Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor lehet, hogy meg kéne keresned honnan kerűl bele "levegő" a víztérbe. Mert vagy a hengerfej tömítésed szakadt át! Vagy rosszabb esetben gátszakadásod van.
ja meg nem is indul csak nagyon nagyon nehezen sokat kell rugdosni
helló nekem van egy olyan problépám hogy a vizfedél alol amikor meleg volt rugdostam és füst jött ki meg egy kicsit meg van billenve a vizfedél teteje meg pufog amikor rugdosom
Egy kis vidámság?
"A világ legrövidebb meséje:
Egyszer volt, hol nem volt, volt egy fiú aki megkérdezett egy lányt:
- Leszel a feleségem?
A lány azt mondta:
-NEM!
A fiú ezután boldogan élt! Horgászni, motorozni járt a barátaival,
sört vedelt és akkor fingott amikor csak akart."
Én is szeretnék venni egy ilyen mocit csak elöbb el kellene adni az enyém. :))))
Szia!
Szerintem az nem lesz jó.
Nekem 50-es vagy 80-asé kellene.
Azért kösz.
Üdv.!
Szia!
Melyik MTX -hez?(50-es,80-as vagy 125)?
Nekem van egy karbim 125höz csak a szivató nincs rajt!
Szia! MTX műszerfalad volna?
Sziasztok!
Keresek MTX karbihoz úszót,szívató rudazatot és főfúvókát.
Ha valakinek lenne valamilyen akkor szóljon.
Kösz.
Üdv.!
BENZINKUTAK ELLENI KAMPÁNY
Január 17, 18 és 19-én fogjunk össze és lássák meg a MILLIÁRDOS kőolaj-ipari cégek és az állam, hogy milyen amikor pénzt vesztenek. A következő a recept, hogy CSÖKKENJEN az üzemanyagok ára: SENKI NE VEGYEN HASZNÁLATBA EGYETLEN BENZINKUTAT SEM – JANUÁR 17,18 és 19-én. Járjunk buszokkal, biciklivel, gyalog vagy az említett három nap előtt tankoljunk.
Emlékezzetek 1989 December 21, 22-re, amikor hasonló módon cselekedtünk és meg lett az eredménye. Adjátok tovább az üzenetet... :D

(próbáljuk meg! Veszteni nem tudunk! A fuvarozók is lehetőség szerint ezen a 3 napon külföldön tankoljanak, ha van rá lehetőség, ők ugyanis a legnagyobb felhasználók, ezzel a legfőbb befizetők, és legjobban kiszolgáltatottak!)

Bocs az offért.
http://kepesmotor.hu/motorblok...

itt van egy henger meg dugó gyűrű nem tom mennyért lehetne eladni de van még egy komplet váltó léptető nélkül csak az hiányozik nincsen kihegyezve a fogaskerék
Üdv.Eladó(150000 ft) vagy elcserélhető 4 T motorra.Honda MTX Japán 125.A Motoron minden működik.
Üdv.Eladó(150000 ft) vagy elcserélhető 4 T motorra.Honda MTX Japán 125.A Motoron minden működik.
Üdv mindenkinek.Tud valaki mondani nekem valamit egy 200 ccm 4T Lifan blokkról.Én még nem halottam ilyenről.Jó fajta vagy valami hitvány.Köszönöm a segítséget.
Honda MTX 50 vagy akár 80-ashoz keresek műszerfalat, R1-esről van szó, egyrészes, mely vízhűtésesen volt... Ha van valakinek, szóljon, megveszem. :D
Valaki nem piszkálgatta, tuningolta még a motorja hengerfejét? Gondoltam egy kicsit le kéne kapni belőle. Simónál megcsináltam csak a gyújtáson is kellett állítani, de nem tudom, hogy mit szólna ehhez a cdi gyújtás. Légyszi segítsen már valaki!
METZELER enduro1-es gumim van szinte új
Ha érdekel írj mailt
Hali mindenkinek.
50-es Honda mtx-re kellene nekem 18-as hátsó enduró vagy utcai gumi valaki nincsothon 1 felesleges amit elad?
ha valakinek van irjon már fontos volna köszi mindenkinek.
Igen, sajnos meg van sérülve, csak más a skálázása mint a 80-asé, és a kerék is cserélve lesz, szóval lesz vele munka, de semmi sem lehetetlen, ezt is tudom, hogy fogom...
De a számlap miatt mutattam.Hogy ilyet is lehet csináltatni a régi helyett.Mert ha jól látom akkor neked a számlap is megvan sérülve.
Tetszik, én is gondolkodtam LED-ekben, nem is lenne nagy művelet, de most a kereket leszámítva gyáriasra törekszem, minél egyszerűbben...
Ja tudom miről van szó.Olvastam a beszélgetést.Kösz a dicséretet.85-öt már mentem vele.
Trabi órát már renováltam fel(csatolt kép).
Szerintem a tied is rendbe lehet szépen rakni.
A rezóról meg annyit,hogy csak össze lehet rakni kettőből egy szépet.
A rezót hétvégén össze tudom hasonlítani, msot jön egy kis enyhülés, szóval megyek ki. Elvileg nem jó, mármint a tervezése, de lehet, hogy felmegy, majd kipróbálom, de most a blokk sincs benne, sőt még össze sincs rakva, csapágy híján.
Igen, én vagyok a berényi, szerintem tudod, hogy miről van szó... Nem akarok belefolyni, mondhatnám úgyis, hogy le van szarva. Már bocs. Köszi a segítséget, megnézem a plexit, mert tényleg jobb lenne újat venni. Pofás lett az új gumikkal, mennyit megy kb? Üdv
Ja és rezót se tudok.
De szerintem ilyen a 80-asnak a rezója.
De ezt neked jobban kell tudni.