Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia Zoli!
Kösz a segítséget de már van gumim előre.Sikerült nagyon jó árban venni egy pár Michelin-t.
Az órádról meg annyit,hogy biztos tudsz venni valahol plexit(mondjuk praktikerben)és ki lehetne cserélni a hibásat.A mutatót meg át tudod szerelni egy másik órádról(szerintem).
Sok sikert a felújításhoz.
Ha bármi másban segíteni tudok szólj.
Minden jót!
Ui:
Egyébként te vagy a "Berényi"?
Üdv.!
Szia! Az én 50-es MTX-emben elöl 19-es kerék van. 21-eset fogok bele rakni, még az sem kizárt, hogy tárcsásat. A lényeg, hogy a 19-es nem kell. Ha téged érdekel, akár a gumi miatt, 6000Ft-ért adnám, dobbal, talán kihajtással is, amiben benne van a posta ára. De persze csak akkor ha nem üt, meg a gumi is olyan, mert tudom, hogy kerestél... Még nem tudom, hogy milyen, nem néztem, hogy üt-e, a gumira pedig nem emlékszek, hogy milyen állapotban van, már rég láttam a vasat, lassan kezdődik a megmunkálása... Várom válaszod, üdv; Zoli!

UI: Nézd a rezót.
Sziasztok! MTX 80-ashoz keresek műszerfalat. Vagyis az 50-esemhez kell majd, mert elég szar állapotban van. Ami fontosabb, hogy a plexi meg a ház jó legyen. Mutatóm van, a számlapot meg tudom csinálni, de ha az is van jöhet. Persze egyben is érdekel, ha meg tudunk egyezni. Én is adtam már el párat, gondolom, aki megvette annak valami nem volt jó vele, de ha még megvan a régi, lehet hogy nekem ér vmit... Szóval akinek van alkatrésze keressen, műszereim vannak pluszba us, szóval az nem érdekel, ha nincs, vagy ha nem jó. Ja és ha van valakinek 50-eshez jó rezója, az is érdekel. Az enyém horpadt, a 80assal, meg szerintem nem passzol, de az van... KP-m vagy cserébe cuccom van.

Zoli
Berényi okostojásnak szol: ugye ugye hogy eltudtam adni 90ért?
Ha valamihez hülye vagy ne okoskodj.Sokan érdeklödtek utána pedig 90ért raktam fel.
A CDI-n kívül megvan mindenféle elektronika. Érdekel? Termosztát 3000Ft. Jó éjt!
Az olasznak van még valami gyujtás cucca, ami nekem estleg nincs pl:Gyujtás elektronika?
A termosztát mennyi?
Üdv.
Szia! Termosztátom van, szívócsonkom a karbi meg a henger közé már nincs, de a karbi mögé van. A trafó szerintem jó lehet, képem most nincs, vagyis a másik fajtáról van.

http://auto-motor.vatera.hu/al...

Üdv
Szia Zoli.
Csak elfelejtettem, még szükségem lenne olasz 125-höz termosztátra és szívó csonkra. Meg van-e még, és mi az ára?
Nekem ez a blokk egy kawa AR 125-ben van(így került hozzám). Szerinted össze lehet hozni a gyujtást a kawa trafójával?
Esetleg tennél fel képet az mtx trafójáról?
Köszi:Laci.
Hogy pontosabb infót tudjak adni a trafórol nekem az a fajta kellene amin a vasmagot látni és ott lehet felfogatni aki tudna az feltétlenül szoljon mert nagyon fontos volna
Elöre is köszi mindenkinek.
OK, megtalálsz!
Okés, köszi!
Egyelőre még csak venni akarok egyet, majd aztán ahhoz biztos kell alkatrész
Egyben nincs, csak alkatrészek. Ezeket ontottam szét az 2010-ben alkatrészbe:

Honda MTX 80
Honda MTX 80
Honda MTX 80
Honda MTX 125
Honda MBX 80
Honda MTX 80
Aprilia Pegaso 125
Honda MTX 125 (olasz)
Honda MTX 125 (olasz)

Ha valami kell, megtalálsz, már egyik motor sincs egyben, épp ma szedtük szét az utolsó MTX-et. Üdv
Hello!
Van működőképes 80-as MTX-ed ami eladó?
Nekem van, írj egy mailt és mindent elmondok. Van még rengeteg alkatrészem MTX-hez, nézz szét a profilomon! Az emailem: bzoltan94@gmail.com

Üdv; Zoli
Hello mindenkinek!
Nemtud valaki 50-es Honda mtx-hez gyújtótrafót?
Vagy még mien motoré volna jó hozzá?
Így ahogy mondtad szomszéd!
ez igy igaz ahogy irtad!te tudod mi van benne, hogy lett osszerakva az utolso csavarig.nem er kellemetlen meglepetes hetek mulva mint egy zsakbamacska hasznaltmotornal, amit allitolag az elozo tulaj felujitott.... ez a biztos amit magad tettel bele.igaz ezzel van sok munka is ahogy mondtad is.de ennek megvan most mar az erteke is, amit csak te tudsz a legjobban. remelem en is szert teszek a kesobbiekben egy ducatti szives gepre.
Hát, volt vele sok meló, de megérte! Nincs annál jobb érzés, amikor tudod milyen volt, látod milyen lett, és mindezt te követted el vele.
Köszi szépen
hat ha ugy van osszerakva a blokk is meg az egesz motor is ahogy kinez akkor biztos hogy sokaig kiszolgal gond nelkul. volt vele melod gondolom...de megerte sztem
Szia.
Nekem a George Design-nál sikerült legyártatni az összeset.Ami még nincs náluk "terítéken" azt is legyártják, ha küldesz róla képet és méretet. Ami van a palettájukon, azt is legyártják akármilyen méretben, ahogy kéred.Pár hozzászólással lejjebb van pár kép a cagivámról, azon láthatod a minőséget.
Üdv:Laci.
Köszi szépen.
Köszi a + véleményt, és a jó kívánságot, remélem soká fog "szolgálni" alattam.
Esetleg matrica szettet nem tudjátok hol kapok rá?