Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Számom: 0630 833 8345
hát ha lessz időm a héten beszerzem csak aza baj hogy gyakorlaton vagyok és délútán végzek de valahogy megpróbálom beszerezni énis kiváncsi vagyok és mindenféle képpen írok hogy bevállt-e nagyon köszönöm a segitséget :) képet holnap csinálok és felteszem mégegyszer köszi
Kívácsi vagyok hogyan válik be.
Az Igen jó messze vagyunk egymástól 500km.Én Baranyában,Szalatnakon.
Én 2500ft+postáért vettem.Szerintem nem drága érte a 3200ft.Ha esetleg mégse az a hibája akkor legalább van egy tartalékba.Remélem biztos,hogy jót kapsz.Nem ám átvernek .
Várom a képet és kiváncsi vagyok mi lesz az eredmény.Mindenképpen tájékoztass róla.
Üdv.:
Laci
Ma volt egy kis időm, beraktam a mágnesszelepet a benzincsőbe, de nem volt időm kikeresni a töltés kábelt a fesszabályzónál, hogy megdiódázva, rögtön lekapcsoljon ha leáll a moci, így egyenlőre a féklámpakapcsoló betápjára kötöttem, így a gyújtás kapcsoló vezérli, így már csak a pillanat leállítóról kell leszoknom. Próbálgatom egy darabig, mennyire válik be.
szia szabolcs megyében Tiszaszalkán holnap lefényképezem a gyertyát néztem egy honda dio AF 18 as cdi-t 3200 ft-ért drága érte vayg érdemes olcsóbbat nézni ?
Erre én is kiváncsi lennék .Már én is kérdeztem tőle egy másik fórumon de nem válaszolt rá.
Én biztos nem nyúlnék hozzá.
Csak ha nem működne rendesen.
Akkor azt mondod nincs semmi tömítés gond.Ha minden jól van összetéve és nem fúj ki sehol akkor én vagy a CDI-re gyanakszom vagy a karburátorra.Az a baj,hogy azt mondod hidegen valamikor jól meg.Ez arra utal,hogy ha bemekszik a CDI akkor valahol áthúz és azért csinálhatja a jelenséget(legalább is ilyenről már hallottam).Viszont ha a karbival van valami beállítási gond akkor is lehet ilyen.Meleg motornál többet kap.Mivel a gyertyád azt mondtad ki van szépen égve(bár készíthetnél róla egy fotót)így gondolom nem kap sok naftát.Tehát valószínűleg a karbi jól van beállítva.Sajnos így távlatokban ennyit tudok segíteni.Ha látnám tudnám mit kellene tenni.
Merre laksz egyébként?
sziasztok!
ha esetlegesen valakit érdekelne!
http://kepesmotor.hu/honda-end...
Alkuképes!
Ja bocsi akkor!
De én már megadtam,ha sok pénzed van hivj nyugodtan és beszélgesünk valamiről!
Nem neked írtam Steven622-től várok telefonszámot.
Miért akarsz te abba 80asat? Nem tetszik a 125ös, vagy csak gatya a blokk?
Ha kell fotó akkor küldök szivesen!Akár videót is róla!
kedves MTX tulajdonosok lenne egy kérdésem MTX 125 vázba beépíthető a 80 blokk vagy nagyon macerás?
ja, már megvan
Esetleg fotót kérhetnék?
Ha nekem írtad akkor:06306013543
Küldj egy telefonszámot, a privimre rádcsörgök.
Eladó alkatrésznek vagy felújitásra 94-es Honda mtx 125-ös enduróm!
Új JT láncszetett és elsőfékpofát kapot!A motort nem bontom meg egybe vihető!Üzemképes,próbálható!Árba megegyezünk!
http://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_mtx-4026937
Mondj egy árat!
mióta nállam van nemvolt széthúzva a blokk a henger hengerfej volt leszedve főtengely nem kotyog néztem szimeringeket is néztem még jók
Szét nem húztad a blokkot?Főtengely nem kotyog?Eseteleg a szimeringek tömítenek rendesen?
általába ien hangja van
igen próbáltam cserélgetni a gyertyát kiven égetve a gyerty még 1x se köpte be a gyertyát ugyh szerintem a benzin jól van beállitva
igen ment tökéletesen májusba mentem motorozni volt egykis emelkedő 5. félgázzal mentem és vissza raktam 4. be 3. ba 2.ba 1.be és a végén megállt utánna bese indult 15 km et kelett haza tolni megnéztük a karbit kitakarítottuk de letört a felfogató fűl megcsináltuk inditottuk belfelé leszedtük a hengert és elvt törve a dugó megfuratattam uj gyűrű dugó és azóta ien .....