Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv.Mindenkinek.Van egy Mtx125 ös motorom.Szeretnék rá egy morgósab kipufogót,csak az a baj nem tudom milyet lehet rá rakni.Ha valaki esetleg tudna segíteni ebbe azt megköszönném,de ha van eladó is az érdekelne. Itt egy pár kép az eredeti kipufogóról.Meg a motorról is egy kép.
Olaszba?! Hm. Én is akarok! :D Kivel mész, vagy hogy működik ez a dolog? Én is szeretnék majd 1X, csak nem tudom hogy induljak, és mennyi kell hozzá... :S Erről tudnál írni, hogy működik? Üdv
ja simán
csak holnap megyek ki olaszba alkatrészért és valószínűleg nem leszek net közelbe. csak hétvégén tok írni akkor szerintem már itthon leszek
ja az mtx mondtam hogy nem gyári állapotában van hanem dúratni csináltam (most ha van egy verseny tuningos géped ami 7-8000 alatt nem érzi jól magát, vétek az aszfaltos utakra elpocsékolni XD)
Szia! Ha jól sejtem te írogatsz nekem Vaterán a láncfeszítőnél... Itt szabadabban tudunk beszélni, nehogy a Vatera kidobjon vagy figyelmeztessen, betettél egy linket és az már baj.... Meg ne tudják. Ha olvasod a fórumot, akkor itt beszéljünk! OK?! Üdv; Zoli
Küldtem mailt.
szia
Freemail-re nem tudom elküldeni a robbantott ábra packot mert elég nagy a mérete.
Rendben.
Holnap reggel megnézem az enyémet és ha oké szólok elöre is köszönöm.
Amit találtam a gépen, szal bocs a minőségért...
Igen arra gondoltam, egy képet tudsz felrakni róla?
Arra gondolsz, amire a váltókar megy? Van, de az vizesből bontott, de lehet, hogy jó lenne a levegőshöz is. Üdv
Váltótengelyed, levegös mtx80-hoz nincs véletlenül?
Köszi.
Szia! Elviekben már eladtam, de a pénz még nem érkezett meg rá. Ha lemondaná, akkor fogok szólni, de nem hiszem... Üdv; Zoli

UI: Valami érdekelne? Nézz szét, ezeket én árulom, de ennél sokkal több cuccom van... http://www.vatera.hu/listings/...
Szia, érdeklödnék mt80-ashoz karbid van-e.
hali lenne egy kérdésem.
80-as levegős mtx-em van és kellene a váltótengely külső szimeringének a száma. esetleg ha tudná valaki
Szia! Nekem vannak gyári idomjaim, kezdetnek nézz szét Vaterán meghirdetett eladó cuccaim közt, folyamatos feltöltés alatt állnak, de az időm véges, így még nincs fent minden... Üdv; Zoli

http://www.vatera.hu/listings/...
keresek honda mtx 125 jappánhoz
vizforgatótt also felsö házzal eggyüt
hali ALL keresnék MTX -hez szívó csonkot lehetőleg 30-as belső átmérővel.
hello figyel már te honnan szerezted a motorra a fejidomot +lámpát és a hátsó sárvédőt(farok) ?
Érdekelne MTX80-ra jó állapotú használt hátsó enduró gumi olcsón.
Köszi,
üdv,
Robi
Sziasztok,
továbbra sem tudom hogyan kell olajat tölteni az első teleszkópokba, hogy magasabb és keményebb legyen. :)
MTX80 vizes, 1984.
Köszönöm,
üdv,
Robi
köszönöm megtaláltam!
erre gondoltam:)
Én is. :D
Írtam mailt.
Üdv.:
Laci