Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
bontok egy mocit és mindene eladó,még egyben is vihető :)
Ha valakit érdekel valami írjon.
Mtx80
Köszi. Életet mentettél !
Szia. Köszi! Unokaöcsém a kutyát táplálta vele. A kulung felölit nem lehet azonositani. A többiröl letudtam olvasni a méretet.
holnap megkeresem a régiket, a jobb oldali spéci szimering dual falyta , és viton az anyaga a robogotuning oldalon találtam ilyet proxban
Sziasztok. MT-80 fötengely szimering méreteket megtudná valaki mondani nekem? Előre is köszönöm.
Így van, de mint tudjuk a blokk cserélhető. Szal a vázszámit hiába nézik...
De inkább a vázszámot ellenőrzik.Abból tudják jobban hogy segédmotor kerékpár van nagymotor.Nekem van egy léghűtéses blokkom aminél az 50-es kivűlről ugyanakkora mint a 80-as.De ha hasonlítás képen nézed akkor igaza van jenaR1-nek akkora mint egy 250-es.Tehát a legálisan 50cm3-es motorra is monhatja a rendőr azt,hogy nem segédmotor.Ezért a vázszám nagyobb infó neki.Na mindegy tedd bele és ha szerencsétek van akkor megúszátok.De én inkább akkor nem nagyon használnám közúton.Mellesleg megjegyezném nem is arra való ez a moci .
Üdv.:
Laci
Elhiszem nektek, én is tisztában vagyok avval, hogy a 80 is rendszámköteles, de avval nem nagyon foglalkoznak a rendőrök, a váz nagysága másodlagos, mivel tudjuk a motor blokkot nézik elsőnek, és a 80-é lényegesen kisebb a 125-nél viszont erősebb az 50-nél, ezért gondoltam arra, hogy megveszek egy motorhibás 125 és beleteszek egy 80 blokkot.
Értem köszi a gyors választ!Ha megnéznéd majd a váz dolgot azt megköszöném azért!Nem tudom eldönteni,hogy meghagyam,vagy menjen!Az a bajom hogy nincs pénzem rendbe tenni teéjesen és hogy nem tudom 50-esként használni a váz miat!De ha lenne vázam a festést megoldanám valahogy és a motor meg üzemel!Elmene egy darabig!
Szia! Értem. Kösz! Nem érdekel alkatrésznek, az ára nem egy nagy valami, de vannak jobb fogások is, meg most másra kell, inkább cserélném az MBX-et ráfizetéssel, valami CRM-et akarok végre... Üdv
Helló!Értem!Akkor jó bulizást neked!
Hát ha megnéznéd jó lenne!De lehet hogy eladom ha kapok egy jó ajámlatott,és veszek majd egy 50-est egyszer!Téged nem érdekel alkatrésznek kiárusitani?Üdv
Szia! Elnézést, hogy csak most írok, Garabonciás hét van Békéscsabán, ami annyit tesz, hogy ,,minden nap" bulizás... Szerintem nem lehet beletenni a blokkot, de hétvégén összehasonlítom, mert van mind2öből. Ha kell váz, azt is tudok postázni, pár ezer forintért komplett, jót kapsz, ha kell. Üdv
Szóval a válasz.Igen bele lehet szerelni.Esetleg egy kicsit módosítani kell a felfogatásokat.De jenaR1-nek nagyon igaza van.Mind a két motor rendszám köteles.A kissebb testű és kölsőre kissebb blokkú mocit könnyeben elnéz a rendőr(ha 50-es papírjai vannak).
Bocs,hogy próbáltam segíteni .
Nem szólsz bele.Én is csak válaszoltam rá neki.Neked van a legnagyobb igazad.Mindegy,hogy 80-as,125ös mind a kettőre műszaki kell.Esetleg a 80-ast könnyeben el tudja nézni a rendör.De ez függ a motor termetétől is.
De egyikkel se egy életbiztosítás rendszám nélkül közlekedni.
Üdv.:
Laci
Nem akarok beleszólni, de a 80ccm, ugyanúgy nem moped mint a 125ccm, ha vízhűtésesről beszélünk, küllemben ugyanaz csak kisebb a hüvely furata, ha levegős blokkban gondolkodol, azt meg mindenki legalább 250ccm-nek nézi a nagy hűtőbordák miatt. Tehát sz_rnak egy pofon.
Szal még egyszer megkérdem attól aki ért hozzá: 125 vázba be lehet építeni egy 80 blokkot?
Figyu szerintem olvasd végig rendesen! Azért akarok 125 vázba 80 köbös mocit tenni mert 182cm magas a nővérem fia és kicsi lenne neki a 80 köbös eredeti váz. Érted már? Detto én ki magyarázom magam a rendőröknél, hogy a motor tényleg 50 köbös és nem 125, de a 15 éves srácot nem akarom, hogy elkapják és szívózzanak vele! Éelőbb olvass, értelmezz aztán kérdezz
Ja és a kédésem az volt,hogy miért nem veszel egybe egy 80cm3-es motort?
Van ugyanilyenbe gyári 80cm3-es.
A múltkor azt írtad 125-ös vázba szeretnél 80-as blokkot:
"kedves MTX tulajdonosok lenne egy kérdésem MTX 125 vázba beépíthető a 80 blokk vagy nagyon macerás?"
Akkor most miről beszélsz a 80-as váza kissebb?
De a kérdésre nem válaszoltál?
Miért szeretnéd kiszedni a 125-ös blokkot és 80-ast tenni bele?
Most írtam le: a 80 MTX váza kisebb mint a 125-é azért
Szia.
Ha jól értem akkor a nővéred fiának akarnál egy ugyanolyan mocit mint a tiéd csak 80-as blokkal.
Akkor miért nem veszel egybe?
nem akarlak elkeseríteni de ezt a mocit ennyiért csoda lesz ha megveszik
Dehogy akarom szétszedni Akkor vennék egy másikat és raknék bele 80 blokkot. Egyrészt a zsaruk miatt, másrészt avval tudna járni a nővérem fia. A 80 Mtx váz sokkal kisebb mint a 125-é.
Mtx-em csak most 65 ezerért vihető!