy kérdésem.

A motorom (MTX 80) 6000 nél bedadog, másik karbival is. Mi lehet szerinted? Szerinted lehet a gyertyapipa a bűnös? úgytudom van benne ellenállás... Már teljesen tanácstalan vagyok mi lehet vele. A jeladóra is gondoltam már, hogy a tekercs alatti papír bevan kopva és zárlat. Nemtudom mit csináljak
Már boccs! Ha te sem tudod milyen motorod van, akkor mi honnan tudjuk. Pedig itthon maradtam, hogy keressek neked fogaskereket. Nembaj majd ugrasztom az FBI-t.
Hello!de az enyémre milyen kénne?anyit tudok hogy elsö van elkopva!
köszi
JAh, persze, elő, és igazad is van, ha óvatos vagy.
Csak a biztonság kedvéért kérdeztem, ez Magyarország, itt minden ilyen előfordulhat. :)
Sajnálom, akkor még marad :(
Hali
www.nagyvas.hu
Én innen vettem mikor az enyémen cseréltem
de, el van repedve, taknyolva van, fel van fúrva 32-es re.
:)
10 ért nemadom:)
Hello!Nem tudjátok hogy akkarok venni egy mtx-et!mennyi lenne bele egy első lánckerék?léci irjatok:hirjozsef@citromail.hu vagy vegyetek fell msn-re :pato19950508@hotmail.hu!meg léci azt is irjátok meg hogy hol lehet kapni ilyeneket köszi!ha valaki tud valamit irjon!
Nagyom megköszönném, ha megnéznéd
Ezek szerint még mindig nem vitték el. Maximális ajánlatom továbbra is 10 000 érte. Fúvóka méreteit meg tudnád mondani? Ugye nincsenek megfúrva, megreszelve, kókányolva? :)
Sziasztok!

Nincs valakinek eladó Mt-5 vagy MT-50-eshez oldalidomja eladó?
Az ülés alatti, ami a légszűrőházat és az akkumulátort takarja el.
Vagy ha esetleg tudna egy mintát csinálni a sajátjáról műanyagozáshoz az is jó lenne kifizetném neki.

Segítségeteket előre is köszönöm.

Kenikol
nekem van.
patent állapotú

Szia! Én kb. 1hete esztergáltattam haverom faterjával 1et. Fejből nem tudom, hogy mi mekkora, de ha akarod megnézhetem. Az tuti, hogy balmenetes, és hogy más a menetsűrűség mint általában.
Én most raktam össze az MB8-at, jól mondja a Kollega.
A főtengely végén van egy kis pont (ha nincs elkalapálva, vagy nem nyalta le a főtengelyprés), az jelzi a hajtókar csapszegének az irányát, ezt egy sugárirányba kell hozni a kisfogaskerékkel, amin van egy nagyobb pont, így könnyebben látod majd, ezt a blokköntvényen levő nyílhoz kell igazítani, majd a kiegyenlítő tengely fogaskerekén lévő vonalat (nem tudom, hogy nevezik :) ) szintén a saját nyilához kell igazítani, és úgy kell felügyeskedni a hozzá tartozó vezető fogaskereket felrakott kuplungkosárnál. (esetleg a kettőt együtt felrakni)
Sok sikert hozzá!
Sziasztok!
Honda MB/MT 8-ra keresek karburátort (talán HM 183 van ráírva, 18 mm-es torokátmérőjű) ha tudtok eladót, kérem jelezzétek felém.
Üdv!
Értem, mint mondtam, ajánlatodért adom!