Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na ezt sikerült összehozni a gyengébbnél is gyengébb telefonommal, de hát a szükség nagy úr, egy darabig nem lesz itthon a fényképező.
Még annyit, hogy nálam szinte mindent megtalálsz és jobb 1helyről venni a dolgokat...
Szia! Ha csak ezek kellenek, akkor ,,jó", mert könnyű és méreten belüli, azaz nem csomagként adnám fel, hanem ajánlott levélként, ha előre utalsz. Azaz postával 2000Ft-ba mehetne a biznisz. (Nem muszáj utalni, bemész egy K&H bankba és INGYEN és felteszik a számlámra a pénzt és ráadásul azonnal rá is kerül, ami azért is jó, mert hamarabb tudom postázni, ezt befizetésnek hívják...) Gyors kiszaladok lekapom a telómmal a tartót. Biztos, hogy lesz, mert több fajta MTX-et is bontottam eddig... (Nem lesz vmi minőségi kép, de kivehető...) Ha ezt olvasod, akkor még várd meg! Vagy akár fel is vehetsz MSN-re bzoltan94 (kukac) indamail (pont) hu
simán
csak kell nem viccből irkálok csak az a gáz hogy az mtx-hez rengeteg alkatrész van és az emberek fele még nem írt vissza azért tökölök ennyit, meg mivel volt ez a balesetem így kimaradt egy kis idő (a melóból) és havi 20-at kell ráfordítsak a gépre abból meg mindent kihozni nem egyszerű és egy szerre nem is lehet jó lenne még tél előtt összerakni a gépet
az a baj hogy nekem csak a golyók kelnének, de azt majd a vasasból lehet tudok venni vagy csapágyboltból.
akkor marad a konzol és a a lánckerék biztosító,
konzolról csak kéne egy kép hogy egyről beszélünk e mert tod volt már félre értés :D
hát nem tom te nem pesten laksz igaz?
legyen 1500+posta leőre utalva de ez nem tuti lehet utánvét lesz me még meg nézem a számlám
Szívócsonkot nem tudok. Azért ennyi, mert mint mondtam a villakifliket csak kompletten adom, külön a golyókat nem. Képet sajnos MOST nem tudok mutatni, mert nincs a gépen.

"új árban adsz mindent" -- Én nem úgy gondolom, ezt az is mutatja, hogy olyan alkatrész, amit valaha meghirdettem, nem nagyon maradt még rám. Ha nem tetszenek az áraim, akkor mondd miért mennyit adsz! Igazán kíváncsi vagyok... Ha kell a cucc, akkor úgyis megegyezünk! Üdv; Zoli

UI: 5-be odaadtam volna a postával, ha alkudozol 1kicsit, de te tudod.
szívó csonkot nem tudsz akkor igaz?
5k? áá az rengeteg új árban adsz mindent
+ a posta az már 6
a konzolról jó lenne egy kép
Nekem is valaki pls!
A lánckerék felfogató, a lámpatartó, valamint a kormány csapágyak.... (csak a kiflikkel, csészékkel kompletten) összesen: 5000Ft, plusz a posta, ami he előre utalsz, akkor 1000Ft, ha utánvétel: 1690Ft. Na?
fú hallod most nem tom mert van pár biznisz amit hétfőre tettem mert elsőnek fel kel menynek pestre és onnan megyünk ls pont van ott egy pár ccuc
ami tuti ra kéne egy 28as beömlő mert találtam egy 28as karbi ami pont jó lenne (meg az a 2 milliméter..)
lámpatartó konzol,
ezt még nem mondtam de kéne még egy első lánckerék lefogató"izé" nem tom mi a neve tudod két hatos csavarral lehet rátenni a lánc kerékre,
kormány csapágy golyók alsó, felső sor
hirtelen ennyi mert a többit ha minden jól megy hétfőn elintézem
Értem, kösz az infót! Akkor mit is beszéltünk? Mire lenne szükséged?
az az igazság hogy ez egy felfedező út végül is mert ide most megyek elsőnek eddig, a bajorokhoz jártunk ki mezőgazdasági gépekért és ott volt egy csomó bontó és egyúttal tudtam hozni motorokat és alkatrészeket is (mtx onnan van), most hogy már nem foglalkozunk mez.gaz. gépekkel így spanomékkal kimegyünk olaszba hogy megnéztük mi a téma az egyik haverom szülei elváltak...stb és az anya ott lakik olaszba, és hülyék lennénk nem kimenni csak a pálya díj meg a benzin a költség XD és ha tudunk hozzunk cuccot: robogót, Classic-hoz idomokat, de ez nem tuti ismétlem ez csak felfedező út.
Vennék elérhető áron MTX 125 mocit. Tud valaki eladót? Vagy esetleg érdeklődnék, külföldről, hogy lehetne behozni illetve honnan érdemes?
Szeretnék venni épp ezért kérdeztem tud -e valaki eladót, vagy hogy kintről honnan lehetne behozni?
Szia Zoli94jan11, küldtem e-mailt olvasd el.
Hellótok!
Van itt valakinek 200-as mocija? Szeretnék majd egyet erdőbe elugrálósnak. Van különbség a 125 és a 200 között vagy csak a henger? MEg nyilván a karbi és kipufogó és a hüvelyhez hozzá van alakítva a blokk, de ezen kívül?
Vagy ha esetleg van aki külföldiából tud ilyet szerezni!?
Néztem ebay-en, de ott is csak alkatrész volt, de inkább váz futómá és idomok, motoralkatrész nem annyira találtam!
Ennél jobbat ajánlani sem tudok... Nekem is volt egy ilyen, csak nem volt ennyire polír, de nagyon jó vas! http://youtu.be/mUcvhm1jIpE

UI: Ha veszel MTX-et, nálam találsz alkatrészt, ha kell

http://www.vatera.hu/listings/...
Vegyél olyat amilyen nekem van szerintem az tök jó.Én meg vagyok vele elégedve.
Már nincs, YZ-dob volt ráalakítva, elég hangos volt... :S Szerintem ne baszd szét a gyárit... De te tudod... Üdv
125 köbösre gondoltam, 80-as volt amin tanultam.
Üdv.Nincs 125 MTX re való sport kipufogód?Köszi.
Ami nekem van az megbízható és elég jó erőbe van.Annyiért már elég frankót kapsz.Mekkorát akarsz venni?
max 160.000- többért már frankó rendszámost kapok
Üdv.Mennyit szánsz rá?
hali vennék elérhető áron MTX mocit. Tud valaki eladót? Vagy esetleg érdeklődnék, külföldről, hogy lehetne behozni illetve honnan érdemes?